МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Безсовісний

02/03/2009 | Askold Lozynskyj
Пінгас Авіві, заступник генерального директора Закордонного міністерства Ізраїлю, відповідальний за звязки з Росією, СНД і Східно Європейськими держававми, подав інтервю російським засобам масової інформаціїі в якому він заявив, „Ми вважаємо Голодомор трагедією, але у жодному випадку не називаємо його геноцидом. Ми характеризуємо це трагедією в якій страждали народи Росії, Молодови, України, Казахстану та інших країн і ми приймаємо окреслення Росії. Голокост єдиний геноцид для нас.”

26 січня ц.р. Постійне Представництво України при Обєднаних Націях і Генеральне Консульство України в Ню Йорку відзначили День Памяті (фактично 27 січня) жертв єврейської трагедії Голокосту прийняте резолюцією Генеральної Асамблеї ОН ще в листопаді 2005 року. Відзначення відбулося в приміщенні ОН у Ню Йорку виставкою картин українсько-єврейського художника зображаючи цей геноцид єврейського народу. Відкриваючи виставку Постійний Представник України до ОН Юрій Сергеєв сказав, що українці які зазнали стільки жертв підчас Голодомору глибоко співчувають з єврейським народом який пережив геноцид Голокосту. До речі Президент України кілька тижнів раніше вшанував художника виставки званням Народного мистця України.

Дві зовсім відмінні картини які дають багато до задуми. Ясно, що в кінцевому аналізі не можна приписувати слова одного безсовісного єврея цілому єврейському народові, як і не можна жест чи слова одного чих двох чи навіть трьох совісних українців вказувати як кредит кожному українцеві. Є різні люди. Одначе у випадку виступів людей котрі є речниками держави чи інституції, дана держава має обовязок спростовувати коли слова речника не сходяться з політикою держави. Тобто два заключення – Україна співчуває та визнає Голокост геноцидом єврейського народу. Натомість Ізраїль не визнає Голодомор геноцидом українського народу та солідаризується з історичним окресленням цього Російською Федерацією.

Слова Пінгаса Авіві турбуючі з двох причин. В першу чергу вони проявляють брак морального співчуття людини чи держави другим людям чи народам. Надхненник пізнішої Конвенції проти Геноциду ОН з 1948 року Рафаїл Лемкін вважав що українці були жертвами геноциду в 1932-33. В останній декаді коли відкрилися бувші совєтські архіви в Україні, а навіть частинно і в Москві, стало незаперечним для людей доброї волі, що голод 1932-33 років в СССР навіть у контексті всесовєтської колективізації був скерований Сталіном, Молотовом і Кагановичем проти українського народу. Цьому доказів чимало, між іншим перепис населення СССР з 1937 року (фактичне населення українців в СССР від 1926 року зменшилося на пять мільйонів тоді коли загальне населення СССР зросло на 17%, а росіян на 23%), листування Сталіна до Кагановича зокрема з 11 серпня 1932 року („Найголовніше зараз Україна. Справи на Україні з рук геть погані...Якщо не візьмемося тепер же за виправлення становища на Україні, Україну можемо втратити...Майте також через,що в українській компартії (500 тисяч членів, хе-хе) знаходиться не мало (так, не мало!) гнилих елементів, свідомих і несвідомих петлюрівців”), і декрет Сталіна-Молотова з 22 січня 1933 (закриваючи кордони тільки Української РСР і Кубані, густо населений українцями).

Гірше того, речник Ізраїлю солідаризувався з історичним окресленням Росії. На пресовій конференції в ОН 29 жовтня м.р. скликаної з власної ініціятиви для вияснення позиції Росії щодо Голодомору, Постійний Представник Російської Федерації Віталій Чуркін висунув дві основні тези – голод 1932-33 був трагедією всіх народів в СССР, не тільки українського, а Україна сьогодні намагається окресленням голоду геноцидом проти українського народу, збаламутити історію, прикриваючи також співпрацю українців з нацистами підчас Другої світової війни. Як головний аргумент Чуркін закинув недавне (2007) нагородження Президентом України „нацистського коляборанта” Романа Шухевича. На цьому Чуркін не зупинився, а кинув ще більше дезінформаційного болота, подібного до колишніх совєтських пропагандистів, мовляв, українці знищили євреїв в Бабиному ярі, найбільше євреїв загинуло підчас війни в Україні і Прибалтиці, а на заввагу, що євреїв влаштовано на цих територіях давньою імперською політикою, а теоретичні держави у складі ССР були фактичними поневоленими народами, Чуркін заявив, що Україна, Прибалтика та всі інші вступили добровільно в СССР. Не знаю чи Пінгас Авіві приймає ці твердження Росії також. Знаю, що на очорненню Романа Шухевича Ізраїль (Яд Вашем) вже раз попікся коли на виклик Служби Безпеки України не зумів подати найменшого крім бувшого совєтського обвинувачення проти Шухевича.

Пінгас Авіві не знавець Голодомору, він його певне не студіював. До речі у своєму виступі він не покликається на будьякі наукові власні дослідження чи єврейських науковців. Він просто зухвало і безсовісно завершує свій виступ словами „Голокост єдиний геноцид для нас,” тим самим нехтуючи стражданням всіх народів які колись чи навіть сьогодні страждали чи страждають під гнітом геноцидних режимів. Гірше того, він приймає окреслення і співпрацює з переслідувачем, тобто Росією. На жаль це не перший раз що єврей співпрацює з Росією проти українців. Нехай цей речник Ізраїлю вглибиться в історію Голодомору та переконається, що це був таки геноцид проти українського народу. Рівночасно дізнається хто були великою частиною його виконавцями. Чи може він свідомий того і тому така реакція!

3 лютого 2009
Аскольд Лозинський

Відповіді

 • 2009.02.03 | Михайло Свистович

  Re: Безсовісний

  Askold Lozynskyj пише:
  > Пінгас Авіві, заступник генерального директора Закордонного міністерства Ізраїлю, відповідальний за звязки з Росією, СНД і Східно Європейськими держававми, подав інтервю російським засобам масової інформаціїі в якому він заявив, „Ми вважаємо Голодомор трагедією, але у жодному випадку не називаємо його геноцидом. Ми характеризуємо це трагедією в якій страждали народи Росії, Молодови, України, Казахстану та інших країн і ми приймаємо окреслення Росії. Голокост єдиний геноцид для нас.”

  Приходить на думку цитата з класика: "А знаєш як по-іспанськи буде хуй? - Пінга!!!" (с)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.03 | Almodovar

   Re: Безсовісний

   Чого ви чекали від жидів?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.03 | Спостерегач

    Re: Безсовісний

    Интересная мысль ..., а ведь кто-то считает украинцев антисемитами!
   • 2009.02.20 | Михайло Свистович

    Re: Безсовісний

    Almodovar пише:
    > Чого ви чекали від жидів?

    Того самого, що й від українців: а) всякого б) різного
  • 2009.02.03 | zakhar

   Re: Безсовісний

  • 2009.02.06 | BROTHER

   Це звичайні ревнощі, а може й надзвичайні

   Наявність більш ніж одного геноцида зменьшує або навіть позбавляє унікальності їхній геноцид. Тим більше, що:

   - Голодомор стався до Голокосту за датою;
   - у Голодоморі велику роль зіграли самі євреї, які прислужували Російській Імперії;
   - а до того були ще євреї, які прислуживали полякам і таким чином причетні до дій поляків, які кривдили українців.

   Таким чином, визнавши Голодомор, Ізраїль рано чи пізно повинен буде визнати не абияку роль більшовицьких єврейских комісарів, і таким чином фактично визнати підѓрунтя до антиєврейских настроїв в Україні свого часу, а значить і тепер. Ось тут і капець настане гучному міфу про невинність євреїв і провину майже всіх, хто на них гоне. Виявиться, що гнати іноді є за що. І якщо провину за дії фашистів поклали на всю Німеччину, то і за дії комісарів-євреїв можна буде ганьбити Ізраїль. (це коротко про жах Ізраїлю, від визнання Голодомору)

   Дивлячись на таку перспективу ми маемо шукати компроміс з цього питання. Треба всіма методами запобігати звинуваченню євреїв, як нації, у Голодморі. І навпаки показувати, що лише частка євреїв, як і лише частка українців прислуживала Більшовикам. Треба підкреслювати, що відповідальність за такі дії може бути лише персональна, а ні в якому разі не всіх загалом. Тобто треба чітко розставити наголоси на тому, що не російський народ, ні єврейський, ані український чи будь який інший не винні у тому, що сталося. Винна в цьому імперська антинародна політика Москви - на той час більшовицька, а до того царсьска. Коли б політика Москви і дійсно була б братерська, як на тому наголошується, то і відношення до такої Москви було б інше. Доречі, і царі кацапські теж неруської крові були, а основи і звичаї своєї тиранії, її закони та ідеї запозичували закордоном (в Європі чи то в Азії), тому і руський люде, якщо він дійсно руський, має ганьбити своїх поневолювачів (царів та більшовиків) замість того, щоб класти за них голови. Анархія - це єдиний державний устрій, який разом із гарантією людських прав виключить наддомінування будь кого над будь ким, а царі, більшовики чи фашики і "прочіє" диктаторські режими завжди будуть утворювати різні гено- демо- полі- та ін. -циди, бо їм треба буде знищувати "нєсогласних".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.06 | Сергій Кабуд

    єврейскість білшовизму є міфом.

    який сконструйовано і поширено

    ви повторюєте БРЕХНЮ

    наявність осіб ьврейсєкого походження чи навіть стратегій в політиці НКВД які могли бути сформулєовані на підставі текстів ТОРИ

    ніяк не вказує на єврейскістє режиму леніна-сталіна


    Єврейські організації світу фінансували частини Білої Армії
    -----------------

    Ті 'вчені' які працюютє проти союзу України і Ізраілю

    є чи свідомі агенти КГБ чи ідіоти які стали жертвою пропаганди і брехні

    Не підпадайте під це і Ви: думайте
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.09 | BROTHER

     В своїй хаті - своя правда і сила, і воля

     BROTHER пише:
     > Наявність більш ніж одного геноцида зменьшує або навіть позбавляє унікальності їхній геноцид. Тим більше, що:
     >
     > - Голодомор стався до Голокосту за датою;
     > - у Голодоморі велику роль зіграли самі євреї, які прислужували Російській Імперії;
     > - а до того були ще євреї, які прислуживали полякам і таким чином причетні до дій поляків, які кривдили українців.
     >
     > Таким чином, визнавши Голодомор, Ізраїль рано чи пізно повинен буде визнати не абияку роль більшовицьких єврейских комісарів, і таким чином фактично визнати підѓрунтя до антиєврейских настроїв в Україні свого часу, а значить і тепер. Ось тут і капець настане гучному міфу про невинність євреїв і провину майже всіх, хто на них гоне. Виявиться, що гнати іноді є за що. І якщо провину за дії фашистів поклали на всю Німеччину, то і за дії комісарів-євреїв можна буде ганьбити Ізраїль. (це коротко про жах Ізраїлю, від визнання Голодомору)
     >
     > Дивлячись на таку перспективу ми маемо шукати компроміс з цього питання. Треба всіма методами запобігати звинуваченню євреїв, як нації, у Голодморі. І навпаки показувати, що лише частка євреїв, як і лише частка українців прислуживала Більшовикам. Треба підкреслювати, що відповідальність за такі дії може бути лише персональна, а ні в якому разі не всіх загалом. Тобто треба чітко розставити наголоси на тому, що не російський народ, ні єврейський, ані український чи будь який інший не винні у тому, що сталося. Винна в цьому імперська антинародна політика Москви - на той час більшовицька, а до того царсьска. Коли б політика Москви і дійсно була б братерська, як на тому наголошується, то і відношення до такої Москви було б інше. Доречі, і царі кацапські теж неруської крові були, а основи і звичаї своєї тиранії, її закони та ідеї запозичували закордоном (в Європі чи то в Азії), тому і руський люде, якщо він дійсно руський, має ганьбити своїх поневолювачів (царів та більшовиків) замість того, щоб класти за них голови. Анархія - це єдиний державний устрій, який разом із гарантією людських прав виключить наддомінування будь кого над будь ким, а царі, більшовики чи фашики і "прочіє" диктаторські режими завжди будуть утворювати різні гено- демо- полі- та ін. -циди, бо їм треба буде знищувати "нєсогласних".
     *********************************************************
     Сергій Кабуд пише:
     > який сконструйовано і поширено
     >
     > ви повторюєте БРЕХНЮ
     >
     > наявність осіб ьврейсєкого походження чи навіть стратегій в політиці НКВД які могли бути сформулєовані на підставі текстів ТОРИ
     >
     > ніяк не вказує на єврейскістє режиму леніна-сталіна
     >
     >
     > Єврейські організації світу фінансували частини Білої Армії
     > -----------------
     >
     > Ті 'вчені' які працюютє проти союзу України і Ізраілю
     >
     > є чи свідомі агенти КГБ чи ідіоти які стали жертвою пропаганди і брехні
     >
     > Не підпадайте під це і Ви: думайте
     ************************************************


     Вам не здається, що Ви моїм же салом по моїй спині, га? Тобто, я і не казав (цитати вище), що режим Леніна-Сталина єврейський. Я лише показав те, чому дехто з євреїв НМД може подумати, що ми (Ви і я) покладаємо на євреїв відповідальність за злочини того чи іншого режиму, наприклад, так, як пишете Ви - звинувачуючи мене, не дочитавши до кінця моє повідомлення.

     Але, Сергію, ще задовго до Леніна і Сталіна, в українській історії знаходять хвакти, які свідчуть про, наприклад, службу приказників-євреїв (які зналися на обліку та математиці) на користь польскої шляхти. Я не стану заперечувати можливість такої служби самих українців на користь ляхам проти власного народу. Так само, як очевидним є служба якоїсь кількості українців на користь більшовикам проти власне українців. Але, Кабуде, свій це зрадник, а чужинець - загарбник. Ненавидіти свого зрадника будуть персонально, а ось якостями чужинця-зайди, який ганьбить корінне населення, наділять весь люд того чужинця. Так трапляється всюди, українці не є унікалами з цього.

     Тому я завжди закордоном намагаюсь вести себе так, щоб про українців не думали погане. Бо по мені, який приїхав з України, за браком інших прикладів, рівняють всіх українців. От і євреям треба про це думати. І той факт, що я критикую якусь частку євреїв, яка, наприклад, стала служити радянській імперії, аж ніяк не означає, що я упереджений до всіх без винятку євреїв. Чи нам вже можна критикувати будь-кого, крім людей єврейської національності?

     Хай позбавляються своєї унікальності і у питанні геноциду теж.

     Треба враховувати, що Господь (чи природа, як вважають інші) зробив нас різними, оселив у різних місцях, тому намагання БУДЬ КОГО (євреїв чи українців) зробити нас однаковими - протиприродне. Ми різні, і в цьому нема нічого поганого. От коли прийдуть до Ізраілю араби, почнуть перетворювати євреїв на мусульман, а дехто з українців стане їм допомогати активним чином, от тоді я подивлюсь на те, як і якими словами нагородять українців євреї! І будуть праві!!!

     Якось Шевченко писав: "В своїй хаті - своя правда і сила, і воля". Він не писав, що це стосується тіки українців, але він був знався на українцах, через те і відомий...
 • 2009.02.03 | Горицвіт

  один нюанс

  Ці слова ізраїльського політика фігурували, здається, тільки в російських джерелах. (Хоча якби росіяни за звичкою нафантазували, то Ізраїль, мабуть, спростував би. )
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.03 | Сергій Кабуд

   наші совкові співвітчизники на 90% жруть кремлівску пропаганду

   аж за вухами тріщить

   який народ такий і режим
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.06 | BROTHER

    Не всі, але більшість, і в тому повинні ми з вами

    Справа в тому, що эксрадянські громадяни за кордоном спілкуються між собою російською на 90%. Багато з них не знають навіть своєї рідної мови, при тому називаючи себе українцями, євреями, білорусами, молдованами, та ін. І наша (України як держави) провина в тому, що ми не маємо жодного серьозного джерела проукраїнської информації російською мовою.

    Подивіться, майже більшість російськомовної інфи антиукраїнська. Люди, які поїхали з СРСР (наприклад, євреї чи білоруси), говорячи "по-руськи" хавають цю інфу, асоціюючи себе перш за все з мовою подачі матеріалу. А незрозумілу для них інформацію українською просто ігнорують. Мене за кордоном іноді питають про таку інфу, яка б розходилася з усім відомою позицією Росії. Але питають тільки ті люди, які хоч трохи звикли критично думати, звикли до розгляду даних з різних джерел. Таких, нажаль, серед эксрадянських громадян меншість, і навіть вони слухають мою інформацію виключно по-руськи.

    Я особисто намагаюсь відокремити руське від імперсько-російського, коли відповідаю на питання про інфу, так би мовити, з середини. Думаю, що була би користь від того, щоб так само робили і наші ЗМІ, і щоб все ж таки у світі була політична точка зору, яка б говорила руською мовою, але була антиросійською, антиімперською.

    Хоча, я бачу і мінуси токої справи, тому спокійно сприймаю розумну критику з цього питання, але поки не погоджуюсь з тими, хто каже про наявність більшої шкоди від такого підходу. І особисто мені майже завжди "до лампочки" мова джерела, бо я сам можу на 5-6 мовах інфу знайти і прочитати, коли мені це потрібно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.06 | Сергій Кабуд

     всі факти прекрасно знаходятєся в інтернеті. приклад:

     http://www2.maidanua.org/news/download_thread.php3?bn=maidan_hist&thread=1233778340&trs=-1

     Деякий пан намагається довести що ОУН приймала актвну участє в Холокості

     Але достатньо було ДОЧИТАТИ з тих джерел які він навів до кінця СТОРІНКИ.

     Ті хто не хочутє аналізувати- а їх в суспільстві завжди 90%-
     стають жертвами облуди

     Але вони мало впливаютє на події в світі і на прогрес.

     В сучасному світі ПРАВДИ не приховати
 • 2009.02.04 | Мірко

  Re: Безсовісний

  Тоді Голокост українцям буде теж лише сумною траґедією багато народів.
  Фактично процент жертв Голокосту що були українці дещо перевищує процент жертв Голодомору що були жидами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.04 | Petro

   Re: Безсовісний

   To ne tak Mirku-zydy za kazdoho niby znyszczenoho nimciamy otrymaly hroszowu kompensacju, natomist' Ukrainci nadali zawdiaky tym szczo ,,poterpily" w czas wijny, po nynisznij den' szcze ne staly na nohy ....
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.04 | Историк

    В самую точку

    Petro пише:
    > To ne tak Mirku-zydy za kazdoho niby znyszczenoho nimciamy otrymaly hroszowu kompensacju, natomist' Ukrainci nadali zawdiaky tym szczo ,,poterpily" w czas wijny, po nynisznij den' szcze ne staly na nohy ....

    "Прежде чем взяться за что-либо, посмотри как это делают немцы и евреи" - Козьма Прутков
  • 2009.02.05 | kom8407

   Безсовісний?

   Поруч зі спільними рисами голодомор відрізнявся від голокаусту.

   1. Сталін НЕ проголошував звинувачень української нації і не проводив політику цькування українців іншими націями. Всім добре відомо, що Гітлер відкрито проголошував злочинність всієї єврейської нації як підставу для її цілеспрямованого знищення.
   2. Від Голодомору страждало багато націй. Крім української росіяни, казахи та багато інших. Я радий за Грузію за те, що там голодомору не було. Від Голокаусту страждали виключно євреї.
   3. Методи злочину: у Гітлера - цілеспрямоване знищення євреїв, переважно у газових камерах. У Сталіна - створення жорстоких умов, проте більшості вдалося вижити.
   4. Вибір жертв та мотивація. У Гітлера - всі євреї без винятку. У Сталіна - селяни, які не виконали план "сільгоспзаготівель". Тобто у голодоморі первісним мотивом було покарання селян, які бойкотували колгоспи. Це підтверджується багатьма архівними даними. Звичайно, таким методам покарання немає виправдання, так само, як насильницькій колективізації.
   5. Гітлер нічого позитивного не зробив для євреїв, що хоча би як-небудь виправдовувало його. Сталін приєднав до України третину її нинішньої території. Ці території відстояли у чотирирічній кривавій війні.
   6. Наслідки. Євреї підтримують нормальні відносини з німцями на всіх рівнях - від простих громадян до президентів. Можливо, ви скажете, що євреї дурні або погані патріоти. Мільйони (!) українців люто ненавидять "москалів" за голодомор, який вчинив грузин.

   Тобто при всій злочинності голодомору важко його співставити з голокаустом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.06 | GreyWraith

    Re: Безсовісний?

    kom8407 пише:

    >1. Сталін НЕ проголошував звинувачень української нації і не >проводив політику цькування українців іншими націями. Всім добре >відомо, що Гітлер відкрито проголошував злочинність всієї єврейської >нації як підставу для її цілеспрямованого знищення.
    Такий підхід просто натякає: роби що хочеш - тільки тримай язика за зубами (або ще краще - розказуй всім, що це - для прогресу). :)
    Та й прямих наказів Гітлера щодо остаточного винищення євреїв досі не знайдено.

    >2. Від Голодомору страждало багато націй. Крім української росіяни, >казахи та багато інших. Я радий за Грузію за те, що там голодомору >не було. Від Голокаусту страждали виключно євреї.
    Гітлер ще як народ винищував і циган. Та й у німецьких концтаборах винищувалися не тільки євреї.

    >3. Методи злочину: у Гітлера - цілеспрямоване знищення євреїв, >переважно у газових камерах. У Сталіна - створення жорстоких умов, >проте більшості вдалося вижити.
    Так багато євреїв теж якось вижила. І "створення жорстких умов" теж входить до визначення геноциду.

    >4. Вибір жертв та мотивація. У Гітлера - всі євреї без винятку. У >Сталіна - селяни, які не виконали план "сільгоспзаготівель". Тобто у >голодоморі первісним мотивом було покарання селян, які бойкотували >колгоспи. Це підтверджується багатьма архівними даними. Звичайно, >таким методам покарання немає виправдання, так само, як >насильницькій колективізації.
    Наука наступних гітлерам: не лінуйтеся видумувати різні плани, а вже потім винищувати тих, хто не виконав. :) Тоді вас точно виправдовуватимуть...

    BTW у Гітлера теж була теорія, чому саме євреї погані, чи не так?

    >5. Гітлер нічого позитивного не зробив для євреїв, що хоча би >як-небудь виправдовувало його. Сталін приєднав до України третину її >нинішньої території.
    Ну, українці не напрошувалися на такий бартер, тим більше, що Сталін не до України, а до СРСР приєднував цю територію.

    Та й однією із найважливіших підстав створення держави Ізраїль був саме Голокост...

    >Ці території відстояли у чотирирічній кривавій війні.
    Війна виявилася особливо кривавою, бо армія, сформована із жертв Голодомору, покидала зброю і порозбігалася. Бо не хотіла воювати за своїх мучителів...

    >6. Наслідки. Євреї підтримують нормальні відносини з німцями на всіх >рівнях - від простих громадян до президентів. Можливо, ви скажете, >що євреї дурні або погані патріоти.
    Ні. Тому що був такий собі Нюрнбергський процес. І не тільки.

    >Мільйони (!) українців люто ненавидять "москалів" за голодомор, >який вчинив грузин.
    Якби німці і досі обирали Гітлера "іменем Німеччини", масово ностальгували за Третім Рейхом і вустами свого президента чи канцлера розказували, що падіння цього самого Третього Рейху було найбільшою геополітичною катастрофою, а ніякого Голокосту не було, бо самі німці теж від австрійця Гітлера постраждали, плюс Гітлер зробив Німеччину великою державою, і взагалі ніякої компенсації постраждалим нема і не буде, бо ті жертви самі винні, - то ставлення євреїв до німців не важко було б передбачити. :)

    >Тобто при всій злочинності голодомору важко його співставити з >голокаустом.
    Рафаелю Лемківу якраз було дуже легко.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.08 | odesa

     Re: Безсовісний?

     Дякую, що не полінувалися написати точне і майже повне спростування маячні ще одного Безсовісного, що намагався перекручувати факти!
   • 2009.02.07 | BROTHER

    Мотиви рiзнi - результати однi

    Украiнцi не пропонують порiвняти Голодомор з Голокостом, це саме той пан порiвнюje i приходить до думки, що це не був геноцид. Ви з ним просто не в курсi, що вбивство частини якоiсь нацii - теж геноцид. Тим бiльше, що числа загиблих приблизно однаковi.
   • 2009.02.08 | Petro

    Вас треба жаліти і жалюгідними ви підете з того світу


    Є таке ,,чухраїнське" сказання: ...,,чомусь бідний? бом дурний"... тут краще б було запитати: чому не знаєш? і в слід за питанням відповісти: бо навчали мене (нас) вороги моєї батьківщини. І не навчали правди, натомість навчали того що було їм вигідно не навчали того, що щоби знищити суспільство (народ)вистачить позбавити його постачання продовольства (згадайте як це гарно зробив Президент Рейган). А позбавити продовольства значить знищити базу. Методи знищення бази можна вибрати різні-ось хоч такі які вибрали, ні не Сталін а його слухняні слуги, тобто жиди а серед них кагановичі, постишеви. Ці з черги руками москалів робили так звані заготівлі яких наміром було знищення не куркулів а України і її населеня-ви праві в Україні вже йшла русифікація і жили в ній різні народи, докази дивіться документальну кінострічку ,,ЖНИВА РОЗПАЧУ". Натомість якщо ідеться про Гітлера і його нищівну машину, розумію що вам знов вчителі не сказали про Гітлера-Шіклегрубера (жида) і його наміри та дії які мали на меті знищення не тільки кровних братів але рівнож всіх циган-ромів і до речі всіх унтерменшів, тобто словян. Ви про це не чули через те що ЗМІ є якраз в руках тих кому дуже залежить на тому, щоб ви цього не знали. Те що вам здаєтся що ви знаєте є якраз тим що переможці які почали і виграли ІІ світову війну хотіли і хочуть щоб ви знали. А незнайки є щасливими -бо просто не знають і їм все одно,так як і вам.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.08 | BROTHER

     Гітлер і знищення кровних братів - цікава думка

     Petro пише:
     >
     > Є таке ,,чухраїнське" сказання: ...,,чомусь бідний? бом дурний"... тут краще б було запитати: чому не знаєш? і в слід за питанням відповісти: бо навчали мене (нас) вороги моєї батьківщини. І не навчали правди, натомість навчали того що було їм вигідно не навчали того, що щоби знищити суспільство (народ)вистачить позбавити його постачання продовольства (згадайте як це гарно зробив Президент Рейган). А позбавити продовольства значить знищити базу. Методи знищення бази можна вибрати різні-ось хоч такі які вибрали, ні не Сталін а його слухняні слуги, тобто жиди а серед них кагановичі, постишеви. Ці з черги руками москалів робили так звані заготівлі яких наміром було знищення не куркулів а України і її населеня-ви праві в Україні вже йшла русифікація і жили в ній різні народи, докази дивіться документальну кінострічку ,,ЖНИВА РОЗПАЧУ". Натомість якщо ідеться про Гітлера і його нищівну машину, розумію що вам знов вчителі не сказали про Гітлера-Шіклегрубера (жида) і його наміри та дії які мали на меті знищення не тільки кровних братів але рівнож всіх циган-ромів і до речі всіх унтерменшів, тобто словян. Ви про це не чули через те що ЗМІ є якраз в руках тих кому дуже залежить на тому, щоб ви цього не знали. Те що вам здаєтся що ви знаєте є якраз тим що переможці які почали і виграли ІІ світову війну хотіли і хочуть щоб ви знали. А незнайки є щасливими -бо просто не знають і їм все одно,так як і вам.
     ************************************************

     Знищення кровних братів... Цікава фраза! Залишилося лише дізнатися: навіщо?

     Я ще років з 18-20 знав, що Гітлер єврей чи частково єврей, читав у якійсь книжці про це. Типу про таємниці 20-го сторіччя... І тоді одному хлопцеві якось сказав, що Гітлер (може так бути) не просто нищив євреїв, а за допомогою державної машини Германії, її армії та секретних служб ще й грабував їх, бо сам, як єврей, знав, що його "кровні брати" заможні. Становлячись таким чином (поступово, крок за кроком, країна за країною) чи не єдиним у світі володарем скарбів "розкуркулених" ним же самим за допомогою нациської ідеології євреєм.

     Ми, українці, вбиваемо своїх, коли нам треба, і євреї такі ж самі.

     Подивіться коло себе, де б ви не жили. Чи можете ви спростувати думку, про те що: якщо нема протидії у будь якому вигляді, то всяке суспільство, де мешкає достатньо євреїв рано чи пізно матиме НАДпредставництво тих євреїв у владі, серед вчених, лікарів, вчителів, артистів і бізнесменів? Чи мають євреї, наприклад, значний відсоток серед шахтарів, сталеварів, двірників або асфальтоукладників? Чому це так? Тому що, на мою думку, це частина їхнього характеру. Їм вконче необхідно будти серед ВИЗНАЧНИХ, ВІДОМИХ, ВПЛИВОВИХ. Чому? Важко сказати... Але думка, що Гітлер лише використовував нациську теорію і німців, щоб стати НАЙВПЛИВОВІШИМ і НАЙБОГАТШИМ серед євреїв, які його, напівєврея, своїм на 100% ніколи б не вважали, а значить - ніколи б не дозволили зрівнятися з собою у тих галузях (див. підкреслене вище) де євреї, зазвичай, широко представлені у суспільстві. А ці галузі, між іншим, контролюють ідеологію, політику, освіту, здоров'я, а значить і усе суспільство.

     Тобто Гітлер за допомогою нацизма позбавлявся небажаної конкуренції, на сам перед політичної і фінансової. Те саме, між іншим, переслідували і репресії у Радянському Союзі. Такі ж цілі були і в Голодомора - тобто задушити голодом політичну силу, яка за часів НЕПу вже почала піднімати голову і за ідеєю мала бути антибільшовиською. Ще декілька років, і в заможних українских селян була б зброя, політична партія і однодумці. Більшовики ще гарно пам'ятали Махно та інших місцевих лідерів минулих років! А дивлячись на те, що за своїм корінням "совєтське" заможне селянство і за межами України було доволі проукраїнське генетично і політично, то й не треба гадати, що сталося б далі. Далі б була побудована на анархічних принципах конфедеративна за типом причорноморська держава, яка б у той час могла швидко збільшитися за рахунок приєднання західноукраїнських та білоруських територій, спільних їй за духом, культурю, стилем життя і генетично.

     Висновок: Гітлер вбивав євреїв, бо бачив в них конкурентів своїм лідерським амбіціям і хотів привласнити їхнє майно; Сталін вбивав українців через те саме, просто підѓрунтя по типу гітлеровского - "вбиваю інородців українців і циган" - у слов'янській державі при лідері грузині спрацювало б з точністю до навпаки. От верхівкою СРСР на чолі зі Сталіним і обрані були дещо інші гасла, але суттєво Голодомор від Голокосту не відрізняється: цілі однакові; кількість жертв приблизно рівна; а різниця у гаслах і способах пояснюється різними місцевими умовами та рівнем технологій на той час. Крім того ще треба обов'язково розуміти, що Гітлер розробляв свою ідеологію, коли він був лише рвався до влади у Німеччині - національній державі - це дуже важливо, тому і обрав те підгрунтя, яке б спрацювало за таких умов. А Сталін і його "друзі" на час Голодомору вже були при владі у СРСР - інтернаціональній за ідеєю більшовиській державі, доречі, державоутверенною нацією в якій, були слов'яни. То ж Сталін мав би забезпечити правонасупництво у гаслах насамперед у політичному плані, на відміну від Гітлера, який мав забезпечити послідовність націоналістичних гасел у Німеччині, де державоутворенною нацією були німці.

     А ціль, тобто мета знищити потенційних, але ще недостатньо впливових конкурентів, та спосіб, тобто вбивство і створення нелюдських умов, у справі стосовно Голокосту і Голодомору ОДНАКОВІ! Обидва політики і Сталін, і Гітлер дивилися наперед, намагачюись посилити свою владу і для цього знищували тих чи інших потенційних конкурентів:

     - Гітлер, бачачи фінансовий і промисловий потенціал єрвеїв у світі, вбивав підѓрунтя для майбутнього переходу влади у Німеччині до них, зміцнюючи при цьому спочатку можливості захвату влади, а потім її посилення. Сама ідея інтернаціональної Германіі була смертельна для неї, як національної держави, от Гітлер і з'явився, бо стався в нагоді;

     - Сталін, усвідомлюючи потенційну небезпеку відділення України, а з ним і можливе знищення його сталінської влади, снищував українське населення, як можливе підѓрунтя для такого відділення. Причому, на відміну від Гітлера Сталін просто не міг взяти на озброєння гасло знищення всіх українців, бо нікому було б тоді працювати, і це теж привело б до падіння Сталіна, як лідера, а з ним і можливого краху всієї Радянської Імперії. Тому Сталін вбивав українців не всіх однаково, а в залежності до небезпеки для більшовиків: селян - більше; городян - менше.
 • 2009.02.04 | Бос

  Жидоїзм та...

  його прояви - це присутність самого ДИЯВОЛА на Землі. Назвіться, хто його поборов? Один Христос не всесильний, якщо люди мовчать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.04 | Михайло Свистович

   Re: Жидоїзм та...

   Бос пише:
   > його прояви - це присутність самого ДИЯВОЛА на Землі. Назвіться, хто його поборов? Один Христос не всесильний, якщо люди мовчать.

   Так, психіатри, на жаль, мало приділяють уваги борцям з жидоїзмом як присутністю самого ДИЯВОЛА на Землі :)
  • 2009.02.04 | Sean

   Я передивлюся кілька серій House M.D.

   може надибаю там якийсь рецепт для Вашої складної ситуації
 • 2009.02.04 | MV

  Рафаель Лемкін “Совєтський геноцид в Україні”

  <...>
  Адже творець цього міжнародно визнаного поняття Рафаель Лемкін був переконаний, що трагедія України однозначно має кваліфікуватися як геноцид, про що свідчить його стаття “Совєтський геноцид в Україні”. Напевно, правник Лемкін краще за правників (за освітою) Путіна і Медведєва знав, які факти охоплює створене ним поняття, а які — ні.
  Ба більш, Рафаель Лемкін вважав геноцидом України не тільки події 1932 — 1933 рр., а все, що відбувалося на її теренах, починаючи з 1918 року. Отже, нашим читачам (а може, й російським) буде корисно ознайомитися з поглядом творця поняття “геноцид”.
  Цікавою є також передмова до статті Лемкіна представника української діаспори професора Романа Сербина. Але тут я мушу дати деякі пояснення. Професор Сербін, говорячи про походження Рафаеля Лемкіна, вживає вираз “поль¬ські жиди”. Знаючи, що в нас вистачає напівпритомних суб’єктів, які з будь-якого приводу бігають до суду з дурнуватими позовами, пояснюю: слово “жид” є слов’янською вимовою німецького слова “Jude” — єврей, юдей. У жодній слов’янській мові, крім російської, слово “жид” не має образливого значення. Наприклад, львівський єврей і видатний письменник Станіслав Лем написав польською мовою книгу про Голокост, що називалась “Філософія жидобойства”, себто в перекладі “Філософія євреєвбивства”. А міністр праці в уряді Симона Петлюри Соломон Гольдельман в еміграції написав книгу спогадів “Історія жидівської національно-культурної автономії в Україні”. Отже, шанувальники судових провокацій можуть заспокоїтися і відпочивати.

  і далі -
  http://fleet.sebastopol.ua/index.php?article_to_view=2206
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.04 | Мірко

   Re: Рафаель Лемкін “Совєтський геноцид в Україні”

   MV пише:
   >Знаючи, що в нас вистачає напівпритомних суб’єктів, які з будь-якого приводу бігають до суду з дурнуватими позовами, пояснюю: слово “жид” є слов’янською вимовою німецького слова “Jude” — єврей, юдей. У жодній слов’янській мові, крім російської, слово “жид” не має образливого значення.<

   І в Києві були Жидівські Ворота (на північний захід від Золотих), будовані Ярославом Мудрим ще коли Москви не було і коли північно-східні сусіди по фінськи говорили. А тепер ці яничари фінського роду будуть нас мови вчити?
 • 2009.02.04 | Историк

  Вообще, диалог Израиля с Украиной ущербный

  Быстрее надо выходить на проблематику общих стратегических интересов и общего врага (а не всяких там "вызовов" да "угроз" - в этом ключе можно с брюссельскими евнухами). Израильтяне мыслят творчески и всегда конкретно, поскольку постоянно ведут войну на выживание. Ведут сегодня, а не, скажем, 60 лет назад. Остальное - приложится.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.04 | Vlodko

   Re: Вообще, диалог Израиля с Украиной ущербный

   Було б прекрасно, Історику! Але як це пояснити таким, як дупа й гєпа, та і Блайх разом із ними? Український антисемітизм - величина зникаюче мала, а от юдейське українофобство - річ конкретна, реальна і незаперечна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.04 | Сергій Кабуд

    почати треба з обговорення погромів у 1940і роки в Україні

    які пройшли починаючи зі Львову і далі.

    Також потрібно висвітлювати історію погромів і з 1918:

    всі погроми на теріторії України мають бути названі, названі винуватці, підбурювачі(чорна сотня, нацисти) і виконавці
    Треба зробити так щоб не було підстав нарікати що українці заперечують факти погромів

    Голодомор тут має бути розглянутий ОКРЕМО, не треба змішувати одне з іншим.

    Це зробить нас сильнішими.

    З єбагатьох історичних матеріалів в тому числі документальних фільмів і докум,ентів та свідченє очевидців світ знає що в Україні йшли масові знищення євреїв.

    Але погроми організовувалися не украінцями а окупантами: кацапами чи німцями

    Втім можливо що українці приймали в них участь

    У Лєвові у 1940-41 були знищені кілька тисяч євреїв.

    СС підбурював, львівяне виконували.

    хто ці львівяне? НКВД-исти? поляки? молдаванє?

    Ми маємо це зясувати і опублікувати їх імена.
   • 2009.02.05 | Историк

    Не загоняйте себя в тупик

    Во-первых, проблему надо решать в имеющихся конкретных условиях. Сами немцы (а также французы, австрийцы, поляки...) ее решали и решают, исходя из исторических и нынешних реалий. Если уж на то пошло, то не украинцы принимали Нюрнбергские законы, организовывали Endloesung и т.д. Не стоит культивировать у себя необоснованные комплексы. Во-вторых, при всей ограниченности моего опыта, могу засвидетельствовать, что в Израиле этнические украинцы чувствуют себя вовсе не хуже других неевреев. Более того, израильтяне мне не раз говорили, что украинцы интегрируются в израильское общество лучше, например, русских. Почему - вам судить. Так что, не все так однозначно. А от людей из Яд Вашем и политиков я слышал: с Украиной и украинцами есть проблемы, поэтому необходимы совместные исследования и расследования, чтобы двигаться дальше цивилизованным путем. И еще раз: евреи в Израиле (фактически, в осажденной крепости) - это одно, а диаспора - несколько другое. Разве Вам незнакомо такое явление?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.05 | Vlodko

     Re: Не загоняйте себя в тупик

     Пояснюю: я загалом підттримую Вашу ідею, бо сам до неї певний час тому прийшов. Ізраїль, я, загалом, теж підтримую і досить добре знаю історію його виникнення (як сучасної держави). Але я не згоден з Вами, що серед єврейства переважають українофільські настрої. метою мого попереднього допису було вказати на необхідність євреям міняти своє упереджене ставлення до українців, бо саме воно є визначальним. Втім, достатньо продемонструвати свою силу та принциповість, щоб вони почали з нами рахуватися.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.06 | Историк

      Re: Не загоняйте себя в тупик

      Vlodko пише:
      > Пояснюю: я загалом підттримую Вашу ідею, бо сам до неї певний час тому прийшов. Ізраїль, я, загалом, теж підтримую і досить добре знаю історію його виникнення (як сучасної держави). Але я не згоден з Вами, що серед єврейства переважають українофільські настрої.

      Я не заметил, чтобы влиятельные журналисты, эксперты, а также политики в Израиле были вообще озабочены этой темой. Просто многие говорили, что украинцы приживаются лучше, чем русские, относя это, в частности, на сравнитильно большие украинские коммуникабельность и, как сказал один, "душевность". Вам судить. Другое дело, что узкие специалисты указаывали на значительные расхождения с украинскими историками по вопросам антиеврейских репрессий на территрии Украины во 2МВ, деятельности УПА и пр. Ссылались на документы и исследования. Говорили: "надо разобраться совместными усилиями, подвести черту и двигаться дальше". Полагаю, что украинским специалистам такой подход должен быть известен, но его нельзя реализовывать наскоком... Хотя, конечно, ощущается определенная "ревность" касательно Голодомора (коротко говоря), который как бы "конкурирует" с Холокостом в мировом общественном мнении и проч. В этом тоже нет никакой мистики, а есть задача для профессиональных дипломатов.

      >метою мого попереднього допису було вказати на необхідність євреям міняти своє упереджене ставлення до українців, бо саме воно є визначальним.- ?

      >Втім, достатньо продемонструвати свою силу та принциповість, щоб вони почали з нами рахуватися.
      А может, проявить инициативу? Впрочем, вам, опять же, виднее.
     • 2009.02.07 | harnack

      Re: Не загоняйте себя в тупик

      Vlodko пише:
      > Пояснюю: я загалом підттримую Вашу ідею, бо сам до неї певний час тому прийшов. Ізраїль, я, загалом, теж підтримую і досить добре знаю історію його виникнення (як сучасної держави). Але я не згоден з Вами, що серед єврейства переважають українофільські настрої. метою мого попереднього допису було вказати на необхідність євреям міняти своє упереджене ставлення до українців, бо саме воно є визначальним. Втім, достатньо продемонструвати свою силу та принциповість, щоб вони почали з нами рахуватися.

      Неохозарята - люблять Україну!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.07 | Vlodko

       Re: Не загоняйте себя в тупик

       Та отож. Це ж скільки бабок можна наварити на українських лохах бєні коломойському, пінчуку і проч. Особливої любові до неохазарят додають такі , як собачник (якого треба просто вбити, поки не пізно)та бєня коломойський, який, як нещодавно повідомлялося, фінансує дніпропетровську євреєйську общину та деякі проекти в Ізраїлі (ні хуя сєбє!).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.20 | Михайло Свистович

        Re: Не загоняйте себя в тупик

        Vlodko пише:
        > Та отож. Це ж скільки бабок можна наварити на українських лохах бєні коломойському, пінчуку і проч.

        багато

        > Особливої любові до неохазарят

        Це хто такі? Хіба серед якихось тюрків виникла мода на юдаїзм?

        > додають такі , як собачник (якого треба просто вбити, поки не пізно)

        То чого Ви запізнюєтесь, якщо так вважаєте? Відповідайте ділом за свої слова, якщо не хочете мати імідж людини, чиї слова не варті ламаного шеляга

        > та бєня коломойський, який, як нещодавно повідомлялося, фінансує дніпропетровську євреєйську общину та деякі проекти в Ізраїлі (ні хуя сєбє!)

        А що тут такого?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.02.21 | Володимир I

         Re: Не загоняйте себя в тупик

         Та так, нічого. Лохи ішачать за копійки, а хитрожопці певної національності гарно влаштувалися. А чи не надто гарно, га? А чи не моральніше було б цьому кало-мойському фінансувати проекти в Україні, особливо враховуючи те, що його величезна маєтність, створена рабською працею українців, була набута ним в дуже сумнівний спосіб? Не треба бути таким аж надто політкоректним і удавати, що нічого не відбувається, ставлячі "наївні" запитаннячка тіпо "А що тут такого?"
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.02.21 | Володимир I

          Re: Не загоняйте себя в тупик

          А в політиці це виливається в звіряче побиття в Одесі. Подивіться відео у гілці вгорі, придивіться до "українського" їбальника маркова. У Вас не зачесалися кулаки?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.03.02 | Михайло Свистович

           Re: Не загоняйте себя в тупик

           Володимир I пише:
           > А в політиці це виливається в звіряче побиття в Одесі

           Це не виливається

           > Подивіться відео у гілці вгорі, придивіться до "українського" їбальника маркова. У Вас не зачесалися кулаки?

           Зачесалися, але до чого тут Коломойський до цього москаля?
         • 2009.03.02 | Михайло Свистович

          Re: Не загоняйте себя в тупик

          Володимир I пише:
          > Та так, нічого. Лохи ішачать за копійки, а хитрожопці певної національності гарно влаштувалися.

          І що з того. Коли лохи певної національності ішачать за копійку, а хитрожопі українці гарно влаштувалися, Вас не хвилює?

          > А чи не моральніше було б цьому кало-мойському фінансувати проекти в Україні, особливо враховуючи те, що його величезна маєтність, створена рабською працею українців, була набута ним в дуже сумнівний спосіб?

          Праця таки не рабська, а моральність не є законною вимогою до бізнесмена. І у вкладанні прибутків після сплати податків до Ізраїлю нічого аморального немає.

          > Не треба бути таким аж надто політкоректним і удавати, що нічого не відбувається, ставлячі "наївні" запитаннячка тіпо "А що тут такого?"

          Вони не наївні, вони здивовані такою соціалістичною дикістю запитувальника.
    • 2009.02.06 | ziggy_freud

     яка така "діаспора"?

     Историк пише:
     > И еще раз: евреи в Израиле (фактически, в осажденной крепости) - это одно, а диаспора - несколько другое. Разве Вам незнакомо такое явление?

     пан стає на точку зору сіоністів. Начебто всі євреї поза Ерец Ізраїлем - діаспора, культура розсіяння. Тому їм треба забути ідіш, вчити іврит і готуватись до "повернення". Туди, де їх мєшпуха жодного разу не жила. Додатково бажано забути про хасидизм і навернутись в ортодокси.

     В Україні діаспорою Ізраїля в звичайному, загальноприйнятому сенсі є хіба що співробітники посольства ;-)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.06 | Историк

      Re: яка така "діаспора"?

      ziggy_freud пише:
      > Историк пише:
      > > И еще раз: евреи в Израиле (фактически, в осажденной крепости) - это одно, а диаспора - несколько другое. Разве Вам незнакомо такое явление?
      >
      > пан стає на точку зору сіоністів. Начебто всі євреї поза Ерец Ізраїлем - діаспора, культура розсіяння. Тому їм треба забути ідіш, вчити іврит і готуватись до "повернення". Туди, де їх мєшпуха жодного разу не жила. Додатково бажано забути про хасидизм і навернутись в ортодокси.
      >
      > В Україні діаспорою Ізраїля в звичайному, загальноприйнятому сенсі є хіба що співробітники посольства ;-)

      Я пытался намекнуть на параллели с украинской диаспорой. Те, кто так или иначе решает проблемы национальной безопасности на родине, подходят к делу несколько иначе и ведут себя по-другому, нежели те, кто - из самых лучших побуждений - дает советы издалека. К диаспоре у израильтян, именно в связи с нынешней ситуацией, есть вопросы. Рекомендовал бы на эту тему, например, исследования одного израильского эксперта - толкового парня из Донецка...

      http://www.idi.org.il/sites/english/parliament/Pages/NationalSolidarity.aspx
     • 2009.02.06 | Сергій Кабуд

      я вас не зрозумів, чи ви спілкувалися з євреями?

      ізраіль всіма їми вважаьтєся батьківщиною

      навіть деякі секти які його не визнають як землю обетовану
      поважаютє його державність і їздять туди

      Ваша оцінка помилкова
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.07 | Историк

       Re: я вас не зрозумів, чи ви спілкувалися з євреями?

       Сергій Кабуд пише:
       > ізраіль всіма їми вважаьтєся батьківщиною
       Вы со всеми знакомы? Социологические исследования показывают, что диаспора в своем отношении к Израилю неоднородна. Мне кажется, что ирландцы не менее "тронутые" на своей исключительности и отношении к исторической родине. Ирландец - он всюду ирландец, стремится быть среди своих и мечтает когда-нибудь перебраться в окрестности Дублина (если он еще не там). Многие были готовы (до недавнего времени) повоевать за ирландское дело. Впрочем, глобализация все это размывает. Как и у евреев...

       > навіть деякі секти які його не визнають як землю обетовану
       > поважаютє його державність і їздять туди
       Это вообще не отличительный признак. Ваша оцінка помилкова.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.07 | Сергій Кабуд

        нбикогда не встечал еврея кто бы не считал Израиль родиной

        или паралельной родиной

        евреев знаю множество, от ведущих сионистов Киева, Москвы харькова 80х годов

        до массы всевозможных евреев разных сект в современном НюЙорке

        включая политиов, финансистов, раввинов, писателей- кого угодно

        Среди простых тоже самое.

        Очень похожи на украинцев и ирландцев в этом смысле
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.02.20 | Михайло Свистович

         Re: нбикогда не встечал еврея кто бы не считал Израиль родиной

         Сергій Кабуд пише:
         > или паралельной родиной

         це лікується розширенням кола спілкування

         >
         > евреев знаю множество

         значить не дуже множества
      • 2009.02.07 | ziggy_freud

       так вже й всі...

       Сергій Кабуд пише:
       > ізраіль всіма їми вважаьтєся батьківщиною

       для декого він просто є батьківщиною, для декого - ні. Якщо в Україні народився циган (ром), то його батьківщина - Індія чи Егіпет?

       > навіть деякі секти які його не визнають як землю обетовану
       > поважаютє його державність і їздять туди

       заперечення сіонізму як єдино вірної ідеології = неповага до Ізраїля? Я визнаю право євреїв мати свою державу і бути сіоністами. Або не бути ними.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.07 | Сергій Кабуд

        в євреїв Ізраіль це так як в Украінців Україна

        не зустрічав українця так само хто б не вважав Україну Ненькою
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.02.20 | Михайло Свистович

         Re: в євреїв Ізраіль це так як в Украінців Україна

         Сергій Кабуд пише:
         > не зустрічав українця так само хто б не вважав Україну Ненькою

         та повно
 • 2009.02.06 | Budweiser

  Re: Безсовісний

  Askold Lozynskyj пише:

  >Тобто два заключення – Україна співчуває та визнає Голокост геноцидом єврейського народу. Натомість Ізраїль не визнає Голодомор геноцидом українського народу та солідаризується з історичним окресленням цього Російською Федерацією.


  >
  > Пінгас Авіві не знавець Голодомору Він просто зухвало і безсовісно завершує свій виступ словами „Голокост єдиний геноцид для нас,”


  позиція цього ізраїльського рeчника є досить грубою і її можна окрeслити однією фразою - „Голокост єдиний геноцид для нас,” алe цe що робить відомий кучмофіл Лозинський є шулeрство. Sправа в тому що Голокост відбувся в Україні також, а отжe є частиною української історії і відзначається як українська трагeдія. А Голодомор нe відбувся в Ізраїлі, тому цeй ізраїльтанин відносяться до нйого як ми скажімо до вірмeнського гeноциду.

  Тим нe мeншe цe нe виправдовує його і українському МЗS варто було би відрeагувати (якщо ця заява достовірна).
 • 2009.02.06 | Историк

  Мне кажется, в дискуссии недооценивается один важный вопрос:

  Москва на разных этапах была источником как Голодомора, так и государственного антисемитизма, а через сотрудничество с Гитлером внесла свою лепту и в антиеврейскую политику Третьего рейха. Можно вспомнить про травлю "отказников" в СССР, про поддержку антиизраильских сил в регионе, включая исламских террористов... Много еще есть вопросов. Дипломатам на все времени не хватает.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.06 | GreyWraith

   Десь в кінці 1939 року...

   ... французські комуністи за наказом Комінтерну ретельно взялися за антивоєнну пропаганду, саботаж і диверсії на воєнних заводах. Це так СРСР допомагавав виконувати договір про дружбу і співробітництво із Третім Рейхом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.06 | Историк

    Re: Десь в кінці 1939 року...

    Манипулируя германской компартией в начале 30-х годов, Сталин мог бы вообще блокировать приход нацистов к власти или серьезно затруднить их деятельность, в том числе, по части расовой политики. Но у него были другие внешнеполитические цели. Про тесное сотрудничество Москвы с Берлином с августа 1939 года и говорить нечего.
    Я слышал про встречи представителей НКВД и Гестапо в Закопане в 39-40 годах. Подтверждается ли это? Есть ли ссылки, в т.ч. на польском?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.06 | Историк

     "...эта война не против России, но против коммунистов, жидов

     и их приспешников, торгующих Русской кровью. Да поможет Господь немецкому оружию и Хитлеру!" - ген. Краснов, с сентября 1943 года начальник Главного управления казачьих войск Министерства Восточных областей Германии. Ему, а также группенфюреру СС фон Паннвицу, походному атаману «Казачьего стана», в постсоветской России поставлен памятник. И вообще, самые крупные "восточноевропейские" военные формирования немцам удалось сколотить, если не ошибаюсь, именно из русских. Это, вероятно, не облегчало участь евреев в Третьем рейхе и на оккупированных территориях. Но у историков до этой стороны дела пока что руки не доходят...
    • 2009.02.06 | Сергій Кабуд

     про це є стаття у вікіпідіі(l)

     http://en.wikipedia.org/wiki/Gestapo-NKVD_Conferences

     російською

     http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%9D%D0%9A%D0%92%D0%94_%D0%B8_%D0%93%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BF%D0%BE
  • 2009.02.06 | Сергій Кабуд

   перший антисемітский демарш: протоколи сіонских мудреців

   створене російською спецслужбою десь у 1905

   Антисемітизм є одною з найбільш ефективних ІДЕОЛОГІЧНИХ ЗБРОЙ

   яку більшовизм адаптував.

   Якщо режиму потрібно мотиювати бидло для війн в інтересах режиму

   історичний досвід показує що МАРКСІЗМ - не є ефективним матіватором

   а от КСЕНОФОБІЯ- ефективна. Її впарюютє бидлу під виглядом Націоналізму

   але Націоналізм - це усвідомлення спілних інтересів всією націью, всіх її учасників , всіх етничних коренів

   Втім ксенофобія працює на тваринних інстинктах які люди мнали ДО УТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНИХ ДЕРЖАВ

   Це лише в кугутлендії чи кацапстані бидло(сама нижня частина суспілєстрва по всіх параметрах) вважає що

   НАЦІЯ - це щось фашистске.

   НАЦІЯ означає НАРОД КРАЇНИ, обєднаний політично на меті досягнення спільних інтересів
  • 2009.02.06 | Сергій Кабуд

   среди вывезеных КГБ архивов с Украины: архивы по Бандере и УПА

   думаю самой большой тайной СССР-КГБ

   является то как ГКБ и ГЕСТАПО разыграли карты антисемитизма Украинцев.

   Более всего КГБ опасался именно НАСТОЯЩИХ НАЦИОНАЛИСТОВ не кдебилов-скинхедов и ксенофобических имецилов

   а НАЦИОНАЛИСТОВ, которые ВСЕГДА сотрудничали против КГБ : поляки, сионисты, бандеровцы, прибалты, крымские татары прекрасно помогали друг другу

   Очень характерен пример полской настоящей а не гебешной Воюющей Солидарности.

   Гланым моментом надо считать вот что. Цитаты из Голицына

   Genuine opposition to the communist system in the Soviet Union in
   the period 1958-60, when the new long-range policy and the KGB's
   new political role were being worked out, was deep-seated and
   intense. Dissatisfaction was widespread among workers, collective
   farmers, priests, and intellectuals. It was particularly strong among
   Ukrainian, Latvian, Lithuanian, and Jewish nationalists. The
   opposition rejected the Soviet regime in principle. Its members did not
   believe in the possibility of "evolution"; they firmly believed that
   freedom could come only through a new revolution, the overthrow of
   the regime, and the dissolution of the communist party. They did not
   call themselves dissidents nor were they described as such by the
   regime. They were known in KGB and party documents as "enemies
   of the people."

   The Precedent of the NEP
   The weakness and evolution pattern was used successfully by Lenin
   in the 1920s. In 1921 Soviet Russia faced imminent collapse. Industry
   lay ruined by the war; agriculture was in crisis. The Russian people,
   disillusioned by the rigid policy of "war communism," were on the
   brink of revolt; the policy of terror was proving ineffective; there were
   peasant uprisings in Siberia and along the Volga; nationalist
   movements in the Ukraine, Georgia, Armenia, and Central Asia were
   openly proclaiming separatism and posed a serious threat to national
   unity; the sailors at the Kronstadt Naval Base revolted. Abroad, the
   hopes of world revolution had faded after communist defeats in
   Germany, Poland, and Hungary. The major European
   12 NEW L I E S F O R OLD
   powers, although not united, were individually hostile to communism
   and to the new Soviet state; a huge Russian emigre movement, spread
   across Europe, was plotting the overthrow of the regime. Soviet
   Russia was in complete political and economic isolation.
   It was in this situation, facing a highly unfavorable balance of
   power vis-a-vis the West, that Lenin conceived and launched a longrange
   policy that, over the following eight years, was to show
   spectacular success.
   ...
   The Results of the NEP
   ...
   The independence of the churches was broken
   and new, controlled "living churches" accepted the regime. The
   nationalist and separatist movements in Georgia, the Ukraine,
   Armenia, and the Asian republics were crushed and their nations fully
   incorporated into the federal union.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.07 | Историк

    Law & Order Ueber Alles!

    Сергій Кабуд пише:
    > думаю самой большой тайной СССР-КГБ
    > является то как ГКБ и ГЕСТАПО разыграли карты антисемитизма Украинцев.
    Это не тайна, а достоверный факт. Необходимо, наконец, полноценно расследовать и предъявить результаты.
    > Более всего КГБ опасался именно НАСТОЯЩИХ НАЦИОНАЛИСТОВ не кдебилов-скинхедов и ксенофобических имецилов
    Более всего КГБ боялся и боится, ненавидел и ненавидит США с их жесткой моделью демократии, которая не щадит даже собственных президентов (message всем остальным) и в которой, кстати, растворяются все национализмы.

    > а НАЦИОНАЛИСТОВ, которые ВСЕГДА сотрудничали против КГБ : поляки, сионисты, бандеровцы, прибалты, крымские татары прекрасно помогали друг другу
    Насчет "всегда" и "прекрасно помогали" - это Вы, конечно, преувеличиваете. Многие националистические движения спотыкаются уже на выяснении того, "кто больше националист". Их не так сложно стравливать друг с другом. Стратегически это не выход. Выход - law & order, а об остальном - договоримся.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.07 | rais

     Закон и порядок.

     Закон i порядок, як пошук системи керування суспільними процесами. Визначення термінології. Агресія, як боротьба за місце під сонцем. Ідеологічне обгрунтування диктатури. Комунізм як одна з систем державного терору. Голодомор, як вид зброї у великому арсеналі геноциду.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.07 | Сергій Кабуд

      термінологія точна

    • 2009.02.07 | Сергій Кабуд

     сша- страна построенная националистами

     слово націоналізм имеет очень важное значение для уыкраинцев, он архитипично. месидж который оно несет наиболее интенсивен в политическом сознании украинца

     а теперь гляньте что ИМЕННО имеется ввиду и вы абсолютно правы про США.

     Очень точно.


     Liberal nationalism, also known as civic nationalism or civil nationalism, is the form of nationalism in which the state derives political legitimacy from the active participation of its citizenry (see popular sovereignty), from the degree to which it represents the "general will". It is often seen as originating with Jean-Jacques Rousseau and especially the social contract theories which take their name from his 1762 book The Social Contract.

     Liberal nationalism lies within the traditions of rationalism and liberalism, but as a form of nationalism it is contrasted with ethnic nationalism. Membership of the civic nation is considered voluntary, as in Ernest Renan's classical definition of the nation as a "daily plebiscite" characterized by the "will to live together".[citation needed] Civic-national ideals influenced the development of representative democracy in countries such as the United States and France (see the United States Declaration of Independence of 1776, and the Declaration of the Rights of Man and of the Citizen of 1789).

     States in which civic forms of nationalism predominate are often (but not always) ex-settler colonies such as the United States, Canada, Mexico, Brazil, and Argentina, in which ethnic nationalism is difficult to construct on account of the diversity of ethnicities within the state. A notable exception is India, an ex-plantation colony,[6] where civic nationalism has predominated due to the country's unparalleled linguistic, religious and ethnic diversity. Civic-nationalist states are often characterized by adoption of the jus soli (law of the soil) for granting citizenship in the country, deeming all persons born within the integral territory of the state citizens and members of the nation, regardless of their parents' origin. This serves to link national identity not with a people but rather with the territory and its history, and the history of previous occupants of the territory unconnected to the current occupants are often appropriated for national myths.

     Even though nationalist parties in Europe generally have ethnicity as their uniting factor,[citation needed] there have been notable exceptions. The Scottish National Party and Plaid Cymru in the United Kingdom rarely refer to ethnicity in their nationalism
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.09 | GreyWraith

      Пробачте, це не з "Us and them" цитата?

      Торік десь у квітні була прекрасна стаття Джеррі Міллера у журналі "Foreign Affairs": фактично переворот у американській політичній науці щодо її ставлення до націоналізму, зокрема, етнічного.

      Я її торік заради вправи переклав українською. Якщо досі не пропав файл, то можу опублікувати...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.20 | Сергій Кабуд

       ні, це з вікіпідії

  • 2009.02.07 | ziggy_freud

   так, цей момент досить важливий

   в ранньому СРСР становище євреїв було не гіршим, ніж (наприклад) в росіян. Багато хто потрапив у владу.

   А потім почались сталінські партійні чистки. Які формально не були етнічними, як і Голодомор в Україні. Євреям пізня радянська влада не довіряла. Крім тих, хто особливо старанно лизав чоботи. Національність в паспорті і ім*я теж бажано було поміняти. Жодного Абрама чи Арона. Антисемітизм входив до офіційної кадрової політики.

   створення "Землі Обєтованной" в Біробіджані як альтернативи Ізраїлю теж варто згадати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.08 | harnack

    Що породжує психіку й інобатьківщину й цінності й Голодомор(л)

    http://dic.academic.ru/dic.nsf/history_of_philosophy/417/RESSENTIMENT

    бо все треба розуміти через свою генеалогію:
    http://dic.academic.ru/dic.nsf/history_of_philosophy/121/%D0%93%D0%95%D0%9D%D0%95%D0%90%D0%9B%D0%9E%D0%93%D0%98%D0%AF
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.08 | ziggy_freud

     Ніцше був скоріше літератором, ніж науковцем

     застосовувати його... не зовсім теорії до міжгрупових відносин в Україні я би утримався. Це однаково що пояснювати ці речі через Міцкевича. Або Нєкрасова. Або Емінеску. Трохи ракоподібно виходить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.08 | Сергій Кабуд

      дещо з Ніцше: сьогодні його пророцтва справджуються (л)

      German philologist named Friedrich Nietzsche foresaw the advent of what he called “European nihilism,” which signified the future collapse of Christianity and the rise of totalitarian states, destructive wars, and a new barbarism. “Everything will be mob rule,” Nietzsche predicted. England only had another fifty years as a great power. The United States would “seemingly” become a great power, but would be “quickly consumed.” The country that would emerge on top, said Nietzsche, was Russia.

      If a man of great insight and intuition, like Dostoevsky, thought our great grandparents were “flabby” and “vapid,” what would he say about us? And if Nietzsche was correct in his predictions regarding the British, perhaps we ought to consider his prophecy regarding the Americans. Even as these words are written, the United States is embracing collective suicide. I am not talking about the economic crisis. I am referring to Barack Obama’s foreign policy, which promises to fulfill Nietzsche’s prophecy regarding the future dominance of Russia. As reported by the major media, President Obama has set out to eliminate most of America’s nuclear arsenal. We’re talking about bombs mounted on intercontinental rockets that can travel anywhere on earth and wipe out hardened military targets. We are talking about weapons that can reduce an Army to radiated debris, sink fleets, and devastate cities. These are the decisive weapons of our time – terrible and awesome.
      -------------------

      вся стаття цІкава

      http://www.financialsense.com/stormwatch/geo/pastanalysis/2009/0206.html
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.09 | ziggy_freud

       Ф i л i н.Я знаю, храм стоїть серед болота, (\)

       А в храмi домовина на цепу.
       Про це не знає жодная сволота,
       Що в домовинi тiй слiпий пророк живе,
       Зовуть його Микола...

       http://www.ultima.te.ua/hamletua/
       Лесь Подерв'янский. Павлiк Морозов. Епiчна трагедiя
       ___________________

       звичайно, в Ніцше вистачає фанів. Він зробив своєю писаниною значний внесок у розвиток "бунту мас" (Ортега-і-Гасет). Але я до цього фан-клубу не маю стосунку.
     • 2009.02.09 | harnack

      То був тест: і не на Ніцше.... і мабуть не для Вас...

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.09 | ziggy_freud

       і не для мене, і не від вас, і навіть не зовсім тест

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.09 | harnack

        ГА? - Для совєтотабу та совєтозабобонів - і психоаналіз маячня!

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.02.09 | ziggy_freud

         читайте клЯсиків. Романтична проза декого невротизує

         особливо Пророк Фрідріх Ніцше.

         ГА?вкати на психоаналіз - це теж позиція. Яка має вичерпне пояснення в парадиґмі психоаналізу.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.02.09 | harnack

          Ви не вмієте читати: отам йдеться про дві категорії:

          1) ресентимент-злоба-ненависть-мстивість
          2) генеалогія

          а НЕ лиш про Ніцше!

          Бо оті категорії розвинуті та вжиті й іншими інтерпретаторами історії та культури та моралі. Перечитайте уважніше! Якщо лиш хочете зрозуміти що Голодомор породжено:

          1) не любов'ю (а чимось на зразок ресентименту) +

          2) і що він не є спонтанним акаузальним продуктом (а має свою ВЛАСНУ, а не "Ніцшеанську" генеалогію)

          Невротики гадають що Голодомор "спричинено" любов'ю та акаузальністю!

          Невротики метонімічно й ототожнюють частину (Ніцше) з цілим - гадаю під впливом ортодоксального страху та совєтотабу проти Ніцше! Крім того - відколи Ви розумієтесь на Ніцше чи на генеалогії?
 • 2009.02.07 | Роман Сербин

  Лемкін: український ґеноцид не обмежувався моренням голодом

  Askold Lozynskyj пише:
  > Пінгас Авіві, заступник генерального директора Закордонного міністерства Ізраїлю, відповідальний за звязки з Росією, СНД і Східно Європейськими держававми, подав інтервю російським засобам масової інформаціїі в якому він заявив, „Ми вважаємо Голодомор трагедією, але у жодному випадку не називаємо його геноцидом. Ми характеризуємо це трагедією в якій страждали народи Росії, Молодови, України, Казахстану та інших країн і ми приймаємо окреслення Росії. Голокост єдиний геноцид для нас.”
  >
  Слова Пінаса Авілі на його власній совісті та на совісті уряду який він представляє. Можна, розуміється, дати таку дефініцію термінові "ґеноцид", яка би визначала лише той злочин, який хочеться виділити від інших. Так можна окреслити і Голокост чи Шоа. Але якщо якась подія у світовій історії є унікальною, себто значить не повторною, то вона стає химерою (freak - не знаю чи це правильне слово), якої ніколи перед тим не було і не буде після того. Якщо не буде ніколи, то нема чим журитися і тоді такі кличі як "never again" не мають жадного сенсу. На жаль, не звертаючи на те що твердить пан Авілі, ґеноциди відбувалися від старинних часів по сьогодні. Цей факт визнає Конвенція ООН 1948 р.: "цивілізований світ засуджує його [геноцид], і визнаючи, що протягом всієї історії геноцид завдавав великих втрат людству".

  Такої самої думки був юрист, польський єврей Рафаєл Лемкін, який створив термін і поняття ґеноциду. Лемкін збирав матеріяли до видання тритомної праці під назвою "Історія ґеноциду". На жаль ця праця не була закінчена і лежить частинами в архівах. В архівних матеріялах присвячених тій темі можна знайти цікавий машинопис Лемкіна під назвою "Soviet Famine in the Ukraine" (тоді в Америці вживали артикуль перед Ukraine). Цей документ недавно став відомий і його можна знайти англійською та українською мовами на інтернеті. На жаль, ще сьогодні багато людей які уже цей документ бачили не здають собі справи з його важливости.

  Важливість документа Лемкіна (це доповідь, яку він виголосив на відзначенні 20роковин Великого Голоду, у Manhattan Center Ню Йорку у вересні 1953 року полягає не лише в тому, що творець поняття і знавець історії голодоморів визнав українську трагедію 1930х років ґеноцидом. Важливим є також (а сьогодні може й найбільше) аналітичний підхід автора. Автор застосовує дефініцію ґеноциду визнану Конвенцією ООН до української трагедії. Цю дефініцію варто зацитувати:

  "У даній Конвенції під геноцидом розуміються наступні дії, чинені з наміром знищити, цілком чи частково, яку-небудь національну, етнічну, расову чи релігійну групу як таку."

  Як бачимо, Конвенція не визнає соціяльної групи, а селяни є соціяльною групою. Але уважне читання Лемкіна показує якраз його головну заслугу: він визнає ґеноцид проти УКРАїНЦІВ, проти української НАЦІЇ, а не селян. В тому сенсі він трактує як одну нерозривну цілість усю українську "національну групу як таку". Режим поповняв ґеноцид проти українців чотирма вістрями своєї політики (за Лемкіном): нищення національних еліт (розум народу), нищення УАП церкви (душу народу), нищення селян (зберігача національної мови, культури, душі), розводнення національної цілості переселенцями зі зовні республіки.

  У Лемкіна бракувало лише однієї важливої частини українського ґеноциду: українського населення поза УРСС (де тоді жило 8 000 000! українців), головно на Кубані і Надволжі. Але Кубанськими жертвами сьогодні не цікавиться Україна, хоча повинна. Лише подумати, що б Голокост сьогодні обмежувати лише до злочинів в кордонах Німеччини...

  В Україні стало популяраним ділити сталінські лихоліття тридцятих років на дві частини: голод спричинений високими хлібозаготівлями, які були по всьому СРСР і спричинилися до голоду в Україні і РСФСР, та Голодомор, типічний для України і Кубані, де в додатку до високих хлібозаготівель, влада практикувала різні форми покарання м'ясними штрафами, "чорними дошками", обведення України і Північного Кавказу (головно Кубані) кордоном проти виїзду по хліб селян тощо. Це подається як пояснення, чому голод в Україні був ґеноцидом. Це все правильно, але не досить, бо вилишає головний елемент дефініції ґеноциду: намір (intent) "нищення національної групи, як такої". Що відрізняє нищення українську інтелеґенцію, Церкву і селян, від російських віз-а-ві, це те що українців нищили, як українців. Досить перечитати доступні тепер матеріяли, починаючи від переписки Сталіна і Молотова та кінчаючи скаргами селян та дрібних районних уповноважених, щоб відчути національне забарвлення у застосуванні сталінської революції з гори в Україні. Російську Православну церкву режим не знищив, російську інтелеґенцію не переслідував за російський націоналізм, російських селян не звинувачували у контрреволюційних діях подібних до куркульсько-петлюрівських. Просто ніколи небуло російських "буржуазних" полководців, які хотіли б відллучити Росію від своїх колоній і тим розбити велику державу.

  Доки українці не зрозуміють, що всі ці сплетені вістря репресій, які комуністичний режим ужив проти українців творили для один кримінальний акт - ґеноцид, доти не можна вимагати від світу щоб він дивився на те що ми називаємо Голодомор як на ґеноцид. Термін "Голодомор" треба осмислювати і вживати так як світ вживає термін "Голокост". Сьогодні Голокост (the Holocaust) вживається в сенсі ґеноцид проти євреїв; так само мусимо вживаати Голодомор (з великої букви - the Holodomor) у сенсі ґеноциду проти Українців. В цьому сенсі Голодомор не був лише морення селян голодом, це був ґеноцид української нації, як такої.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.08 | BROTHER

   Злочин, який триває. Вбивство селян - це один з етапів

   Якби справжні євреї, носителі национальних думок в Ізраїлі після декількох сторіч дискримінації арабами залишилися, скажімо, здебільшого серед кравців, то знищення кравців теж не можна було б називати геноцидом, бо винищували б здебільшого кравців?

   Евреї мали б зрозуміти, що українців, на відміну від євреїв, намагалися зробити рабами у власній Батьківщині, тобто не там, куди вони прийшли (як євреї у Єгипет), а там, де їхня рідна українська земля. Нелюдські умови для українців, які, виходячи із власних традицій і культури, жадали розбудови своєї козацької держави, створили зайди, що прийшли в Україну! А у Єгипті євреї самі були зайдами.

   Але хвакт створення таких нелюдських умов і рятівного виходу євреїв з Єгіпту був врахований більшовиками, вони виставили різноманітні перепони для українців, щоб ті не могли втекти, що значно збільшило смертність серед українців. Навіщо вбивати українських немовлят, думали більшовики, коли позбавлені державності, їжі, можливості захищатися і пересуватися українці самі їх поїдять!!! Падлюки царі вкрали козацькі землі, а більшовики намагалися зробити так, щоб нащадки тих козаків їли самих себе!!! І це, курва, не геноцид?! А що це тоді? А от що, це події, які руйнують єврейский міф про унікальність єврейської нації, так вважають ті, хто заперечує факт геноциду українців. Ціль, кількість загиблих, навіть тривалість - все збігається, але не геноцид! Бо українці не євреї? А що, в нас на планеті тільки одна унікальна обрана Богом нація? Так це тоді справжнісенький нацизм! Чи не так?

   Це парадокс... Євреї не були, як всі, там, де жили, одже їх за це добряче ганьбили. Українці не хоіли бути такими, як більшість в Російській Імперії - їх саме за це теж ганьбили. І тепер оці два народи не можуть один одного зрозуміти..? Дурня! Різниця між українським і єврейским геноцидом єдина - українці потерпали в себе в дома на своїй Батьківшині, тобто вони бажали бути українцями в Україні. А євреї потерпали від того, що були євреями у гостях. Тому і застосовували проти нас і євреїв інші гасла. А ціль одна - позбавити нас своєї державності. Шо не ясно? Не дати євреям навіть землі, звідки вони походять, і позбавити українців такої землі. От і все. Чи, щоб визнати геноцид українців, треба таки вигнати їх з України?

   Нема геноциду, хтось говорить, іншого, крім Голокосту? Бреше! Геноцид українців тривав декілька сторіч, от вони, українці, і пішли (політично) від імперії, яка іх ганьбила. А фізично, євреї пішли з Єгипту, бо прийшли туди ззовні. Стосовно них з часом у Єгипті був запроваджений саме перший (а може й ні) геноцид, різниця лише у часі і доступних методах геноциду і в тім, що євреї були зайдами в Єгипті. Так от на мою думку більшовиський та царський геноциди українців ще гірші, бо вбивали українство на українській землі і не дали змогу втекти від такого геноциду. Я лише радію, що українці пройшли повз можливості втратити батьківщину, як євреї чи цигани, і мені прикро за євреїв, що їх свого часу позбавили рідної землі. Тому я і підтримую ідею єврейської державності, бо також підтримую державність українську.

   Позбавлені їжі і можливості її вирастити українці, яких вже кілька сторіч тому позбавили армії і землі, мали за намірами більшовиків або перестати опиратися і стати росіянами (це такий вид інтернаціоналізму, російсько-більшовиський), або з'їсти самих себе. Ніхто, ніякої допомоги голодуючим українцям не планував. Хто небудь чув про допомогу голодуючим українцям? Я чув про допомогу "галадающєму Паволжью", а про якусь таку допомогу голодуючій Україні я ніколи не чув! То ж Голодомор - це етап тривалого геноциду, який мав за мету знищити українство физично, або перетворити українцім на "подобіє" росіян. Мав тіки бути один великий народ - радянський, розмовляючий на російській мові, який всі у світі називали б російським, із столицею у Москві, і який вірив би тільки у Сталіна з Леніним і ще трохи у Маркса з Енгєльсом. І все... Ніяких українців!

   Чому це все не має розуміння в декого з євреїв, мені невідомо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.09 | harnack

    Примусовий канібалізм - нє ґєнацьід і нє ґаладамор!

 • 2009.02.09 | Арій.

  Зневага виродків мене не ображає, а інформує.

 • 2009.02.13 | harnack

  Цікаво - що пан Лозинський занедбує свою проблематику!

 • 2009.02.13 | igorg

  Цікаво, а яка думка цього Пінгала про геноцид

  циганського народу?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua