МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

подарунок мера киянам, або нові податки від Черновецького (/)

02/19/2009 | omela
Черновецький придумав нові податки на тарілки, салюти і холостяків

19.02.2009 16:26

Мер Києва Леонід Черновецький планує за рахунок запровадження нових комунальних зборів і діяльності комунальних підприємств залучити до тіньового бюджету Києва від 30 до 40 млрд. грн.

Це удвічі перевищує суму, закладену в офіційному проекті міського бюджету на 2009 рік, повідомляє УНІАН із посиланням на тижневик "Коментарі".

Зокрема, мерія має намір стягувати збори за супутникові тарілки й кондиціонери. Власників супутникових антен зобов'яжуть сплачувати по 50 грн. на місяць після підписання спеціального договору з відділами райадміністрацій благоустрою.

Для власників кондиціонерів збираються встановити збір у розмірі 24,5 коп. за кожну спожиту кВт/год. Отже, їхні видатки на електроенергію подвояться, за рахунок чого мер планує заробити до кінця року додатковий 1 млрд. грн.

Крім того, за інформацією видання, КМДА вже приступила до створення комунального підприємства, з яким усі мобільні компанії - власники вишок-ретрансляторів мобільного зв'язку за місяць зобов'язані переукласти договори оренди на такі вишки.

За попередніми розрахунками адміністрації, кожна з таких вишок обійдеться мобільному оператору майже у 100 дол. на місяць, у результаті чого до тіньового бюджету вдасться залучити до 20 млн. грн.

Також у найближчому майбутньому планується оподаткувати салюти. За словами начальника Головного управління надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного, запускати феєрверки можна буде тільки зі спеціально обладнаних майданчиків і за невелику плату, яку затвердить Київрада.

Спеціальна комісія Київради вже вивчила десять районів, попередньо визначивши 79 місць для любителів піротехніки. Паралельно комісія розробляє систему штрафів для порушників порядку.

Також, столичний мер хоче створити КП під умовною назвою "Дві обручки", що об'єднає всіх фотографів й операторів, які працюють на весіллях. Їхні послуги будуть обов'язковими для усіх молодят за тарифами, встановленими Київрадою.

У прейскуранті оригінальних і дорогих пропозицій у рамках діяльності весільного КП - оренда міських автомобілів, що залишилися після аукціону в автопарку КМДА, а також можливість сфотографуватися з мером. До вартості цієї послуги входитиме також подарунковий диск шлягерів 80-х років у виконанні Черновецького.

Крім того, за інформацією тижневика, Черновецький хоче не тільки відновити податок на холостяків. Зараз роботодавці Києва платять комунальний податок у розмірі 3% від фонду оплати праці. Якщо ж на підприємстві працює холостяк, то цей податок підвищується до 6%.

За словами члена бюджетної комісії Київради Сергія Мельника, "перелік ініціатив міського мера невичерпний, більшість своїх операцій він має намір проводити через комунальні підприємства - неформальні інститути тіньового бюджету".

За його словами, найближчим часом Черновецький планує створити ще й цілу мережу комунальних фаст-фудів, СТО та автомийок.

http://kiev.pravda.com.ua/news/499d6c1782156/

Відповіді

 • 2009.02.19 | Адвокат ...

  Намана! Скоро тей вар`ят введе податок на дихання!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.19 | GreyWraith

   Так і ці ніхто особливо платити не стане...

   Я ще по планах накосити мільярд на рік на "котиках" побачив повну фінансову неадекватність КМДА. Так і ці феєричні плани із феєрверками (хто ж це їх відслідковувати буде? і як потім заднім числом штрафувати?) чи податками на тарілку: а не підпишу угоду - і що вони зроблять?

   Просто дядько впевнено крокує до прірви, але ще ранувато його повністю чмирити - загруз недостатньо глибоко. А треба приступати так, щоб ні один дрібний мутант не відповз...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.19 | omela

    ВР вирішила, що пора (/)

    GreyWraith пише:
    > Просто дядько впевнено крокує до прірви, але ще ранувато його повністю чмирити - загруз недостатньо глибоко.

    Верховна Рада вирішила розібратися з Черновецьким
    19.02.2009 18:53___ www.ПРАВДА.com.ua

    Верховна Рада утворила Тимчасову слідчу комісію з питань розслідування обставин порушення Конституції та законів посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу.

    За відповідне рішення проголосувало 383 народних депутата. Головою комісії став депутат від групи Народна самооборона Кирило Куликов.

    http://pravda.com.ua/news/2009/2/19/89994.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.19 | GreyWraith

     Невже так усіх дістав?

     omela пише:
     >За відповідне рішення проголосувало 383 народних депутата.
     Цікаво, хто голосував проти? ;)

     Мені здається, що доки від київських будівельних афер йшов шалений потік грошей, то у взаємовигідному співробітництві із Черновецьким були зацікавлені всі основні політичні гравці. А тепер навіщо він потрібен, раз вся нерухомість йде в мінус? Більше того, можна всі фінансові і репутаційні збитки з легкою душею звалити на космічні вибрики. А своїми податковими і поборними потугами Черновцеький тільки все глибше заганяє себе до ями, бо його кияни все більше і більше ненавидять ... тому будуть краще ставитися до того, хто цього глитая прибере. :lol:

     Але коли справді Льончику будуть плестися лапті, то я боюся, що вся та нечисть, що під ним сидить, викрутиться. Оцю ж гидоту не тільки сам Космос підписував і виконував - от хай і відповідають...
 • 2009.02.19 | Koala

  Я не зрозумів, що мається на увазі під "тіньовим бюджетом"

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.19 | GreyWraith

   Гроші, що будуть доїтися із комунальних підприємств, нє?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua