МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко: у владі працює банда розкрадачів держмайна

02/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Відчуження державного майна набуло сьогодні небачених масштабів. Про це Президент України Віктор Ющенко заявив сьогодні на нараді, присвяченій удосконаленню державної політики в сфері захисту прав власності.

Як передає кореспондент УНІАН, за його словами, сьогодні відчуження державного майна відбувається за прямої участі державних установ.

Серед підприємств, над якими сьогодні нависла загроза відчуження державного майна, В.Ющенко назвав, зокрема, підприємства, які перебувають в управлінні Міністерства промислової політики, зокрема “Турбоатом”.

“Шайка працює, починаючи з уряду, починаючи з Міністерства промполітики, де здійснюються управління підприємствами”, - зазначив В.Ющенко.

Президент України також звернув увагу виконуючого обов’язки голови Фонду державного майна України на необхідності протидії відчуженню держмайна, розробки прозорих правил приватизації держпідприємств.

“Ви молода людина, я не хочу аби ви сиділи в тюрмі, все має відбуватися по процедурі, ніякої політики”, - наголосив В.Ющенко.

Він також наголосив на необхідності детальної підготовки підприємств до приватизації і не виключив, що така підготовка може зайняти 1-2 роки. За словами Президента, тільки після виведення підприємства на задовільний фінансово-економічний рівень можна планувати його приватизацію.

Відповіді

 • 2009.02.04 | Ю-А-Д

  Re: Ющенко: у владі працює банда розкрадачів держмайна

  Президент у своєму амплуа: аби полити когось брудом, може, щось і залишиться. Чомусь, коли його приятелька Семенюк продавала Луганськтепловоз та інші підприємства "потрібним людям" за безцінь, його це не обходило. А зараз користується своєю недоторканістю. Пересічну людину за такі заяви можна й до суду потягти, а цього пана - зась. Маючи "кишенькову" прокуратуру та СБУ, скільки кримінальних справ йому вдалося не те, щоб виграти, а й просто порушити з приводу порушень, про які він так палко заявляє?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.04 | Микола Гудкович

   Не робіть того, в чому звинувачуєте Ющенка


   Ю-А-Д пише:
   > Президент у своєму амплуа: аби полити когось брудом, може, щось і залишиться.

   Ні, це не є його амплуа.

   > Чомусь, коли його приятелька Семенюк продавала Луганськтепловоз та інші підприємства "потрібним людям" за безцінь, його це не обходило.

   Семенюк — не приятелька (наскільки мені відомо) Ющенка.

   > А зараз користується своєю недоторканістю. Пересічну людину за такі заяви можна й до суду потягти, а цього пана - зась.

   Не зась. З Ющенком можна позиватися до суду, і це часто-густо роблять.

   > Маючи "кишенькову" прокуратуру та СБУ, скільки кримінальних справ йому вдалося не те, щоб виграти, а й просто порушити з приводу порушень, про які він так палко заявляє?

   А тепер подумайте логічно — якби Ющенко мав кишенькову ГПУ та СБУ, то де б нині були його опоненти — враховуючи, що він такий тиран та сатрап, яким його змальовують поклонники пані Тимошенко?
 • 2009.02.04 | Микола Гудкович

  Ежели он преступник, то первым долгом следует кричать: «Караул!»


  «Ежели он преступник, то первым долгом следует кричать: «Караул!» А то он уйдет. А ну, давайте вместе! Разом!» © М. Булгаков

  «Калавур» вже волали достатньо. Може, пора давати хід справі?
 • 2009.02.04 | bazillio

  Re: Ющенко: у владі працює банда розкрадачів держмайна

  А еще Юлька получила доступ к станку НБУ и печатает бабло, а потом начнет его раздавать пенсионерам и бюджетникам, вот отсюда и начнется обвал гривны конкретный!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.04 | Михайло Свистович

   Re: Ющенко: у владі працює банда розкрадачів держмайна

   bazillio пише:
   > А еще Юлька получила доступ к станку НБУ и печатает бабло

   Брехати негарно


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua