МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Шановна Юліє Володимирівно". Епістолярій

02/04/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко направив листа Прем'єр-міністрові України Ю.Тимошенко щодо досудового розслідування у кримінальній справі стосовно убивства журналіста Г.Гонгадзе.


Прем'єр-міністрові України Ю.ТИМОШЕНКО

Шановна Юліє Володимирівно!

Генеральною прокуратурою України продовжується досудове розслідування у кримінальній справі стосовно умисного вбивства за попередньою змовою групою осіб журналіста Г.Гонгадзе і замаху на громадського діяча О.Подольського та щодо підбурювачів і організаторів цих злочинів.

Як відомо, згідно з резолюціями Парламентської Асамблеї Ради Європи №1262 (2001), №1346 (2003), №1466 (2005), №1645 (2009), постановами Верховної Ради України від 21 грудня 2000 року №2154-ІІІ та від 10 січня 2002 року №2970-ІІІ для об'єктивності до проведення експертиз оригіналів записів розмов, зроблених Мельниченком М.І. упродовж 2000 року в кабінеті Президента України Кучми Л.Д., залучені іноземні експерти.

За повідомленням Генеральної прокуратури України, у грудні 2008 року слідчими Генеральної прокуратури України за участю групи спеціалістів із звукозапису та аудіоаналізу в установленому порядку було вилучено первинні носії аудіозаписів та записуючий пристрій, які мають ключове значення у розслідуванні кримінальної справи. У зв'язку з цим з другої половини лютого 2009 року у цій справі запланована низка слідчих дій, які необхідно провести за межами нашої держави.

Відповідно до пункту 4 постанови Верховної Ради України від 21 грудня 2000 року №2154-ІІІ фінансування витрат у цій кримінальній справі, пов'язаних з проведенням за кордоном незалежних експертиз та необхідних слідчих дій, доручалось Кабінету Міністрів України.

У зв'язку з викладеним та за зверненням Генеральної прокуратури України, а також беручи до уваги рекомендації Парламентської Асамблеї Ради Європи №1645 (2009), прошу вирішити питання про виділення Генеральній прокуратурі України коштів на зазначені цілі в установленому порядку, в тому числі і на забезпечення фінансування відряджень за кордон відповідних службовців Генеральної прокуратури України.

З повагою
Президент України В.ЮЩЕНКО


прес-служба Президента

sean

Відповіді

 • 2009.02.05 | Petro

  Re: "Шановна Юліє Володимирівно". Епістолярій

  проснулись дядько ВАЮ.....весь час задумуюсь над тим про що вони думали перед президентськими виборами , в час виборів і після.....? Задумуюсь теж над тим хто і як має служити народу України-якщо це не є обовязком президента?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.05 | basya1

   Re: "Шановна Юліє Володимирівно". Епістолярій

   Правильно написал, надо наконец-то довсести это резонансное дело до конца, а еще и Юлька пусть подумает, где деньги брать, раз такая умная, что не хочет бюджет пересматривать, да и еще сказки рассказывает, что он перевыполняется.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua