МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Я і так лідер". Комуняка - про розлучення іншого комуняки (/)

02/09/2009 | Sean
Трохи "червоної жовтухи" для забарвлення сірого понеділку :)


http://pravda.com.ua/news/2009/2/9/89307.htm

Компартія не збирається змінювати лідера в зв'язку зі скандалом з розлученням глави партії Петра Симоненка.

Про це в понеділок повідомив представник партії Леонід Грач в інтерв'ю газеті "Дело".

"Чому хтось вважає, що буде зміна лідера? Партія не збирається нікого змінювати", - заявив він.

"Що стосується нібито мого бажання змінити Симоненка, хочу усім сказати — я і так лідер партії. Як особистість я затребувана людина. А бути формальним лідером немає бажання. Якби я цього хотів, то міг би стати їм уже давно", - додав він.

"Петру Миколайовичу необхідно серйозно задуматися про усе: про родину, про життя, яке він прожив з родиною. І в тому числі про те, що розповідає його нова супутниця Оксана (Ващенко) в інтерв'ю ЗМІ", - сказав Грач.

За його словами, своїми розповідями "вона нанесла більше шкоди, ніж інші інформаційні повідомлення".

"Сьогодні по партії будуть бити. Адже ми стоїмо не тільки на ідеологічних принципах, але і на позиціях високої моралі. А після цього випадку дуже важко буде нам судити когось іншого", - пояснив він.

"Я вже сьогодні чую негативні оцінки з боку супротивників партії — мов, ах ви такі-сякі. Уперше про розлучення я довідався з телепередач. Якбі це сталося раніше, то прямо в очі сказав би Петрові Миколайовичу по-чоловічому: партія не може через тебе одержувати удари", - зазначив Грач.

Він також допустив, що це все інформаційна провокація. "Є твердження, що хіба що ні я спровокував цю подію", - сказав він.

"Уже не перший рік підноситься, начебто в мене з ним йде протистояння за посаду... А в іншому провокації не бачу. Оксана Ващенко з задоволенням дає інтерв'ю з усіма подробицями їхніх відносин. Цим фактором і скористалися провокатори", - відзначив Грач.

Він припустив, що провокація може бути ініційована "піарниками Юлії Тимошенко".

"Симоненко незручний для неї як кандидат у президенти, що має значну підтримку на південному-сході країни. А після сімейного скандалу буде вкрай важко переконати потенційних виборців у чомусь, закликати їх на свою сторону. А якщо Симоненко не стане брати участь у виборах або ж утратить підтримку, звільниться частина голосів, за які можна буде боротися іншим кандидатам", - сказав він.

Відповіді

 • 2009.02.09 | Привіт

  За даними ДТ, кожен комуняка мав отримати по 10 млн доларів

  Але після того, як РУЕ викинули з ринку, Фірташем сума була зменшена, тому вони і влаштували цей цирк. Найбільшу суму взяв Грач. Тепер от відпрацьовує.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.09 | Привіт

   А от і продовження скандалу. Тільки в ПР (/)

   http://www.pravda.com.ua/news/2009/2/9/89308.htm

   На наступному тижні Партія регіонів може виключити зі своїх лав Сергія Льовочкіна та Юрія Бойка, близьких до бізнесмена Дмитра Фірташа.

   Останні події

   У Компартії думають, що в розлученні Симоненка замішані піарники Тимошенко

   Литвин проти спрощеного зняття Лавриновича

   Про це пише Сегодня з посиланням на джерела всередині партії.

   "Наступного понеділка ми поставимо питання про виключення Льовочкіна і Бойка з партії", - заявив один з впливових противників "групи Фірташа" у Партії регіонів, коментуючи конфлікт всередині партії.

   "Вони (Бойко і Льовочкін) намагаються перетворити партію на інструмент політики "РосУкрЕнерго". Вони нас втягнули в авантюру з відставкою уряду, хоч і було зрозуміло, що голосів не вистачить", - додав він.

   "І взагалі у нас в партії немає боротьби груп впливу. Є єдина партія і парочка газових бариг, які ставлять свої комерційні інтереси вище інтересів партії", - обурився співрозмовник.

   Водночас один з депутатів з групи Льовочкіна - Бойка ці звинувачення відкидає.

   "Та до чого тут "РосУкрЕнерго"? Справа зовсім в іншому. За цим скандалом стоїть Віктор Медведчук", - сказав він.

   "Він (Медведчук) діє руками деяких наших однопартійців. Навіщо йому це треба? Він просто дуже сильно хоче повернутися у велику політику. А повернутися він може тільки одним способом - через створення ПРіБЮТ, щоб в новому уряді отримати велику посаду", - додав співрозмовник.

   За його словами, тому Медведчук "плете інтригу" проти тих "регіоналів", які намагаються протистояти такому сценарію.

   "До речі, ви знаєте, що Медведчук якось навіть бився з Льовочкіним? Це ще за Кучми було. Вони давно одне одного не люблять", - сказав він.

   Як відомо, минулого тижня на зборах фракції Партії регіонів стався конфлікт між різними групами впливу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.09 | GreyWraith

    Добре, але мало

    От хай би ПРУ всередині себе гангстерську війну влаштувала: спочатку бур'ян прорідиться, а потім треба правильним людям добити знесилених. :)
 • 2009.02.09 | Чучхе

  RДо речі, з Морального кодекса будівника комунізму

  Він же - частина Третьої редакції Програми КПРС:

  Якщо подумати, то Петро Миколайович своїм розлученням брутально поправ Моральний кодекс будівника комунізму, прийнятого ХХІІ з"їздом партії, і до цього часу ніким не відміненого

  Нагадаю текст цього документу


  7.Честность и правдивость, нравственная чистота, простота и скромность в общественной и личной жизни.
  8.Взаимное уважение в семье, забота о воспитании детей.

  http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81_%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B0


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua