МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Балога: Черновецькому не варто сподіватися... (/)

02/11/2009 | Sean
http://www.president.gov.ua/news/12889.html

Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога вважає недоцільною дискусію з головою Київської міської державної адміністрації Леонідом Черновецьким щодо останніх незаконних рішень столичної влади. Окремі з них вже скасовано Указом Президента, інші також будуть негайно зупинені у разі їх офіційного опублікування. Це - виключно правова позиція, в якій немає місця жодним особистісним моментам.

«У чутливих для киян соціальних сферах міська влада вдалася до нововведень, які грубо порушують права і свободи людей, прямо суперечать багатьом законам. Мета цих новацій зрозуміла: будь-якою ціною наповнити дірявий столичний бюджет, щоб профінансувати популістські забаганки Л.Черновецького. Натомість КМДА та її керівник так і не досягли якихось помітних результатів у розв'язанні болючих проблем Києва, зокрема, в житлово-комунальній сфері, транспорті, освіті, медицині. Повідомлення ЗМІ про життя в столиці рясніють словами «відключення», «зростання боргів», «перебої», «невиплати» тощо - усе це є діагнозом для міської влади».

В.Балога зазначив, що голові КМДА варто вести предметну, фахову розмову про способи вирішення актуальних питань життєзабезпечення столиці. Обрана Л.Черновецьким тональність спілкування з Секретаріатом Президента є недопустимою.

«Коментарі Л.Черновецького про скасування рішень міської влади підтвердили його своєрідні, захмарні уявлення про те, як треба керувати столицею. Нервова реакція градоначальника явно розрахована на улюблених виборців, які через свою наївність ще вірять у обіцянки мера, підкріплені продуктовими подаяннями. На Банкову ці слова не справили жодного враження: якщо Л.Черновецький і далі порушуватиме закон, він буде відсторонений із займаної посади, а його діяльність стане предметом аналізу правоохоронних органів», - наголосив Глава Секретаріату Президента.

Відповіді

 • 2009.02.11 | omela

  Черновецький як жертва Балоги (л)

  Черновецький каже, що Балога тероризує країну і вважає його загрозою

  11.02.2009 13:19

  Мер Києва Леонід Черновецький заявляє, що ситуація, яка склалася між ним і президентом, це результат політики глави секретаріату президента Віктора Балоги.

  Про це Черновецький сказав на брифінгу у середу, коментуючи звинувачення секретаріату президента на його адресу.

  "Я сам дам відповідь на питання з приводу коментарів вчорашньої заяви секретаріату президента. Я завжди був і залишаюся найбільш послідовним прибічником президента України. Жодних розмовностей і конфліктів між мною і президентом немає. Не може бути й мови про те, щоб я ставив під сумнів будь-яке його розпорядження. Ситуація, що сталася - результат злочинного не інформування президента України головою його секретаріату (Віктором) Балогою та іншими дрібними інтриганами", - сказав він.

  Мер зазначив, що президенту "намагаються нав'язати чужу і часто ворожу думку".

  "Я з усією відповідальність звертаюсь до президента України, як до голови РНБО. Безвідповідальний, розпоясаний Балога став загрозою національній безпеці України. Його дії необхідно терміново розглянути на найближчому засіданні РНБО і дати їм найжорсткішу оцінку", - сказав Черновецький.

  Коментуючи заяви секретаріату президента щодо можливості перевірки діяльності КМДА з боку Генпрокуратури, мер сказав:

  "До перевірок звик, а прокуратура з сьогоднішнього дня, я сподіваюся, сама буде займатися паном Балогою. Де ці дрібні чиновники - Балога і (Олександр) Шлапак, які тероризують країну, а де київська громада? ", - заявив міський голова.

  Черновецький відзначив, їхнє звернення до прокуратури - це "звичайний злочинний людський страх".

  "Я б звільнив їх у найкоротший строк", - повідомив мер.

  Як відомо, раніше Ющенко заявляв, що чекає від київської мерії більш продуманої тарифної політики у сфері ЖКГ. Якщо цього не буде, за словами Ющенка, "треба звернутися до Генпрокуратури, інших служб, щоб вони зробили відповідні перевірки та висновки щодо дотримання законності по даних питаннях".

  Таке рішення президента було зумовлене тим, що у понеділок Ющенко вчетверте скасував рішення Черновецького про підняття комунальних тарифів для бюджетних організацій і юридичних осіб.

  http://kiev.pravda.com.ua/news/4992b4361f80e/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.11 | GreyWraith

   Хтось сумнівався у моєму визначенні Черновецького? (л)

   От ще один аргумент:
   http://korrespondent.net/kyiv/739893

   Хлопчик умудрився об'єднати проти себе уряд і СП. Як тільки узгодять майбутній розподіл трофеїв - завалять, як мамонта...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua