МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Третьяков сподівається, що "За Україну!" теж ляже під Юлю (/)

02/21/2009 | omela
Пан Третьяков сподівається, що "За Україну" незабаром також ляже під Юлю, як і майже вся фракція колишнього блока НУ-НС:


После Нового года вы говорили о том, что новое руководство фракции НУНС в парламенте будет пытаться объединять все группы влияния. Что удается сделать?

Если взять нашу фракцию, которая насчитывает де-юре семьдесят два депутата, то на сегодняшний день единого подхода придерживается порядка сорока пяти человек. Отдельными «деталями» пока что выступают две группы – «За Украину!» и «Единый Центр». С последним объединение вряд ли получится, поскольку они чаще голосуют с Партией регионов, чем с «Нашей Украиной» и «Народной самообороной», да и идеологически мы абсолютно разные. Что касается группы «За Украину!», возглавляемую Вячеславом Кириленко, то мы начали диалог. А общение – это уже полпути к совместной налаженной работе.

На каком этапе сейчас эти переговоры?

Парламент — от французского слова «парле» — разговаривать. На сегодняшний день мы не отсекаем никаких возможностей для ведения переговоров. Мы не проводим водораздела между собой. Через какой период времени произойдет полное взаимопонимание и объединение, пока прогнозировать не хочу. Но то, что мы объединимся, сто процентов.

http://glavred.info/archive/2009/02/20/111614-4.html

Відповіді

 • 2009.02.21 | Sean

  навряд чи він цього дочекається

  > Что касается группы «За Украину!», возглавляемую Вячеславом Кириленко, то мы начали диалог. А общение – это уже полпути к совместной налаженной работе.
  Було, я спілкувався з регіоналами, соціалістами, тягнібоківцями, рухівцями, оунівцями і так далі. Якщо це "діалог" - не питання. Але навряд чи це дало б їм підстави казати про "півшляху до спільної злагодженої роботи". Так що побачимо.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.21 | Мартинюк

   Можливо не дочекається

   Приблизно так само як від "Фронту змін" Яценюка. Хоча рух здається є спробою дебюту "персоналлі" Кириленка. У всякому разі імя Ющенка сьогодні на тій презентації не прозвучало ні разу. Виглядає що ініціатори або у відповідності НЛП-директив агітпропу Юлі і Вови Пу не вірять у перспективи Ющенка, а бо свідомо вдають що не мають з ним нічого спільного.

   Був сьогодні на цьому зібранні - класична "ТВ-подія" - фактично телевізійна студія , декорації і дозована кількість народу в якості картинки. Тривалість - трохи більше години.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.21 | omela

    Re: Можливо не дочекається

    Мартинюк пише:
    > Хоча рух здається є спробою дебюту "персоналлі" Кириленка.

    Нехай спробує, можна тільки вітати.

    > У всякому разі імя Ющенка ... не прозвучало ні разу.

    А хіба мало звучати? На з'їздах ЄЦ хіба звучало? Щось не пригадую...

    Ющенко для будь-яких партійнобудівничих справ - це сьогодні майже погана прикмета, нажаль:

    http://www2.maidan.org.ua/n/free/1235251158

    > Був сьогодні на цьому зібранні - класична "ТВ-подія" - фактично телевізійна студія , декорації і дозована кількість народу в якості картинки. Тривалість - трохи більше години.

    Ясно. Чому практично не анонсували, не знаєте?

    До речі, чи на презентації щось говорилося про "націонал-демократію"?
  • 2009.02.21 | omela

   побачимо. Але в останньому цит. реченні висловлює впевненість:

   "то, что мы объединимся, сто процентов".

   Sean пише:
   > > Что касается группы «За Украину!», возглавляемую Вячеславом Кириленко, то мы начали диалог. А общение – это уже полпути к совместной налаженной работе.
   > Було, я спілкувався з регіоналами, соціалістами, тягнібоківцями, рухівцями, оунівцями і так далі. Якщо це "діалог" - не питання. Але навряд чи це дало б їм підстави казати про "півшляху до спільної злагодженої роботи". Так що побачимо.

   То так, але той діалог міг бути змістовнішим, на що можуть вказувати деякі речі:

   а) "чистоплюйське" не-голосування "ЗаУкраїнської" групи за відставку Тимошенко (що за тих обставин дорівнювало голосування "за довіру" їй)
   б) мовчання "За Україну" після "синхронізації" БЮТа із позицією Затуліна

   В обох випадках "виступаючи деталі" за Третьяковим: ЄЦ і "За Україну" - розійшлися.

   вже зауважував:
   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1234090973
   http://www2.maidan.org.ua/n/free/1235066096

   Між іншим, цікаво знати: хто фінансує новий громадський рух "За Україну"?
 • 2009.02.21 | Panzernik

  Третьяков, еще один бывший человек.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua