МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Верховна Рада догавкалася ...

02/16/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Лавринович підтвердив інформацію про виникнення проблем з виплатою заробітних плат працівникам апарату парламенту.

Про це О.Лавринович сказав у понеділок 16 лютого на прес-конференції, відповідаючи на запитання журналістів.

За його словами, керівник апарату ВР підтвердив, що з березня минулого року обслуговування рахунків парламенту здійснює банк «Надра», а перед цим обслуговував «Правекс-Банк». Перший віце-спікер уточнив, що у березні 2008 року банк «Надра» виграв тендер на обслуговування ВР.
Разом зі тим О.Лавринович зауважив, що в березні поточного року буде знову проведено тендер щодо банку, який обслуговуватиме рахунки парламенту України.
10 лютого постановою Нацбанку України в банку «Надра» було введено тимчасову адміністрацію строком на один рік.
«З метою створення сприятливих умов для відновлення фінансового стану банку введено мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на шість місяців – із 10 лютого до 10 серпня 2009 року», - сказано у постанові НБУ.
Ще зовсім недавно Верховна Рада весело і з задоволенням підтримувала "пропагандистсько-законотворчі" акції Тимошенко проти НБУ, яке намагалося утримати на плаву банк “Надра” і захистити інтереси його клієнтів.

Відповіді

 • 2009.02.16 | Koala

  Re: Верховна Рада догавкалася ...

  І що з того? Рішення приймали депутани, а з/п затримали в апарату
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.16 | GreyWraith

   "Тяжела и небогата жизнь бедняги с аппарата"...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua