МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

свіжі новини з Росії (\)

02/17/2009 | kotygoroshko
В связи с кризисом АвтоВАЗ разработал лайт-версию говномобиля
Лада-Калина.
Новое детище тольяттинских франкенштейнов получило название Лада-Мочевина.

Відповіді

 • 2009.02.17 | GreyWraith

  Прошу вибачення за офтопік

  Але на цьому форумі іноді гуляє пан Вакс. Цей пан Вакс сильно ображається, коли хтось починає без належної поваги ставитися до продукції російських автомобільних заводів, зокрема ВАЗу. Напишіть, будь ласка, і для нього, які у Вас є підстави порівнювати автомобіль ВАЗ-1119 із екскрементами ссавців. Дякую.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.17 | Koala

   Точно! Тепер він буде VAX-1119 (калина)

  • 2009.02.17 | Vax

   Не поминай имя его всуе

   GreyWraith пише:
   > Але на цьому форумі іноді гуляє пан Вакс. Цей пан Вакс сильно ображається, коли хтось починає без належної поваги ставитися до продукції російських автомобільних заводів, зокрема ВАЗу. Напишіть, будь ласка, і для нього, які у Вас є підстави порівнювати автомобіль ВАЗ-1119 із екскрементами ссавців. Дякую.
   Уважаемый GreyWraith! Не могли бы вы, ради справедливости, перечислить автомобильные заводы России и автомобильные заводы Украины? А также автомобильные марки, производимые в России, и автомобильные марки производимые в Украине?
   К полученному списку приложите марки сугубо отечественных автомобилей, которые производятся в обоих странах.
   А потом решим, где производят автомобили, а где экскременты.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.18 | kotygoroshko

    а скількох людей скалічили ОМОНівці в Росії,і скількох в Україні

    щоб ті їздили на вітчизняних авто?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.18 | GreyWraith

    Самозваних богів мають лікувати...

    ... у спеціалізованих закладах. Здається, у Москві такий заклад носить ім'я Кащенка. :)

    Vax пише:
    >Уважаемый GreyWraith! Не могли бы вы, ради справедливости, перечислить >автомобильные заводы России и автомобильные заводы Украины? А также >автомобильные марки, производимые в России, и автомобильные марки >производимые в Украине?
    > К полученному списку приложите марки сугубо отечественных >автомобилей, которые производятся в обоих странах.
    А який у цьому є сенс, тим більше - згадувати якісь сумнівні "сугубо отєчєствєнниє" автомобілі (та й чи були вони? все ж ще із часів совка здерте...)? :) В Росії щось випускають, попиту воно поза внутрішнім ринком не знаходить через свою гидотну якість, оскільки ціна російських автомобілів до непристойності завищена. В Україні імпортери, дбаючи про репутацію марки, спеціально наголошують, що тут "форди" чи "тойоти" російського виробництва не продають. :) Але лобісти російських автоконценрнів зуміли росіянам через російський парламент нав'язати величезні ввізні мита на імпортні автомобілі, - щоб вибору не залишалося. Протести проти цих мит у Владівостоку були придушені ОМОНом, при цьому було скалічено декілька людей, про що Ви не знаєте і знати не бажаєте.

    > А потом решим, где производят автомобили, а где экскременты.
    Вже один той факт, що Ви навіть не намагаєтеся порівнювати автомобілі російського виробництва із тими, які зроблені десь, окрім України, свідчить про те, що Ви самі прекрасно знаєте відповідь на це запитання, тільки із гордині не хочете собі у цьому признатися. :lol: Та й дотеп про "мочевину" не я придумав. :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.18 | Vax

     А при чем тут бог?

     Про бога речи не было ;) У вас опять галлюцинации?

     GreyWraith пише:
     > >Уважаемый GreyWraith! Не могли бы вы, ради справедливости, перечислить >автомобильные заводы России и автомобильные заводы Украины? А также >автомобильные марки, производимые в России, и автомобильные марки >производимые в Украине?
     > > К полученному списку приложите марки сугубо отечественных >автомобилей, которые производятся в обоих странах.
     > А який у цьому є сенс, тим більше - згадувати якісь сумнівні "сугубо отєчєствєнниє" автомобілі (та й чи були вони? все ж ще із часів совка здерте...)? :) В Росії щось випускають, попиту воно поза внутрішнім ринком не знаходить
     Находит. 17% производимых автомобилей идет на экспорт.

     > через свою гидотну якість, оскільки ціна російських автомобілів до непристойності завищена. В Україні імпортери, дбаючи про репутацію марки, спеціально наголошують, що тут "форди" чи "тойоти" російського виробництва не продають. :)
     И продают именно российского производства! :lol:

     > Але лобісти російських автоконценрнів зуміли росіянам через російський парламент нав'язати величезні ввізні мита на імпортні автомобілі,
     Цифры не приведете для более предметного разговора?

     > - щоб вибору не залишалося.
     Выбор всегда есть. Это вам не Украина.

     > Протести проти цих мит у Владівостоку були придушені ОМОНом, при цьому було скалічено декілька людей, про що Ви не знаєте і знати не бажаєте.
     Прекрасно знаю. Во Владивостоке очень многие зарабатывают на перегоне автомобилей. Понятно, их бизнес оказался под угрозой.

     > > А потом решим, где производят автомобили, а где экскременты.
     > Вже один той факт, що Ви навіть не намагаєтеся порівнювати автомобілі російського виробництва із тими, які зроблені десь, окрім України, свідчить про те, що Ви самі прекрасно знаєте відповідь на це запитання, тільки із гордині не хочете собі у цьому признатися.
     Один факт того, что вы упорно игнорируете мои вопросы, и постоянно разводите демагогию, говорит о том, что и сказать-то вам нечего. Нет в Украине своей автопромышленности. Умерла. Не выдержала реформ оранжевых свидомитов. Вот и завозите вы автомобили российского производства.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.18 | kotygoroshko

      в Японію?

      Vax пише:
      > GreyWraith пише:
      > > > В Росії щось випускають, попиту воно поза внутрішнім ринком не знаходить
      > Находит. 17% производимых автомобилей идет на экспорт.      Японія ще з радянських часів купує автомобілі на переплавку, а потім з отриманого металлу випускає щось цінне
     • 2009.02.19 | GreyWraith

      Re: А при чем тут бог?

      Ну дик згідно заповідей саме бога не положено даремно згадувати. А от різних патріотів нікчемних автомобілів - саме раз. :)

      Vax пише:
      >Находит. 17% производимых автомобилей идет на экспорт.
      В Таджикістан чи Білорусь? :)

      >И продают именно российского производства! :lol:
      Ви знаєте краще за ділерів, що вони продають? ;)

      >Цифры не приведете для более предметного разговора?
      А мені яка різниця, скільки дорогіє рассєянє переплачують? :) Поїдьте у славне місто Владівосток, спитайте. Тільки не рекомендую казати, що Вам подобається продукція заводу ВАЗ, - бо можете нарватися на побої...

      >>- щоб вибору не залишалося.
      > Выбор всегда есть. Это вам не Украина.
      То правда: захотів Путін - обрав Мєдвєдєва, а захотів би - обрав Іванова. :lol: Захотіли владівостокці - купують ТАЗ втридорога, а не хочуть - отримали кийком по загривку ... і теж купують ТАЗ.

      >Прекрасно знаю. Во Владивостоке очень многие зарабатывают на >перегоне автомобилей. Понятно, их бизнес оказался под угрозой.
      Отож, так їх, цих автоперегонщиків. :) Ти бач, які бунтівники, - надумали власну справу мати... А замість шматка хліба нехай Планом Путіна закушують. :)

      >Один факт того, что вы упорно игнорируете мои вопросы,
      Я Вам не Гугль. Пошукайте - знайдете.

      >...что и сказать-то вам нечего.
      А що тут казати? В Росії випускають неякісні автомобілі. Це навіть Вам очевидно.

      >Нет в Украине своей автопромышленности. Умерла. Не выдержала реформ >оранжевых свидомитов. Вот и завозите вы автомобили российского >производства.
      Ви там обережніше із настоянкою мухоморів - бо можете у паралельній реальності заблудитися і не повернутися. :lol: Жоден український імпортер не стане продавати тут "Тойоти" чи "Форди", зібрані в Росії, - бо за свою долю ринку дбає. :) Бо як тільки покупці побачать, що із тими ж "Тойотами" щось не те - все, не відмиються вже...

      Колись, може, російські відра із гайками і завозилися, але народу набридло, що це технлогічне чудо на ходу розвалюється, тому перейшли на місцеву зборку навіть тих же "Ланосів" (які, до речі, і в Росію імпортують звідси), "Лачетті", "Шкод"... Російські автомобілі зараз ухитрилися відстати за якістю навіть від китайських. Он останній тест читав, у якому ВАЗ-1119 безнадійно злив "Шкоді-Фабії" української зборки за всіма параметрами. Достатньо вказати, що гальмівний шлях у "Каліни" разів в півтора довший, бо російський технічний геній ще АБС не освоїв...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.19 | kotygoroshko

       і ось чому (\)

       GreyWraith пише:
       > Он останній тест читав, у якому ВАЗ-1119 безнадійно злив "Шкоді-Фабії" української зборки за всіма параметрами.       http://oldmann.livejournal.com/125252.html

       тут все пояснюється на пальцях і з красномовними прикладами
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.19 | GreyWraith

        Вакс зараз напише, що то все тільки про Україну...

        ... а в Росії - зовсім не так. І багато в чому таки буде правий: від принесеного Росією совкізму ще довго-довго треба буде одужувати.

        Та й що там порівнювати продукцію концерну "Фольксваген" із автомобілем, при зборці якого у Тольятті на конвеєр спеціально дають неякісні комплектуючі - бо більш-менш якісні крадуть вантажівками?

        Ще Ваксюші рекомендую слухати пісню російської групи "Сектор Газа" пад назвою "Самые лучшие тачки". :lol: Або читати книгу Марка Солоніна "На мирно спящих аэродромах" - там теж багато що про якість та технологію...

        Хоча десь років 130 тому на американському Дикому заході найбільше цінували за якість револьвери англійської ... та російської зборки...
 • 2009.02.18 | Rus36

  Да что вам эта Россия... Об Украине лучше подумайте.

  :D
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.18 | GreyWraith

   Судячи із чисел, нарешті справді час змін настає

   Бо ілюзія під назвою "радянська промисловість" нарешті зникає. Сподіваюся, зникнуть і ті пихаті паразити, які на ній розжиріли із 1991 року...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.18 | Max

    Re: Судячи із чисел, нарешті справді час змін настає

    GreyWraith пише:
    > Бо ілюзія під назвою "радянська промисловість" нарешті зникає. Сподіваюся, зникнуть і ті пихаті паразити, які на ній розжиріли із 1991 року...
    На початку 1990-их років Польщі найпослідовніші реформатори пропонували всю успадковану від комуни промисловість зруйнувати і заорати. То було зроблено тільки вельми частково, але щось та зроблено було. Тепер можемо порівняти: де Польща, а де ми.

    А якби поляки послухали тих реформаторів, то напевне мали би "другу Японію" ("Zbudujemy drugą Japonię!" - популярне в певних колах в Польщі гасло тих часів).

    Споіваюсь, лікуватись від совка нам ще не пізно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.18 | GreyWraith

     "Донбасс кормит всю Украину"?

     Max пише:
     >То було зроблено тільки вельми частково, але щось та зроблено було. >Тепер можемо порівняти: де Польща, а де ми.
     Зараз у Польщі випускаються ФІАТ-500.

     >Споіваюсь, лікуватись від совка нам ще не пізно.
     Скільки пам'ятаю, стільки йдуть якісь дотації на ці заводи із доісторичним устаткуванням разом із пільгами. І все це супроводжується криками, що саме це чудо нас усіх годує. І саме зарадаи підтримки цих горе-годувальників (і в першу чергу паразитів, що на цих горе-годувальниках сидять) понаухвалювалася купа різного законодавчого маразму, через який Україна займає ганебне 150 з копійками місце за економічною свободою...

     А тепер, думаю, буде через кризу хоч болюче, але позбавлення від цього баласту: воно нас більше через кризу годувати не може - вчимося заробляти по-новому. А куди гірше буде, коли це все повернеться назад... :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.18 | Max

      Re: "Донбасс кормит всю Украину"?

      GreyWraith пише:
      > Скільки пам'ятаю, стільки йдуть якісь дотації на ці заводи із доісторичним устаткуванням разом із пільгами. І все це супроводжується криками, що саме це чудо нас усіх годує. І саме зарадаи підтримки цих горе-годувальників (і в першу чергу паразитів, що на цих горе-годувальниках сидять) понаухвалювалася купа різного законодавчого маразму, через який Україна займає ганебне 150 з копійками місце за економічною свободою...
      Господарча чорна діра України.

      Скільки б не було про то сказано, то все буде замало. Доки не дійде до більшости співгромадян.

      > А тепер, думаю, буде через кризу хоч болюче, але позбавлення від цього баласту: воно нас більше через кризу годувати не може - вчимося заробляти по-новому. А куди гірше буде, коли це все повернеться назад... :(
      Щось побоююсь, самої лише кризи не досить: потрібні ще якісь розуміючі це політики. Яких наразі на навіть обрії не видно. А "само ся ніц не зробит".
 • 2009.02.18 | samopal

  Торги на MICEX знову зупинено через різке падіння індексів

 • 2009.02.21 | kotygoroshko

  oka  Провели краш-тесты российских автомобилей. Самым опасным был
  признан автомобиль "Ока":
  пока сажали манекен в машину, ему сломали обе ноги.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua