МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суд над порнографією і відомим порнографом!

02/13/2009 | Майдан-ІНФОРМ


Громадська організація

«Остання барикада»

Київ, вул. В. Васильківська 25, оф. 36

Тел./факс: (044) 235-96-80

e-mail: ostannya@gmail.com

http://www.ostbar.com.ua


Суд над порнографією і відомим порнографом!


Мистецьке об’єднання «Остання барикада» повідомляє небайдужій громадськості, що наперед об’явлена презентація книги українського літератора Олеся Ульяненка «Жінка його мрії», яка мала відбутися 13 лютого о 18.00 в книгарні «Є» за адресою вул. Лисенка, 3, СКАСОВАНА!

Національна експертна комісія з питань суспільної моралі вчасно помітила відверто порнографічний характер даної книги і нагадала видавництву , що обіг такої продукції в Україні ЗАБОРОНЕНО. Законослухняне видавництво в свою чергу повідомило авторові про відмову від подальшого друку книги та відмову від презентації 13 лютого о 18.00. вул. Лисенка,3.

Саме тому, Мистецьке об’єднання «Остання барикада», яке допомагало авторові (безперечно, не володіючи достеменною інформацією щодо порнографічного характеру продукції) в проведені означеної презентації, НЕ ЗАПРОШУЄ більше на презентацію цієї книги(13 лютого о 18.00, вул. Лисенка,3 ).

Натомість, Мистецьке об’єднання «Остання барикада» запрошує на ГРОМАДСЬКИЙ СУД над порнографічною (за означенням вищеозначеної високоповажної комісії) книги та її автором-порнографом Олесем Ульяненком (віднині самим забороненим письменником в Україні. Але безперечно лише до наступного вікопомного рішення високоповажної вищеозначеної комісії, в якому вона може розглянути продукцію ще кого-небудь з сонму українських письменників (як високоповажних, так і не дуже)). ГРОМАДСЬКИЙ СУД відбудеться 13 лютого о 18.00 в книгарні «Є», вул. Лисенка,3.

Під час ГРОМАДСЬКОГО СУДУ виступатимуть літератори, музиканти, літературні критики та небайдужі громадяни, котрі (як сподівається Мистецьке об’єднання «Остання барикада») засудять порнографічний характер книги О.Ульяненка, яка підриває устої української державності і деморалізує українську високодуховну громадськість.

Явка О.Ульяненка буде забезпечена (в разі потреби в силовий спосіб).

Текст писав Сашко Недоній


P.S. МО Остання барикада» наполегливо просить батьків не брати з собою дітей до 16 років. Бо в процесі ГРОМАДСЬКОГО СУДУ в якості доказів та провини автора можуть бути зачитані уривки з вищеозначеного роману.

P.P.S. Після ознайомлення з уривками вищеозначеного роману, МО «Остання барикада» наполегливо просить батьків не брати з собою дітей до 21 року !

Відповіді

 • 2009.02.13 | Ігор

  Re: Суд над порнографією і відомим порнографом!

  "Об'явлена","самим забороненим"... Нехай би "Остання Барикада" взялася спочатку за вивчення української мови.
 • 2009.02.13 | Горицвіт

  який ганебний метод реклами

  Аж соромно за автора, це ж не Карпа яка-небудь чи Матіос. Таке враження, що видавництво чи автор бояться, що книжка ніяка, і про неї не буде чого сказати, крім "є там єбля чи нема".

  "Заборона" (яка ніяка не заборона, і чого було слати книжку "на перевірку"), яка прийшла точно під плановану презентацію, але презентація все рівно відбудеться, блядь. І продаватися буде, чого там.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua