МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Американці не заощаджуватимуть на інтернеті

02/16/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Американці, незважаючи на світову фінансову кризу, не заощаджуватимуть на таких речах, як інтернет, мобільний телефон і кабельне телебачення - такі результати опитування, проведеного дослідницькою компанією BIGresearch.

При цьому користування інтернетом опинилося на першому місці. Незважаючи на те, що кожна американська родина сплачує за нього в середньому 300 доларів на місяць, відмовлятися від цього блага не мають наміру 80,9% учасників дослідження. На користуванні стільниковими телефонами не заощаджуватимуть 64,1% споживачів, на кабельному телебаченні - 60,5%. За даними опитування, американці також не заощаджуватимуть на відвідуванні перукарень (40%), ресторанів швидкого харчування (36,6%) і закупівлі товарів у сезон знижок (43%).

В умовах кризи й стрімкого зростання безробіття, більшість громадян США готові заощадити на елітній косметиці та відвідуванні дорогих косметичних салонів і ресторанів

Джерело: finance.ua

Відповіді

  • 2009.02.16 | Yustas

    Re: Американці не заощаджуватимуть на інтернеті

    Брехня, швидкісний інтернет в Америці коштує від $20 до $60 на місяць - максимум.
  • 2009.02.16 | Sych

    300$ в місяць за Інтернет? Че що, очепятка?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua