МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гриценко пропонує ввести довічне ув’язнення для хабарників

02/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Немає жодної держави, яка не має корупції. Але мало в світі є країн, де корупція була б настільки поширена, як в Україні. Таку думку висловив Анатолій Гриценко, відповідаючи на питання слухачів в ранковому ефірі на радіо «Ера».

Народний депутат також відзначив, що «метастази корупції поширюються набагато більше, ніж до помаранчевої революції», а «чисті руки» у народі звуть «додатковою надбавкою».
«Корупція не зупиняється навіть у період кризи. Залишаються «відкати» по ПДВ, беруть побори – в сьогоднішніх умовах це вже мародерство. За таке у військові часи розстрілюють перед строєм. Зараз не військовий час, але рішучі заходи мають бути», - заявив Гриценко.

Голова парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони також повідомив, що вніс у парламент законопроект, який передбачає кардинальне підвищення відповідальності за хабарництво. У проекті передбачається, що за отримання хабара понад 10 тис. доларів прокурори, слідчі та судді будуть каратися довічним ув’язненням, а державні службовці – позбавлені волі на 15 років з повною конфіскацією майна.

Анатолій Гриценко сподівається, що Верховна Рада підтримає цей законопроект.

прес-офіс А.Гриценка

sean

Відповіді

 • 2009.02.07 | Спостерегач

  Даешь выполение бюджета на 102%!

  УРА! Дефицит бюджета не будет! Просто можно ввести прогрессивный налог на занимаемую должность
 • 2009.02.07 | kotygoroshko

  а скільки зараз беруть судді за відмазування від довічного ув*яз

  нення?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.07 | Мартинюк

   Чув таксу - 17 тис грн за кожен рік.

   Кажуть що Медвечук "наводить порядок" у цьому - розробляє цінники та прескуранти послуг, та бореться з нечесною конкуренцію та демпінговими цінами в судовому "бізнесі".

   І як це Черновецький ще не догадався обкласти мздою київські суди ? А вони ж також за оренду мало платять!
 • 2009.02.07 | shu

  Людина не розуміє що таке корупція і чому дують хабарі

  Коли він мовчав то створював уявлення набагато розумнішої людини.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.07 | kotygoroshko

   надоїло бути білою вороною

   shu пише:
   > Коли він мовчав то створював уявлення набагато розумнішої людини.   це порушення правил

   основне правило політика - красти

   основний спосіб уникати відповідальності - скидуватися на дурника

   справжній політик повинен бути дуже розумним, щоб прикидуватися дуже дурним   Гриценко просто почав "вїзжати" в правила і приймати їх
   підозри на це виникли ще під час його онлайн-конференції тут, на ВФ сайту Майдан
 • 2009.02.07 | Мартинюк

  Все ж на "палю" чи здирання шкри живцем це крутіше.

  Тому прихильники Вітренко і Тягнибока за Гриценка проголосують
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.07 | Олександр Дядюк

   Два пункти

   В сенсі цієї пропозтиції хочу звернути увагу на два пункти:
   1.Висока строгість покарання - є плата за низьку ефективність роботи правоохоронних органів. Злочинність, насправді, стримується куди краще - високою ймовірністю "попастись" чим високим рівнем покарання.
   2. "Боротьбу" з хабарниками у нас очолять та провадитимуть структури де хабарництво має - НАЙБІЛЬШІ, найцінічніші, найбєспрєдєльніші і на сьогодні уже навіть і неприкриті форми - суди, прокуратура і міліція.
   Більш того, дуже жорсткі норми законодавства про кримінальну відповідальність як правило говорять про те, що ті хто приймає такі норми, чудово знають, що на них вони не поширяться. Тому, готові ухвалити будь-яку жорстокість покарання, включно до четвертування.
   Який результат матимемо - я думаю всім зрозуміло. Судді і молоді прокурорські шмаркачі в 20 з лишнім років, при зарплаті 3000 грн їздитимуть уже не на лексусах, а на майбахах.


   Тому, пану Гриценку, замість того, щоб вносити тупо-популістські пропозиції щодо простого посилення відповідальності за хабарі (жертвами чого стануть максимум - голови сільських рад), краще подумати - як зробити так, щоб реальну відповідальність, хоча б за існуючими нормами КК несли не лише дрібні канцеляристи та голови сільрад, але й - прокурори високого рівня, голови судів (і не лише тупий збоченець Зварич), голови обласних адміністрацій, міністи і депутати ВР.
   Пропозиції щодо вирішення цієї проблеми (повна безвідповідальність вищезазначених осіб) - були куди слушнішими чим дешеве популіське - "посадимо голову сільради надовше! Урав таваїщі!"
   При цьому, незавадило б Гриценку спочатку спитати "коллєгу" луценка - коли той скасує розпорядження яким працівникам ДАЇ недозволяється "усєрствовать" при перевірці автомобілів прокурорів, суддів. Бо коли Даїшніки "усєрствували", то нєхорошо получалось - занадто часто зупиняли "поважних прокурорів", які катались на крадених у Європі машинах, на "подвійних" номерних знаках (тобто за такими номерами - в Україні вже десь катається інший автомобіль), а у прокурора чиста липа.
   І щоб не розстрайувати "поважних прокурорів" і суддів "польовий командир Юра" внятно розясним, що Даїшнікам нічого сунути свого носа туди - куди нєнада.
   Але гриценка це також не цікавить.
   Зате кинути кліч - ужесточим боротьбу з дрібними канцеляристами, ето ми можем!
  • 2009.02.07 | kotygoroshko

   суворість покарання компенсується його необов*язковістю

   скільки піздєжа буде по всім ЗМІ коли хоч одного великого злодія реально покарають!!!


   всі будуть через слово згадувати "дикий" Іран, де за крадіжку відрубають руку, а за згвалтування карають на горло
 • 2009.02.14 | Михайло Свистович

  Гриценко вирішив погратися в популізм, але в нього не вийде

  Він не є популістом за складом характеру й не вміє так натхненно брехати як Юля. Тому всі його спроби виглядатимуть жалюгідно й лицемірно. Замість того, щоб пропагувати свої погляди чувак вирішив попастись на полі, де є вправніші за нього демагоги.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.14 | ziggy_freud

   100%. Гриценко сам розуміє нереальність цих пропозицій

   політєга-популіста з нього не буде. Внаслідок деяких індивідуальних особливостей устрою голови.

   за Совєтів ходило прислів*я:
   "Карають не тих, хто порушує, а тих, хто потрапляє під роздачу". Зараз в цьому сенсі мало що помінялось.

   оголосили чергову "боротьбу з хабарництвом"? Значить демонстративно посадили когось незручного, або того, хто взяв по панятіям призначене начальнику. Переглянули прайс-ліст на рєшалово з урахуванням ризиків. І продовжили. Однаково за все заплатить хабародавець.
 • 2009.02.14 | basya1

  Re: Гриценко пропонує ввести довічне ув’язнення для хабарників

  Я так понимаю, что скоро мы сможем избавиться от Юльки минимум годков так на 15? или вообще на пожизненное за то, что она сделала со страной и как она отмывает наши же деньги, ведь получила же откат за такие газовые контракты, да и в сумму кредита от России тоже учла свой процент, так что давайте поскорее примем такие законы. чтобы избавиться от Юльки, хотя избавимся от нее, другие такие же найдутся. нам коррупцию в принципе в стране искоренять надо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua