МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Пинзеника - це громадянський вчинок

02/16/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України розцінює заяву Міністра фінансів Віктора Пинзеника про відставку як громадянський вчинок принципової людини. Таку позицію Президента України щодо відставки Міністра фінансів Віктора Пинзеника та можливих кадрових змін в уряді повідомила Прес-секретар Глави держави Ірина Ванникова.

«У Глави держави немає жодного сумніву в професіоналізмі і порядності Віктора Пинзеника. На думку Президента, ця заява свідчить, що у чинному уряді жоден, навіть найбільш професійний міністр, не спроможний реалізувати свої знання і досвід», – зазначила І. Ванникова.

«Президент наголошує, що без системних політичних змін прізвища нових міністрів та їх фаховий рівень не матимуть жодного принципового сенсу, оскільки вони ставатимуть заручниками політики чинного глави уряду», – підкреслила Прес-секретар.

За її словами, Президент України не підтримує ініціативу Прем'єр-міністра зайнятися «посадовим торгом» у період бюджетної кризи. «На думку Президента, такий підхід є щонайменше безвідповідальним», – зазначила І. Ванникова.

«Президент переконаний, що вчинок Віктора Пинзеника є знаковим для самодостатніх та принципових міністрів чинного уряду України», – додала Прес-секретар.

http://www.president.gov.ua/news/12933.html

sean

Відповіді

 • 2009.02.17 | Громадянин

  Re: Заява Пинзеника - це громадянський вчинок

  >«На думку Президента, такий підхід є щонайменше безвідповідальним», – зазначила І. Ванникова.
  > «Президент переконаний, що вчинок Віктора Пинзеника є знаковим для самодостатніх та принципових міністрів чинного уряду України», – додала Прес-секретар.

  Складається враження, що це наш пан президент уже САМОДОСТАТНІЙ. Якщо Пинзеник не вміє працювати в команді і здатний БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО залишити свій пост у такий складний момент - це його біда, а не "громадянський учинок". А мадам Ванниковій треба тренувати пам'ять. Соромно зазирати в папірець на кожному слові. Хай би хоч речення начилася запам'ятовувати повністю. Втім ЗНАКОВУ манеру говорити дурниці дуже повільно і з притиском вона запозичила в свого шефа. Тобто, певні акторські задатки в неї є. Хай розвиває.
 • 2009.02.17 | omela

  "безконтрольна емісія грошей – крок до економічної прірви" (/)

  Ярослав ДЖОДЖИК: «Відставка ПИНЗЕНИКА доказ того, що безконтрольна емісія грошей – крок до економічної прірви»

  «Безконтрольна емісія грошей – очевидний крок до економічної прірви, що й підтвердив своєю відставкою та її обґрунтуванням міністр фінансів”, - заявив народний депутат України, заступник голови Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК. Тепер, за його словами, „важливо, щоб новий міністр фінансів не відходив від принципів попередника і не допустив повторення ситуації початку 90-х, коли всі економічні проблеми намагалися вирішити додатковою емісією грошової маси».

  «Основна небезпека полягає у незбалансованому бюджеті, який ухвалювався лише для того, щоб не залишитися без бюджету взагалі, але який не витримує поточних економічних реалій”, - констатує Ярослав ДЖОДЖИК. «Якщо уряд під безпосереднім керівництвом нового міністра фінансів України вдасться до покриття дефіциту бюджету через емісію, на державу чекають страшні часи з масовим переходом економіки у тінь на бартер вже у 2009 році і курсом 15-20 гривень за долар», - підкреслив народний депутат.

  Зважаючи на це, Ярослав ДЖОДЖИК закликав народних депутатів „виважено поставитися до відставки Віктора ПИНЗЕНИКА та можливого призначення нового міністра фінансів”, адже, на його переконання, „вибір полягатиме не лише між персоналіями, а між моделями розвитку фінансової системи України в 2009 році».

  http://unp.ua/ua/bodycomments/10714.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua