МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

будні п'ятої кольони. Ганя Герман (/)

02/18/2009 | Sean
Заява Міністерства закордонних справ України стосовно Надзвичайного і Повноважного Посла Російської Федерації в Україні Віктора ЧОРНОМИРДІНА є «невиваженою і такою, що шкодить відносинам України з Росією».

Як передає кореспондент УНІАН, про це народний депутат України Ганна ГЕРМАН (фракція Партії регіонів) сказала в інтерв`ю журналістам.

«Зараз не час звертати увагу на якісь там, знаєте, дрібниці, зараз треба дивитися за великим рахунком і робити все для поліпшення відносин між Україною і Росією», - переконана депутат.

Г.ГЕРМАН вважає, що необхідно розбити спільний українсько-російський план виходу з кризи, а не «погіршувати всілякими невиваженими заявами відносини з нашим найближчим сусідом».

«Я вважаю, що ОГРИЗКО (міністр закордонних справ України – УНІАН) наніс вже немало шкоди іміджу України», - наголосила Г.ГЕРМАН. На її думку, «його якісь дрібні заявки, які можна було б якось, можливо, десь виправдати у звичайний час, але зараз, в час кризи, за такі речі треба знімати з роботи».

Говорячи про посла РФ в Україні, депутат зазначила: «Ми знаємо його оригінальність, ми знаємо, як він часто неоднозначно висловлюється, ми до того всі звикли».

Водночас, на її думку, якби Україна була сильною державою, то вона «спочатку б щось зробила, а потім говорила».

«Найсмішніше, що Україна нічого не могла зробити, а завжди виголошувала якісь немудрі заяви, чим тільки шкодила собі, своїй державі і відносинам з сильними сусідами», - додала Г.ГЕРМАН.

Як повідомляв УНІАН, МЗС України попередило посла РФ В.ЧЕРНОМИРДІНА, що його можуть оголосити персоною нон-грата в Україні.

Міністр закордонних справ Володимир ОГРИЗКО під час зустрічі з російським дипломатом висловив протест стосовно його недружніх і вкрай недипломатичних оцінок, коментарів і висловлювань на адресу України та її керівництва.

Відповіді

 • 2009.02.18 | GreyWraith

  Ну лизнула так лизнула...

  Відчувається досвід і бажання догодити клієнту. :)

  Sean пише:
  >Як передає кореспондент УНІАН, про це народний депутат України Ганна >ГЕРМАН (фракція Партії регіонів) сказала в інтерв`ю журналістам.
  Цікаво було б бачити список цих самих журналюшок, що це інтерв'ю брали. Для майбутньої категоричної заборони на професію. Бо знову будуть плакатися, що "врємя такоє било" і знову розведуть свинство...

  >«Зараз не час звертати увагу на якісь там, знаєте, дрібниці,
  А ось тут Гандзя лоханулася: заявила, що сам Великий Нойон Чорний Мирда дрібниці говорить. :lol: Хто-хто, а агент впливу Великої Енергетичної Імперії починен закарбувати на носі чітко: всі слова Генерал-губернатора Малоросії - це не інакше як голос Неба... І вся фракція ПРУ має, побачивши Великого Чорного Мирду навіть по телевізору три рази присідати і казати "ку!". Ібо ... ібо. А то розперезалися...

  >зараз треба дивитися за великим рахунком і робити все для поліпшення >відносин між Україною і Росією», - переконана депутат.
  Ще одна єресь: кожен істінний русопатріот, особливо із ПРУ, повинен усвідомити раз і назавжди, що ніякої України ніколи не було, зараз нема і бути не повинно. :lol: Є тільки невіддільна провінція Великої Росії під назвою Малоросія. А які можуть бути стосунки цілого і частини? Отож...

  >Г.ГЕРМАН вважає, що необхідно розбити спільний українсько-російський >план виходу з кризи,
  Ще одна єресь: виходить, що сама Енергетична Імперія має пристосовуватися до якоїсь ... не буду писати, чого. Он є вже План Путіна - хай Гандзя його курить і не перебирає... :lol:

  >а не «погіршувати всілякими невиваженими заявами відносини з нашим >найближчим сусідом».
  А оце правильно - бо у пана завжди холоп має бути винним. Навіть у тому, що пан наробив. :) Молодець, Гандзя!

  >«Я вважаю, що ОГРИЗКО (міністр закордонних справ України – УНІАН) >наніс вже немало шкоди іміджу України», - наголосила Г.ГЕРМАН.
  А я вважаю, що мамуся Гандзі свого часу зробила величезну помилку, не використавши протизаплідні засоби, в результаті земну атмосферу псує своїм диханням таке генетичне збочення. :gun:

  >...але зараз, в час кризи, за такі речі треба знімати з роботи».
  Знімалка у фракції ПРУ ще не виросла. Та й не буди лихо, доки воно тихо: а то криза може стати серйозною, і населення радісно почне не знімати, а вішати. Наприклад, за занадто пальцатий особнячок із сумнівним походженням... :)

  >Говорячи про посла РФ в Україні, депутат зазначила: «Ми знаємо його >оригінальність, ми знаємо, як він часто неоднозначно висловлюється, >ми до того всі звикли».
  Зрозуміло, Чорний Мирда - він такий пустунчик і оригінал. :) Чим би дитя не тішилося. А раз вони звикли - то хай перебираються поближче в рідні краї оригінала. :)

  >Водночас, на її думку, якби Україна була сильною державою, то вона >«спочатку б щось зробила, а потім говорила».
  Якби Україна була сильною державою, то Ганцзю би вже розстріляли за зраду цієї держави.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.18 | kotygoroshko

   Піховшека свого часу хотіли посадити за то що зализав очко Януку

   до повного стирання
  • 2009.02.18 | Адвокат ...

   Аґент "Тереза" лиже і смокче не від бажання догодить клієнту.

   А для особистого задоволення. Бо не курва є, але німхвоманка. ;)

   Але ніде правди діти: для Ганусі гоббі стало прохвесією...
  • 2009.02.18 | alfy_new

   Re: Ну лизнула так лизнула...

   GreyWreath пише:
   >Цікаво було б бачити список цих самих журналюшок, що це інтерв'ю брали. Для майбутньої категоричної заборони на професію. Бо знову будуть плакатися, що "врємя такоє било" і знову розведуть свинство...
   Оце по-нашому, по-демократичному, правильно. Закрити на... всі інакомислящіє газети а журналістів заборонити. Десь таке вже було, не пригадуєте ;).
   >А ось тут Гандзя лоханулася: заявила, що сам Великий Нойон Чорний Мирда дрібниці говорить.
   А що він, не людина чи що? Може ж і дрібницю сказати, наприклад "ой".
   >Ще одна єресь: кожен істінний русопатріот, особливо із ПРУ, повинен усвідомити раз і назавжди, що ніякої України ніколи не було, зараз нема і бути не повинно. Є тільки невіддільна провінція Великої Росії під назвою Малоросія. А які можуть бути стосунки цілого і частини? Отож...
   А це до чого? Хоча, все те, що Ви сказали - у перспективі, якщо не зміниться динаміка, може стати правдою (за виключенням слова єресь).
   >А я вважаю, що мамуся Гандзі свого часу зробила величезну помилку, не використавши протизаплідні засоби, в результаті земну атмосферу псує своїм диханням таке генетичне збочення.
   А це дійсно дивно, зважаючи на патріотичний акцент Гані.
   >Знімалка у фракції ПРУ ще не виросла. Та й не буди лихо, доки воно тихо: а то криза може стати серйозною, і населення радісно почне не знімати, а вішати. Наприклад, за занадто пальцатий особнячок із сумнівним походженням...
   Ой, здається мені, що почнуть не з особнячків, а з цих горе-правителів .
   > Якби Україна була сильною державою, то Ганцзю би вже розстріляли за зраду цієї держави.
   Воно б непогано, та одна проблемка-с. Судячи з заяв Єханурова, скоро у доблесної української армії не буде чим розстрілювати або кому. Використаймо краще європейський досвід. На майдан-гільйотину з мотогчиком!(і дешевше, і ефективніше-попадає 100%).
 • 2009.02.18 | Sean

  Будні п'ятої кольони. Єфрємов (/)

  http://www.rbc.ua/rus/newsline/2009/02/18/505797.shtml

  Комитет ВР по вопросам нацбезопасности и обороны рассмотрит сегодня вопрос об увольнении В.Огрызко, - А.Ефремов.

  РБК-Украина, 18.02.2009, Киев 11:57

  Комитет ВР по вопросам нацбезопасности и обороны рассмотрит сегодня на заседании вопрос о необходимости увольнения министра иностранных дел Владимира Огрызко. Об этом сообщил заместитель председателя фракции Партии регионов Александр Ефремов в кулуарах ВР, передает корреспондент РБК-Украина.

  "Сегодня состоится заседание комитета ВР по вопросам нацбезопасности и обороны, и там будет рассматриваться вопрос о целом ряде действий министра иностранных дел Владимира Огрызко… Я знаю настроения членов этого комитета и знаю, что будет поставлен вопрос об отставке министра иностранных дел… Это связано с его ярко русофобскими заявлениями", - сказал он.

  "Думаю, во время текущей сессионной недели мы вряд ли сможем внести в повестку дня вопрос об отставке Огрызко, но он все больше назревает, и он обязательно будет рассматриваться в сессионном зале", - сказал он.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.18 | Адвокат ...

   Місь-тєр Єфрємов сі зпалив. "Слабєньок аказал сі"

   Не дарма пруцяки кабана на Кушнарь-ва нацькували!

   От Єфрємов... Майже пика в пику,-- Кушнарь-ов, але нє то!
 • 2009.02.18 | Микола Гудкович

  Турчинов каже тов. Ганні «+1» (/)


  Министерство иностранных дел не советовалось с Кабинетом министром относительно возможного объявления посла России в Украине персоной нон-грата.

  Об этом сегодня на брифинге заявил первый вице-премьер-министр Александр Турчинов.

  «Министерство иностранных дел не советовалось с Кабинетом министров по этому поводу. И у нас будет сейчас такая возможность спросить у министерства относительно мотивации таких заявлений», — сказал Турчинов.

  Напомним, вчера министр иностранных дел Владимир Огрызко предупредил посла Черномырдина о возможности объявления его персоной нон грата в Украине.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.18 | Адвокат ...

   Пастор Шланґ, що з го взять, окрім молитви палкої...

  • 2009.02.18 | saha

   То тут так скоріше від хрестився, ніж +1

   Все ж вести перемовини з Росією.,а Медвєдев на блогу в УП підтримав Огризка.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.18 | Микола Гудкович

    В цьому випадку відхреститися і є +1 5-й колоні

 • 2009.02.18 | kotygoroshko

  а чому цією пєлоткою не цікавиться СБУ? чі це не зрада Україні?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.18 | Адвокат ...

   А чому СБУ не "розроляє" коміків, суциків, вєтрянок?

   Пачєму-пачєму,-- ДА_ПА_ФАНАРЮ!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.18 | kotygoroshko

    а ще в якихось країнах світу є такі Служби Безпеки?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua