МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ректорська "пацифікація" студентів у Львові

02/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, 9 лютого студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, знову, вже втретє вийшли на акцію непокори проти свавілля та деспотичного керування ректора Романа Кравціва.

Незважаючи на попередні акції студентства, пан ректор не припинив своєї звичної практики вирішувати всі питання брутальною лайкою та кулаками. За двадцятирічний термін перебування на посаді Кравців налагодив роботу у виші так, що у переляканих викладачів навіть думки про обстоювання своєї гідності не виникає. Про захист студентів мова взагалі не йдеться.

На відміну від попередніх акцій, цього разу ректор вишу вирішив пояснити студентам їх місце у виші. Процес "пацифікації" студентів нагадував старі "добрі" часи кучмізму та розвинутого соціалізму. Організовані бригади викладачів із самого ранку попрямували до гуртожитків, щоб перегородити студентам дорогу. Тих студентів, кого не вдалося закрити у кімнатах, силою намагалися не випустити на вулицю. В хід ішли кулаки та інші "педагогічні" методи, які так полюбляє Роман Кравців. Особливо відмітилися в "пацифікаційних" акціях декани, завідувач кафедри фізичного виховання та голова профкому викладачів.

Міліція, яка теж прибула на запрошення "гуманного" ректора для втихомирення акції непокори спостерігала збоку нічого не робила.

Не зважаючи на активний пресинг зі сторони заляканих ректором викладачів, студенти все ж таки провели свою акцію. Але на цьому потуги свавільного ректора не закінчилися.

Почалися погрози в сторону студентських лідерів, їхнім батькам дзвонили і погрожували. Батькам обіцяли що їх дітей виженуть, вони не здадуть сесії і так далі і тому подібно. В кабінеті ректора писалися листи, то в СБУ, то в прокуратуру, то в міліцію.

Студенти університету звертаються до Президента, Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради, депутатів та міністрів а також до всіх студентів України за підтримкою!

Акція студентської непокори буде продовжуватись доти, поки не буде знято ректора Кравціва та припинено ганебної практики зневажання студентів.

Відповіді

  • 2009.02.11 | Вова

    Re: Ректорська "пацифікація" студентів у Львові

    скажіть навіщо ви обманюєте народ, це ж все неправда. Чому ви пишете від імені студентів вузу, хто вам надав таке право?????????????

    Це Якраз Ви "профком" , боретесь за свої амбіції, славу та гаманці......

    Коли ми перший раз ішли на страйк, то незнали - проста їшли по-преколу..... Другий непішли, тому що зрозуміли...Хто і за що бореться, а особливо тепер, після прочитаного листа


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua