МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На Донеччині питання сирітства вирішене остаточно

02/09/2009 | maria

3


Всеукраїнське товариство „Просвіта” ім. Тараса Шевченка

Д о н е ц ь к а о б л а с н а о р г а н і з а ц і я

.....................................................................................................................................

83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24,т/Ф337- 37-31,т.ф.337-23-48,8(067) 757-17-07,8(095)-335-11-65, ОКПО-23354278п/ р № 260051503472 в ДОФ Укрсоцбанку, МФО 334011, ел.пошта: ruta@irismedia.org

.....................................................................................................................................

Голові Донецької обласної державної адміністрації Володимиру Івановичу Логвиненку


Голові Донецької обласної ради

Анатолію Михайловичу Близнюку

ЗАЯВА


Про оптимізацію(ліквідацію)

Обласного спеціалізованого будинку

дитини м. Артемівська


23.01.2009р. відбулась колегія Головного управління охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації, на якій було прийнято рішення щодо оптимізації, а насправді як виявилось, ліквідації Обласного спеціалізованого будинку дитини м. Артемівська.

26.01.2009р. на прийомі у начальника Головного управління охорони здоровя Аніщенка О.В. адміністрації Обласного спеціалізованого будинку дитини м. Артемівська уточнили, що „оптимізація” є ліквідацією вищезазначеного закладу і що вона відбудеться рішенням сесії Донецької обласної ради у квітні 2009 року.

Обласний спеціалізований будинок дитини м. Артемівська

сьогодні виховує 50 дітей, позбавлених будь-якої батьківської опіки і піклування з міст Артемівська, Єнакієвого, Дзержинська та Артемівського району та знаходить нові для них родини.

За 2008р. 34 дитини (70% вихованців будинку) передано в нові родини, що свідчить насамперед про успіхи в боротьбі з безпритульністю в Донецькій області, в якій не останню роль відіграє саме Обласний спеціалізований будинок дитини м. Артемівська.

Обласний спеціалізований будинок дитини м. Артемівська розташований в двоповерховій добротній будівлі в центрі міста Артемівська по вул. Комсомольська,13 і саме цей факт є основним при ліквідації цього закладу.

Донеччина посідає одне з перших міст в Україні за рівнем безпритульності, де дітей викидають під паркани, в сміттєві баки тощо. Останній випадок стався 22.01.2009 року в м. Соледар Артемівської міської ради.

Головне управління охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації вже не вперше вживає заходів щодо ліквідації замість реформування вищезазначеного закладу: наприкінці 2007р така спроба не вдалась тільки завдяки зверненню адміністрації Обласного спеціалізованого будинку дитини м. Артемівська за допомогою до Президента України, депутатів Верховної Ради України.

В умовах економічної кризи кількість покинутих дітей збільшується , проблема безпритульності в Україні ще більш загострюється в зв’язку з погіршенням рівня життя донеччан.

Дитячий заклад, який нормально функціонує вже 85 років, і не був ліквідований навіть у воєнні та повоєнні важкі часи історії України, де працюють досвідчені фахівці з великим досвідом роботи (більша частина колективу працює 15,20,25 років) в умовах сьогоднішньої кризи та збільшення безробіття треба обов’язково зберегти, реформувавши його згідно з Державною Програмою реформування системи закладів для дітей – сиріт та дітей , позбавлених батьківського піклування, а не ліквідовувати.

Причиною ліквідації цього так потрібного сьогодні дітям-сиротам Обласного спеціалізованого будинку дитини м. Артемівська, який розташований в двоповерховій добротній будівлі в центрі міста Артемівська по вул. Комсомольська,13 є заволодіння певними силами його приміщенням.Враховуючи вищевикладене, вимагаємо заради безпритульних дітей Донецької області:


 1. переглянути та скасувати рішення Головного управління охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації щодо оптимізації Обласного спеціалізованого будинку дитини м. Артемівська.

 2. замість ліквідації закладу провести його реформування згідно Постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування” від 17.10.2007р. №1242.Заступник голови Донецької обласної організації

Всеукраїнського товариства „Просвіта”

ім. Тараса Шевченка, помічник – консультант М.В.Олійник

народного депутата України П.М. Мовчана

06.02.2009 р.


Відповіді

 • 2009.02.10 | Микола Гудкович

  Заувага з повагою

  maria пише: Все добре, але підпис коле очі: >

  Заступник голови Донецької обласної організації

  Всеукраїнського товариства „Просвіта”

  ім. Тараса Шевченка, помічник – консультант М.В.Олійник

  народного депутата України П.М. Мовчана

  06.02.2009 р.

  >

  Оце ось: «Заступник голови Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства „Просвіта” ім. Тараса Шевченка, помічник – консультант М.В.Олійник народного депутата України П.М.Мовчана.» Це не українською мовою написано. Українською мало б бути — «Заступник голови Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства „Просвіта” ім. Тараса Шевченка М. В. Олійник, помічник–консультант народного депутата України П. М. Мовчана.» І дрібниці — між словами, розділеними дефісом, та самим дефісом не має бути пробілів; після ініціалів пробіл, навпаки, потрібен. Це дрібниці, але я думаю, що в заявах товариства „Просвіта“ (!) і таких дрібних вад не має бути.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua