МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До уваги пішоходів, пловців, літунів тощо

02/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Повідомлення УНІАН:
http://www.unian.net/ukr/news/news-299408.html

Прем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО ініціює створення Ради автомобілістів при Кабінеті міністрів.

Як повідомили УНІАН в Управлінні у зв`язках зі ЗМІ Секретаріату Кабміну, доручення створити Раду автомобілістів Ю.ТИМОШЕНКО дала під час наради за участю представників громадських об’єднань автовласників.

За словами прем’єр-міністра, до складу ради входитимуть представники Державного комітету з питань підприємництва, міністри транспорту і зв’язку, фінансів, а також заступник міністра внутрішніх справ та представники громадських об’єднань автовласників.

Крім того, Ю.ТИМОШЕНКО доручила підготувати на наступне засідання уряду документи щодо спрощення системи передачі права керування автомобілем і доцільності тимчасового реєстраційного талону, а також проект розпорядження про заборону ДАІ брати участь в незаконній евакуації автомобілів.

Глава уряду зауважила, що вирішення всіх проблемних питань, порушених на нараді представниками автовласників, вона бере під особистий контроль.

***

Нагадаємо, Конституція України забороняє дискримінацію за будь-якою ознакою, у т.ч. відтак - у зв'язку з наявністю чи відсутністю автівки. Тому - див. заголовок.

sean

Відповіді

 • 2009.02.06 | Адвокат ...

  ТЮля,-- "бі-бі", "бла-бла", "пук-пук"!

  You'll fly high! You'll never gonna die!
 • 2009.02.06 | kotygoroshko

  як щодо ратифікації підписаної Україною конвенції про

  "карнет де пассаж" ?
 • 2009.02.07 | Спостерегач

  Если не можешь решить... нужно возглавить...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua