МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто захопив «Квазар»?

02/04/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Хто захопив системоутворююче підприємство «Квазар», наразі невідомо.

Президент Ющенко — краще пізно, ніж ніколи — зацікавився цим питанням, і доручив створити робочу групу щодо вивчення ситуації з рейдерським захопленням підприємства. Про це В. ЮЩЕНКО заявив 3-го лютого на нараді, присвяченій удосконаленню державної політики в сфері захисту прав власності.

Президент дав доручення заступникові міністра економіки Михайлові ПОЖИВАНОВУ створити робочу групу і дослідити ситуацію з рейдерським захопленням підприємства «Квазар», а також участь у цьому захопленні представників міської райдержадміністрації, починаючи з її голови.

За словами В. ЮЩЕНКА, висновки даної робочої групи мають бути підготовлені протягом 4—5 днів. Він також наголосив на необхідності притягнення до відповідальності всіх причетних до даного захоплення.


За матеріалами УНІАН

Відповіді

  • 2009.02.05 | socaktiv

    Re: Хто захопив «Квазар»?

    Посмотрим, доведет ли президент начатое до конца. Медведько уже отличился в прошлые сроки своего прокурорства, особо прельщатся его участием в деле не стоит. Нужно создавать общественный протест рейдерским захватам. Отслеживать такие конфликты, оперативно реагировать прежде всего массовыми выступлениями граждан. Показывать, что такие номера ненаказанными не проходят. Подключать международные инстанции.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua