МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія висунула Україні жорсткі умови отримання кредиту

02/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Росія висунула Україні жорсткі умови отримання кредиту

Російська сторона висунула ряд додаткових умов отримання Україною п`ятимільярдного кредиту від Російської Федерації, остаточне узгодження умов якого має відбутися через тиждень в Москві.

Про це повідомляє газета "Дзеркало тижня" (№ 4 (732) від 7 - 13 лютого 2009 р.), посилаючись на власні джерела.

За даними видання, в першому раунді переговорів про надання Україні п`ятимільярдного кредиту, котрий відбувся в Москві в п`ятницю, 6 лютого, від української сторони взяли участь заступник міністра фінансів Анатолій МЯРКОВСЬКИЙ, а також ряд представників Міністерства закордонних справ і Національного банку.

Як повідомило джерело «ДТ» в українській делегації, в ході сьогоднішньої зустрічі з міністром РФ Олексієм Кудріним було висунуто цілий ряд додаткових умов отримання Україною кредиту. Зокрема, російська сторона чекає від української: ратифікації угоди про так званий «нульовий варіант» (так називається договір про розподіл майна колишнього СРСР, за яким Росія бере на себе всі борги Союзу, але інші колишні республіки відмовляються від своїх претензій на будь-яке майно СРСР); вирішення Україною питань з власністю колишнього СРСР за кордоном; вирішення спірних питань з російською власністю в Україні; визнання Україною як держборгу боргів українських підприємств перед Зовнішекономбанком СРСР.

При цьому попередні фінансові умови можливої позики поки тримаються в секреті до затвердження сторонами.

F nbv им часом у Тимошенко запевняють що жодних таємних переговорів з Москвою не ведеться.

Управління у зв’язках із засобами масової інформації Секретаріату Кабінету міністрів спростувало заяви Уповноваженого Президента з питань енергетичної безпеки Богдана СОКОЛОВСЬКОГО про те, що взагалі у Москву ніби-то поїхала урядова делегація для проведення „таємних переговорів”.

Про це повідомили інформаційнфій агенції УНІАН в Управлінні Секретаріату Кабінету міністрів по зв’язках із засобами масової інформації.

Раніше Б.Соколовський заявив в прямомуму телеефірі, що у Москву відбула урядова делегація для таємних переговорів з Росією про отримання спеціального кредиту. “Учора до Москви таємно поїхала делегація від уряду для проведення переговорів про спеціальний кредит для запобігання банкрутству НАК “Нафтогаз України”, - сказав він.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua