МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Секретаріат Президента вимагає роз'яснень від Турчинова

02/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Заступник Глави Секретаріату Президента України вимагає пояснень від першого віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова щодо його останніх заяв, виголошених 6 лютого на розширеній колегії МВС, в якій він брав участь.

«Без перебільшення, громадськість стривожена заявою першого віце-прем'єр-міністра Турчинова, проголошеною на останній колегії МВС у присутності майже сотні керівників центрального апарату і територіальних управлінь МВС, – зазначив І.Пукшин. – З одного боку, Прем'єр на засіданнях уряду – а надто перед телекамерами – запевняє, що все добре, ситуація під повним контролем уряду, з іншого – громадяни дізнаються зі ЗМІ, як перший віце-прем'єр-міністр на закритій нараді зізнається працівникам силового відомства, що Україна знаходиться «в умовах близької трагедії, в умовах воєнних дій».

Виправдання цієї заяви одним з речників БЮТ «вбило наповал» – мовляв, «заява Турчинова не призначалася для преси», наголосив заступник Глави Секретаріату.

«Уряд Тимошенко працює за подвійними стандартами і вже заплутався у власних «варіантах правди» про ситуацію в Україні. Одна версія – заготовлена для преси, яка базується на популізмі. Інша – для закритого кола осіб, де реально описується стан речей. Керівництво Кабінету Міністрів боїться сказати правду людям, бо це означатиме визнання власної неспроможності», – підкреслив І.Пукшин.

З огляду на усі ці обставини, наголосив заступник Глави Секретаріату, перший віце-прем'єр повинен пояснити суспільству, проти кого той збирається розгортати вже анонсований «театр воєнних дій».

«Хто сьогодні ворог для уряду? Про що ще невідомо українцям з того, що останнім часом натворив уряд? – запитує І.Пукшин. – Проти кого збирається воювати уряд Тимошенко: проти Глави держави, проти Секретаріату Президента, проти людей? Вважаю, що останні заяви урядовців мають стати предметом розгляду правоохоронних органів».

http://www.president.gov.ua/news/12870.html

sean

Відповіді

 • 2009.02.10 | Микола Гудкович

  Мені теж цікаво було б почути роз'яснення Турчинова

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Заступник Глави Секретаріату Президента України вимагає пояснень від першого віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова щодо його останніх заяв, виголошених 6 лютого на розширеній колегії МВС, в якій він брав участь.

  Правильно робить.

  > Виправдання цієї заяви одним з речників БЮТ «вбило наповал» – мовляв, «заява Турчинова не призначалася для преси», наголосив заступник Глави Секретаріату.

  І як це міняє саму сутність слів? Вони змінюють значення в залежності від адресата?

  > «Уряд Тимошенко працює за подвійними стандартами і вже заплутався у власних «варіантах правди» про ситуацію в Україні. Одна версія – заготовлена для преси, яка базується на популізмі. Інша – для закритого кола осіб, де реально описується стан речей. Керівництво Кабінету Міністрів боїться сказати правду людям, бо це означатиме визнання власної неспроможності», – підкреслив І. Пукшин.

  Пан Пукшин, Ви постер :)
  Бо це все самоочевидно…

  > З огляду на усі ці обставини, наголосив заступник Глави Секретаріату, перший віце-прем'єр повинен пояснити суспільству, проти кого той збирається розгортати вже анонсований «театр воєнних дій».

  Незрозуміло тільки, в якій саме формі пан заступник голови СП звертається до пана першого віце-прем'єра? Через ЗМІ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.02.10 | samopal

  А звідки Секретаріат знає, чим стривожена громадськість™?

  Є якесь офіційне повідомлення, чи стенограма виступу, чи ще щось подібне?
  Чи Секретаріат Нації вимагає від Турчинова пояснень якоїсь гуйні, написаної славними патріотичними українськими "коммєрсантамі"? Може то була стаття на замовлення громадськості™? Чи Секретаріату... ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.10 | OlalaZhm

   Re: А звідки Секретаріат знає, чим стривожена громадськість™?

   Я цому, як частина громадскості повідомила :)
  • 2009.02.10 | Д. А.

   Re: А звідки Секретаріат знає, чим стривожена громадськість™?

   samopal пише:
   > Є якесь офіційне повідомлення, чи стенограма виступу, чи ще щось подібне?

   Стенограма виступу громадськості?!

   Коли громадськість виступить, такі, як Турчинов, будуть стенографувати цей виступ на палях власними дупами.
 • 2009.02.10 | Pavlo Z.

  Тут я згоден з канцелярією Президента.

  Дурчинофф - кінь.
 • 2009.02.10 | basya1

  Re: Секретаріат Президента вимагає роз'яснень від Турчинова

  Правильно обвиняют, Тимошенко с Турчиновым разоблачать надо и на чистую воду выводить, чтобы наконец-то из их уст прозвучало то, какая сейчас реально ситуация в стране, а то мы рады стараться, у нас все хорошо и бюджет перевыполнен и незачем президенту истерики устраивать, а на самом то деле....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua