МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

censoredбублики будуть індексувати (ввімкнуть друк. верстат) (\)

02/19/2009 | kotygoroshko
У Тимошенко затвердили план боротьби з бідністю


Кабінет міністрів України своїм розпорядженням затвердив План заходів щодо реалізації в 2009 році Стратегії подолання бідності.

Проект документу на засіданні Кабміну 18 лютого представляла міністр праці та соціальної політики України Людмила ДЕНИСОВА, повідомили УНІАН у прес-службі Мінпраці.

„Для вирішення соціально-економічних проблем необхідна цілеспрямована політика держави. Подолання бідності в Україні уряд розглядає як пріоритетний напрям своєї діяльності, реалізація якого є основою досягнення усіх стратегічних цілей”, - сказала міністр.

За словами Л.ДЕНИСОВОЇ, Планом передбачається: забезпечити пом’якшення негативного впливу світової фінансової кризи на ринок праці шляхом збереження кадрового потенціалу підприємств, недопущення зростання рівня безробіття понад прогнозовані обсяги; здійснювати професійну перепідготовку кадрів з метою адаптації їх до нових вимог ринку праці; посилити контроль за своєчасною виплатою заробітної плати та погашенням заборгованості з її виплати; проводити індексацію доходів населення з метою захисту купівельної спроможності громадян тощо.

„Для оперативного і ефективного вирішення проблемних питань щодо виплати адресної соціальної допомоги в регіонах буде проводитись постійний моніторинг стану їх фінансування та виплат. Також для відслідковування ситуації з бідністю на національному та регіональних рівнях здійснюватиметься моніторинг показників бідності та виконання плану цих заходів. На основі такого моніторингу уряд прийматиме відповідні рішення про подальші дії щодо розв’язання цієї проблеми”, - наголосила Л.ДЕНИСОВА.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-301621.html

Відповіді

 • 2009.02.19 | velotrek

  Re: censoredбублики будуть індексувати (ввімкнуть друк. верстат) (\)

  Юлька зараз по набирається кредитів, піде, а ми потім будемо розраховуватися за ці борги, які будуть від них. Бо з чого ж їх віддавати, як і так бюджет порожній. З нас певно будуть викачувати все. Юлі не шкода, все ж за наш рахунок.
 • 2009.02.19 | igorg

  Шлях подолання бідності один: праця всього суспільства,

  санітарні заходи до паразитів, еквівалентність рівня життя рівню праці.
  А роздача дешевих бубликів це передвиборчий лохотрон. Чмм більше буде бідних тим дешевше обійдуться бублики.
  Пинзеник пропонував у своїй доповідній абсолютно конкретні й реальні кроки, аж не подобається ....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.19 | Мартинюк

   Шлях паразитування на бідності один: подачки

   і створення цим умов для ще більшого збідніння.

   Нинішня ідилія БЮТу і КПУ не випадкова - вона концептуальна.
   І не забувайте - в благополучних країнах за комуністів не голосують - за них голосують тільки там де є злидні і бідність. Чим більше в країні злиднів - тим більше комуністів і популістів у парламентів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua