МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

админсуд Киева признал законным увольнение В.Семенюк

02/13/2009 | Олександр Дядюк
Окружной административный суд Киева признал законным решение Верховной Рады об увольнении Валентины Семенюк-Самсоненко с должности председателя Фонда государственного имущества Украины (ФГИУ). Такое решение было принято сегодня во время судебного заседания. Огласил решение судья Олег Бачун, передает корреспондент РБК-Украина. По его словам, соответствующее постановление парламента от 26 декабря 2008 г. не противоречит украинскому законодательству.
http://www.rbc.ua/rus/newsline/2009/02/13/504073.shtml


Нє, канєшно тьотя Валя ще та краля. Але те, що окружний адмінсуд Києва то бордель, що належить до приватної власності БЮТ, то однозначно.
Будь які капризи і замаганки БЮТ - одразу. Визнати указ Президента - як два пальці обісцяти. Причому оперативність супер- в один день реєструється позов, тут же ухвала про відщкриття провадження і тут же ухвала про забезпечення позову.
А як подають позов проти БЮТу, наприклад депутати, яких незаконно позбавили статусу, то вже майже рік справа не розглядається. Під різними приводами, то спочатку розписали на суддю, що у відпустці, то представники БЮТ багаторазово не являються на суд без поважних причин і суд по кілька раз переносить навіть попереднє слухання.
Я вже писав, що окружний адмінстратвиний суд Києва це суто приватний бордель БЮТу і більш нічого. Суки як і суки БЮТ.

Відповіді

  • 2009.02.13 | samopal

    Можете порадити якийсь більш підходящий суд?

    Ну, там Мукачівський... Чи Радивилівський...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua