МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Через російські війська зростає злочинність

02/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Міністерство закордонних справ Грузії заявляє, що поширена російськими ЗМІ інформація про обстріл Цхинвала не відповідає дійсності. "Це чергова брехня російських пропагандистських механізмів, мета якої - відвернути увагу міжнародної громадськості від існуючих проблем в регіоні", - зазначає в своєму коментарі департамент преси та інформації МЗС Грузії.

Департамент наголошує, що через російські війська в регіоні склалася "важка криміногенна обстановка". Зокрема, "з контрольованої окупантами території здійснюються напади на мирне населення, що закінчується жертвами, з метою отримання викупу викрадають людей і відбуваються різних типів кримінальні інциденти".

Департамент зазначає, що Грузія чітко виконує взяті зобов`язання щодо припинення вогню від 12 серпня 2008 р., і грузинська сторона не концентрує військову техніку на територіях, прилеглих до Південної Осетії, що відбите в звітах Євросоюзу і військових спостерігачів ОБСЄ.

http://www.unian.net/ukr/news/news-299838.html

sean

Відповіді

  • 2009.02.10 | Историк

    "Все на Тбилиси!" (мл. с-т Глухов)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua