МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Обама хоче додати повноважень Раді національної безпеки

02/08/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент США Барак Обама планує реорганізувати Раду національної безпеки країни, наділивши її істотнішими функціями. Президент має намір розширити склад радбезу і додати ширших повноважень у розробці стратегій з внутрішніх і міжнародних проблем. Про це в американській пресі розповів радник Б.Обами з національної безпеки Джеймс Джонс. Він пояснив, що "світ, в якому ми живемо, зазнав значних змін за останнє десятиліття", і Рада національної безпеки США має йти в ногу з часом, щоб не стати анахронізмом.

Американський радбез, створений після Другої світової війни як дорадчий орган при президентові щодо військових і дипломатичних питань, після реорганізації буде залучений до сфери інтересів міністерств енергетики, торгівлі і фінансів, а також правоохоронних органів, заявив Дж.Джонс. Оновлена Національна рада безпеки матиме справу "з такими проблемами XXI століття, як кібербезпека, енергія, кліматичні зміни, національне будівництво".

http://www.unian.net/ukr/news/news-299560.html

sean

Відповіді

  • 2009.02.08 | Историк

    Еще одно важное и перспективное решение:

    Администрация Барака Обамы планирует передать управление производством ядерного вооружения от Департамента энергетики к Пентагону, сообщает газета The New York Times. Таким образом, более чем 60-летний гражданский контроль над производством ядерных бомб сменится контролем военным.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua