МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Знешкоджено організованугрупу розкрадачів ПДВ

02/11/2009 | Андрій Лис


У Донецькій області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю проведено спецоперацію по знешкодженню організованої групи розкрадачів ПДВ. Правопорушники, унаслідок проведення через три регіональні банки низки безтоварних оборудок через мережу суб’єктів підприємництва з придбання торговельного обладнання, протиправно створювали податковий кредит з метою подальшого незаконного отримання податку на додану вартість. Крім того, ними здійснювалася протиправна діяльність по "конвертації" коштів.

У результаті їх затримання та під час проведення 17 обшуків за місцем розташування конвертаційного центру, проживання посадових осіб, реєстрації та фактичного розташування комерційних структур, вилучено печатки понад десяти суб’єктів підприємництва, які використовувалися при підробці угод, а також документацію, підготовлену у якості підстави для отримання з бюджету відшкодування ПДВ в сумі понад 80 млн. грн. Унаслідок професійних дій співробітників Державної служби боротьби з економічною злочинністю упереджено й заблоковано отримання з бюджету відшкодування ПДВ вказаної суми коштів, припинено злочинну схему мінімізації сплати обов’язкових платежів на суму 50 млн. грн.

Порушено кримінальну справу, накладено арешт на 15 банківських рахунків ряду фірм, задіяних у протиправній схемі. Триває робота над до уточненням повної схеми фінансових шахрайств і посягання на кошти бюджету, встановленням причетних до цих протиправних оборудок посадовців різних ланок.


Андрій Лис, Департамент Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua