МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МВФ теж продався Фірташу (/)

02/13/2009 | observеr
Міжнародний валютний фонд з огляду на суттєвий дефіцит державного бюджету закликає Україну до жорсткого кризового менеджменту.

"Дискусія з українським керівництвом щодо необхідності обмеження дефіциту бюджету триває", - повідомив у Вашингтоні речник фонду Девід Гоулі, слова якого наводить агенція Associated Press.

http://pravda.com.ua/news/2009/2/13/89583.htm

Відповіді

 • 2009.02.13 | Микола Гудкович

  Слабакі! Пацюки, зрадники…

 • 2009.02.13 | samopal

  А що, Фіртющенки теж вимагали обмежень? Для банку "Надра", нє?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.13 | 123

   Дуже смішно. Мабуть банк Надра фінансували з бюджету, так?

   Банк, до речі, лежить - можете ще радісно погигикати. Хоча чого радіти неясно - адже Фірташу від того що Надра лежить ніякої біди нема, це як був не його банк, так і лишився.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.13 | samopal

    Фірташ закликає НБУ врятувати "несвій" банк, чи замести за собою

    Керівництво міжнародної групи компаній Group DF звертається до Національного банку України з проханням ввести зовнішнє управління комерційним банком "Надра".

    Керівництво Group DF заявляє, що банк "Надра" став заручником війни, яку проти голови Ради директорів Group DF Дмитра Фірташа розгорнула прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, повідомляється в прес-релізі Group DF.

    "Сьогодні через особисту неприязнь з боку Юлії Тимошенко до керівника Group DF можуть постраждати більше 4 мільйонів приватних вкладників банку та юридичних осіб", наголошується в повідомленні.

    "Прем'єр-міністр України не може не розуміти, що своїми непрофесійними і неправдивими заявами вона викликає паніку серед вкладників і свідомо руйнує один з системоутворюючих банків України, що може призвести до краху всієї банківської системи нашої держави", - йдеться в прес-релізі..

    Керівництво групи наголошує, що Group DF так і не увійшла до складу акціонерів комерційного банку "Надра" і не бере участі в управлінні банком. Причиною цього стала протидія з боку юридичних структур, які утримують реєстр акціонерів і близькі до уряду України.

    Водночас Group DF підтверджує ( :lol: ), що всі кошти, які були надані комерційному банку "Надра" за програмою рефінансування НБУ, були використані виключно для покриття поточних зобов'язань і виплати банківських депозитів, що підтверджується відповідним висновком аудиторської компанії KPMG.

    Керівництво Group DF сподівається на те, що вчасне втручання з боку Національного банку України дозволить врятувати комерційний банк "Надра" і зберегти добробут його вкладників.


    Звичайно, 10 мільярдів, виділенi для НЕДЕРЖАВНОГО банку "Надра" не мають стосунку до бюджету, платіжного балансу, державних коштів та державних зобов'язань - їх виділяє спеціальна підхоружівська надбанківська залоза. А скандальні спекеуляції з викупом зарубіжних паперів того банку "відповідальну громадськість™" не цікавлять. :sol:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.13 | Shooter

     в голові би Вам трішки замести - вже вибачайте

     10 мільярдів не виділені, а надані у кредит. 6 банку в країні, в якого 4 млн. клієнтів, і який через відток депозитів, завдячуючи "умнічцє Юлічкє", може легко збанкрутувати, з відповідними наслідками для згаданих 4 млн.

     Але чого не зробиш заради омріяного коритця... в принципі, тов. Ю.В.Кучма, як показує практика, готова на все.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.13 | samopal

      В дуплі у себе позамітайте, мсьє!

      Після отримання "кредиту" у час, коли усі інші джерела припинили кредитування, банк дійшов до стадії зовнішнього управління, що свідчить про неабиякі "успіхи" його комерційного керівництва. Чим повертатимуть "кредит"?
      Зверніть увагу, що держава Україна НЕ МАЄ ЖОДНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ перед вкладниками того підозрілого банку. На відміну від ДЕРЖАВНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ перед вкладниками "Ощадбанку", яких значно більше чотирьох мільйонів.

      Що ви можете довбонути у відповідь на просте запитання щодо логіки офіційної заяви Group DF, яка "не має ніякого стосунку" до управління тим банком, але "зуп дайот шо там фсьо чєсна"? :p
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.13 | 123

       Re: В дуплі у себе позамітайте, мсьє!

       samopal пише:
       > Після отримання "кредиту" у час, коли усі інші джерела припинили кредитування, банк дійшов до стадії зовнішнього управління, що свідчить про неабиякі "успіхи" його комерційного керівництва. Чим повертатимуть "кредит"?
       > Зверніть увагу, що держава Україна НЕ МАЄ ЖОДНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ перед вкладниками того підозрілого банку. На відміну від ДЕРЖАВНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ перед вкладниками "Ощадбанку", яких значно більше чотирьох мільйонів.
       >
       > Що ви можете довбонути у відповідь на просте запитання щодо логіки офіційної заяви Group DF, яка "не має ніякого стосунку" до управління тим банком, але "зуп дайот шо там фсьо чєсна"? :p

       Ця логіка очевидна вже давно, про що я й писав: Фірташ відмовився входити в Надру. За умови відсутності інвестора не лишається іншого виходу окрім увести державне керування і заморозити виплати банком по його зобов*язанням. Допоки був шанс що зайде приватний інвестор - зовнішнє керування (=визнання банку практично банкротом) не вводилося.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.14 | omlet

        Фірташ не відмовився - йому не дають!

        Мова про атаки бютівських рейдерів на Промінвестбанк та Надра велася вже давно і те, що такому потужному українському інвесторові, як Фірташ не дають врятувати банк Надра це тільки підтверджує.
   • 2009.02.21 | Олексійко

    Re: Дуже смішно. Мабуть банк Надра фінансували з бюджету, так?

    Надра - головний партнер Газпрому. Косата спільниця Путіна намагається допомогти йому зруйнувати нормальні комерційні стосунки Росії з Україною, добиваючи тим й Україну, причому саме, й у першу чергу, Україну.
 • 2009.02.13 | Shooter

  Ось тут більше - про гаплик, який насувається (л)

  І все у дусі того ж відомого БЮТівського ізрєчєнія, що в МВФ працюють "нєпраффєсіонали", які не можуть в'їхати в банальну тюлєариХМетику "25<10".


  http://www.pravda.com.ua/news/2009/2/13/89602.htm
 • 2009.02.21 | Михайло Свистович

  Re: МВФ теж продався Фірташу (/)

  А Юля (чи хоча б "ВВ") про це вже повідомили?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua