МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Неплатоспроможна держава

02/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Росія щораз більше попадає в економічну кризу. Преса виявила дані з яких виникає, що платоспроможність країни, якою править дует Путін – Медведєв, стоїть під знаком питання.

Знане агенство Fitch International знизило рейтинг Росії до найнижчого як досі рівня. Влада опинилася перед загрозою падіння рубля та потребою обмеження соціального забезпечення. А саме це у 1998 р. похоронило Бориса Єльцина.

Москва зробила помилку, стараючися захистити свою валюту, хоча це було неможливе – вважає професор New York University Nouriel Roubini, той сам який два роки тому передбачив кризу в США.

Агенство Fitch має однак більше приводів до непокоєння. Найбільшим із них є відплив приватного капіталу з Росії. Свої гроші не хочуть там вкладати не тільки міжнародні концерни. Самі росіяни переносять надгромадження в безпечніші місця тобто за кордон.

Згідно з повідомленням французького банку BNP Paribas від минулого літа з Росії відійшло 300 мільярдів доларів. В цій ситуації не відомо, в який спосіб підприємці намагаються сплатити 150 мільярдів доларів.

Важкі хвилини переживає вся російська економіка. Як признає російський міністр фінансів Алексєй Кудрін – національний доход Росії буде зменшуватися. Держава терпить іще з одного приводу – високої інфляції. Ціни ростуть в темпі 13 % в річному масштабі.

- Путіну приходить зараз платити за вчинені помилки такі як недостатні інвестиції в модернізації інфраструктури та будову великих державних конгломератів, які сьогодні неспроможні сплатити величезних боргів перед західними банками – вважає експерт Council on Foreign Relations Andrew Wilson.


Джерело:
,,Dziennik” 6.02.2009
,,Niewypłacalne mocarstwo”
Jędrzej Bielecki

Поставив:
Андрій Сидор

Відповіді

 • 2009.02.07 | kotygoroshko

  сцуко, на яку самопожертву йде Росія заради добробуту громадян У

  країни, особливо беручи до уваги те що Україна збивала російські винищувачі і бомбардувальники над Грузією


  скільки ще громадян Росії у Владівостоці доведеться відпи3дити і скалічити московському ОМОНу заради щастя і добробуту громадян України


  справжня Марія Тереза, а не пара калічних недоростків керує Росією
 • 2009.02.07 | basya1

  Re: Неплатоспроможна держава

  А чего ж тогда говорят, что Украина находится на последнем месте среди стран СНГ по падению ВВП? Россия тоже пасет задних!!!! Тогда такой вопрос, что ж пообещала наша полуумная Юлька Путину взамен 11 млрд сразу и теперь еще 5 млрд долларов для проведения президентской кампании? Будем рассчитываться натурой? То есть просто отдадим взамен этих денег нашу страну,так получается? .....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua