МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звинувачення Табачника це відверта брехня

02/04/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Відповідь на відкритий лист Д. Табачника,
опублікований в газеті “2000” від 30.01. – 5.02.2009 р.


Народний депутат України Д. Табачник у відкритому листі вкотре виступив із неправдивими звинуваченнями на адресу Міністра освіти і науки України Вакарчука І. О. Працівники Університету відразу ж відреагували на відверту і цинічну брехню проф. Табачника, однак хочемо звернути особливу увагу на фразу Д. Табачника: “Если до Вакарчука благосостояние учителей хоть немного, но повышалось, то при бывшем ректоре разваленного Львовского университета сняты все надбавки, и нищенская зарплата учителей буквально у черты выживания”, яка принижує інституційну гідність одного із найстаріших Університетів України. Член Комітету ВР України з питань науки і освіти в одному реченні пише про заробітну плату вчителів, яка фінансується з місцевих бюджетів, і надбавки у “разваленном Львовском университете”, який фінансується з державного бюджету.

Постає запитання: чи для того громадяни України обрали народним депутатом Д. Табачника, щоб він своїми брудними руками торкався Університету і щоб саме він в такий спосіб оцінював діяльність Львівського національного університету імені Івана Франка.

Чи мали б ми, академічна спільнота Університету, зараз звітувати перед Д. Табачником у скільки разів зросли: контингент студентів, кількість новостворених кафедр, напрямів і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в Університеті, надрукованих підручників для студентів, опублікованих наукових статей і монографій, захищених кандидатських і докторських дисертацій за період, упродовж якого професор Вакарчук І. О. очолював Львівський національний університет імені Івана Франка

Про виконану роботу ректор Вакарчук І. О. щорічно звітував перед конференцією трудового колективу Університету, як цього вимагає Статут Університету та Закон України “Про вищу освіту”, і завжди звіти отримували схвальну оцінку колективу.

Заслуги Університету перед державою відзначені Указом Президента України “Про відзначення 350-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка” від 03.10.08 р.

І ще одне запитання: чи уповноважували громадяни України народного депутата Д. Табачника розповсюджувати брехню, що при “... бывшем ректоре Львовского университета сняты все надбавки...”? Відповідаємо Д. Табачнику: в Університеті науково-педагогічним працівникам надбавки за вислугу років, доплати за вчені звання і наукові ступені, а також надбавки за почесні звання виплачувались і виплачуються в повному обсязі.

Ректорат
Львівського національного
університету імені Івана Франка
4 лютого 2009 року

Відповіді

 • 2009.02.04 | solo

  Re: Звинувачення Табачника це відверта брехня

  шкода, що не зняли з Табачніка звання професора і доктора наук! скільки він може ганьбити все українське?!!!
 • 2009.02.04 | ТУК

  Re: Звинувачення Табачника це відверта брехня

  А чому звертаете увагу на лист написаний чужою мовою? Знайдить форму не реагувати на таки листи. Чи то щось привтне, не официйне? Як же людей привчати до закону?
 • 2009.02.05 | Shooter

  В лайно цю смердючу свиню, в її ж ріденьке

  А то щось останнім часом цей прохФФєсор розхрюкалися забагато.
 • 2009.02.05 | Sean

  учора під час трансляції Ради, до речі

  показували любесеньку розмову Табачника з Іваном Кириленком
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.05 | Михайло Свистович

   Re: учора під час трансляції Ради, до речі

   Sean пише:
   > показували любесеньку розмову Табачника з Іваном Кириленком

   ТЮ, так нещодавно ще вони були в одній фракції. Навряд чи за цей час в них виникли ідеологічні розбіжності.
 • 2009.02.05 | Petro

  Re: Звинувачення Табачника це відверта брехня

  Так як мені відомо-(хоч не все я знаю), професор це не наукове звання це просто звання, яке надаєтся людині заслуженій для науки. Не розумію яким чином жид отримав звання професора - чи не за гроші? І чи в Україні? Мабуть ні, бо людина яка живе в даній країні і шанує себе повинна знати мову, вживати її, славитися культурою, а перед усе мала б мати осягнення в науці. А що має Табачник, крім того що як член 5 колони паплюжить все що українське?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.05 | Vlodko

   Re: Звинувачення Табачника це відверта брехня

   Нічого! Ось скоро Тюля як переформатує уряд! Як поставить собачника міністром освіти на вимогу комуняк! Мало нє покажецца.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.05 | Almodovar

    Як Табачник захищав докторську

    Так званий "захист докторської дисертації пана Табачника проходив наступним чином. По-перше, нікого не пустили в аудиторію, сказавши, що "вхід по перепусткам". Це ж було написано і на оголошенні про захист. Це було нонсенсом, оскільки захист завжди публічний і його захист також не був із закритої теми. Як сказала одна особа: "Ну, ти ж розумієшь, це ж для своїх". Захисту, як такого, не було. Всіх одразу повезли в Кончу Заспу, де "захист" відбувся між коньяком та ікрою. Не було ні читання автореферату, нічого.
    От і все, от такий він "дохтур наук", цей аферист і гідний нащадок Троцького.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.06 | Тарас

     Табачник попросту захищається

     Йому ж не забудуть музейне злодійство і т.д.. А кращий захист - напад.
    • 2009.02.13 | Михайло Свистович

     Re: Як Табачник захищав докторську

     Almodovar пише:
     >
     > От і все, от такий він "дохтур наук", цей аферист і гідний нащадок Троцького.

     Не гідний. Троцький був генієм, Табачник - посередність.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.13 | Almodovar

      Re: Як Табачник захищав докторську

      Погоджуюсь.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua