МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соціальна та екологічна відповідальність – це сила майбутнього

02/04/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Генеральний секретар ООН Пан Гі-мун виголосив звернення до учасників Світового економічного форуму у Давосі, поставивши при цьому основоположний акцент на екологічне питання.

Генсек констатував, що поряд багатьох проблем економічного характеру перед нами постає: «ще одна проблема, котра формувалася роками і носить глобальний характер. Мова йде про зміну клімату, що ставить під загрозу всі наші цілі в сфері розвитку та досягнення соціального прогресу». Проте, згідно Пан Гі-муна, всесвітня екологічна екологічна криза відкриває перед людством чудову перспективу покращення економічного становища: «Якщо ми займемося вирішенням проблеми зміни клімату напряму, нам вдасться побороти багато труднощів, з котрими ми сьогодні стикаємося, включаючи загрозу глобальної рецесії».

Що насамперед необхідно для кращого екологічного та економічного майбутнього нашої цивілізації? Генеральний секретар ООН переконаний, що будь які глобальні виклики можемо вирішити тільки діючи всі разом. При тому є необхідним «новий рівень міжнародної співпраці – уряди, громадянське суспільство та приватний сектор повинні працювати разом в інтересах колективного глобального блага». Для ефективного подолання різноманітних криз сучасності важливо: «розірвати сковуючі нас окови короткотермінових підходів і зайнятися пошуками довготривалих рішень». Таким рішенням Пан Гі-мун вважає «зелену» економіку, яка характеризується низьким об’ємом викидів вуглецю, безпечними технологіями, ефективним використанням енергії, та створенням нових робочих місць. Така «зелена» економіка дозволить «перетворити сьогоднішню кризу в завтрашнє стале зростання».

Свою промову до учасників Світового економічного форуму у Давосі генсек ООН завершив закликом: «Соціальна та екологічна відповідальність … – це сила майбутнього. Я закликаю вас опанувати цю силу».

Інформаційна служба Бюро УГКЦ із питань екології

Відповіді

 • 2009.02.05 | Soft

  Всем бы этим "экологам" я бы дал 15 суток в шахте Засядько.

  Пускай порубят уголёк и поразмышляют над "экологически чистыми и безопасными технологиями".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.05 | Громадянин

   Re: Всем бы этим "экологам" я бы дал 15 суток в шахте Засядько.

   Они туда не полезут. Откупятся. А вот как сделать так, чтобы желающих лезть туда не стало при существующих там условиях, над этим стоит призадуматься. Время пришло.
  • 2009.02.05 | Михайло Свистович

   А я б Вас взагалі вислав до країни, мовою якою Ви спілкуєтесь

   Бо за свавільністю та дикістю Ваших думок вона є для Вас органічною.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.05 | Soft

    Похоже скоро так и будет, что Украина станет частью России.

    Так как ура-патриоты переведут всё на российский экологически чистый газ, а у самих газа не будет. А потом придет Великий Путин и все наладится...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua