МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Слушно питає Литвин:чому Ющенко не вносить проект змін бюджету?

02/21/2009 | 123
скільки можна триндіти про необхідність внести законопроект про внесення змін до бюджету - і не вносити його? Ну Юля не вносить - ясно, вона воровка і взагалі дура баба. Але чому сам Ющенко не вносить?

В нього працює апарат, співмірний з мінфінівським, вони аналізують і бюджет, і виконання, володіють всією інформацію та орг. можливостями для підготовки змін до бюджету. Але замість конректного проекту змін - лише блабла про їхню необхідність та про юля-воровка.

Відповіді

 • 2009.02.21 | yes

  Re: Литвин є клоун на публіку. Бо Ющенко чітко сказав про бюджет

  Треба витратну і дохідну частини звести докупи. Які там зміни вносити?

  Там його повністю потрібно переписати у дохідній частині і у витратній частині, бо ні одна ні інша є не реальними, просто хвантазії.

  Якщо Литвин цього не розуміє, то він повний ідіот.

  Президент може запропонувати зміну "збільшити витрати на оборону" до 3% від бюджету. Президент ще може запропонувати з яких джерел взяти ті кошти, але це не його компетенція, бо міністри можуть мати десяток інших варіантів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.21 | 123

   Клоуном на публіку як раз виглядає Ющенко

   Бо в Ющенка є все для того, щоб ініціювати зміни до бюджету (причому це "все" - штат аналітиків тощо - утримується для нього коштом платників податків), але він цього не робить, а лише триндить на публіку про їхню необхідність.

   yes пише:
   > Треба витратну і дохідну частини звести докупи. Які там зміни вносити?
   > Там його повністю потрібно переписати у дохідній частині і у витратній частині, бо ні одна ні інша є не реальними, просто хвантазії.
   > Якщо Литвин цього не розуміє, то він повний ідіот.

   Це розуміють всі - але ніхто цього не робить. Юля не робить - бо вона воровка, це ясно. А Ющенко чого не робить? В нього таке саме право законодавчої ініціативи, як і в Юлі.

   > Президент може запропонувати зміну "збільшити витрати на оборону" до 3% від бюджету. Президент ще може запропонувати з яких джерел взяти ті кошти, але це не його компетенція, бо міністри можуть мати десяток інших варіантів.

   Запропонувати внесення змін до бюджету є в компетенції будь-якого суб*єкту законодавчої ініціативи однаковою мірою. Не важливо хто ініціює ці зміни - важливо їх ухвалити, і всі міністри муситимуть виконувати новий закон про бюджет.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.21 | Мартинюк

    Президент свої структури скоротив з огляду на кризу.

    Тимошенко навпаки - роздула , причому також з "огляду на кризу".Одних радників неї хмари, та ще й закордонних. Консалтиногові фірми на які пішла частина кретиду МВФ чого лише варті.

    Ваші з Ливином заклики робити бюджет Президенту, нагадують заклики Мао до сіл , містечок і навіть університетів зі школами, аби ті виплавляли необхідний Китаю сталь та чавун.

    Антиющенківська демагогія на 90% грунтується на незнанні українським загалом розподілу обовязків та принципів роботи української державної машини.
    Тому для свідомості плебсу прекрасно проходить поєднання перманентного обмеження повноваженнь і можливостей Президента з паралельним перекладенням на нього вини за все що паскудять в Україні ентузіасти "парламентаризму"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.21 | 123

     Ой, бідненький.

     Мартинюк пише:
     > Тимошенко навпаки - роздула , причому також з "огляду на кризу".Одних радників неї хмари, та ще й закордонних. Консалтиногові фірми на які пішла частина кретиду МВФ чого лише варті.

     Що Юля - воровка, я вже зрозумів, я з цього почав. У мене було інше питання.

     > Ваші з Ливином заклики робити бюджет Президенту, нагадують заклики Мао до сіл , містечок і навіть університетів зі школами, аби ті виплавляли необхідний Китаю сталь та чавун.

     На відміну від школи, в Юща є все необхідне для підготовки змін до бюджету, і його риторика означає, що він знає, що і як треба змінити. Але не змінює.

     > Антиющенківська демагогія на 90% грунтується на незнанні українським загалом розподілу обовязків та принципів роботи української державної машини.

     І які обов*язки розподілено в царині фінансів пану Ющенку і десяткам людей, які за мої гроші працюють в його секретаріаті над цими питаннями? Окрім триндіти що Юля воровка - ще якісь є?

     > Тому для свідомості плебсу прекрасно проходить поєднання перманентного обмеження повноваженнь і можливостей Президента з паралельним перекладенням на нього вини за все що паскудять в Україні ентузіасти "парламентаризму"

     Та хоч плебсом мене назвіть, хоч швебсом - мені однаково, це все пуста демагогія коли нема чого по суті заперечити :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.21 | Мартинюк

      За Ваші гроші он управління освіти сидить

      , пожежна охорона, санепідемстанція - то може хай вони напишуть новий бюджет?
      І ще тема "Юля варофка" - де вона Вами помічена, чи це від спілкування і "Юлефанатом" таке словосполучення причепилося?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.21 | 123

       Re: За Ваші гроші он управління освіти сидить

       Мартинюк пише:
       > , пожежна охорона, санепідемстанція - то може хай вони напишуть новий бюджет?

       В Ющенка відповідні служби в СП фахово займаються аналізуванням бюджетів - це ті самі люди які працюють в мінфінах в інших урядах.

       > І ще тема "Юля варофка" - де вона Вами помічена, чи це від спілкування і "Юлефанатом" таке словосполучення причепилося?

       Це образ - саме про те яка Юля погана Ющ постійно розповідає, замість зробити замість неї. Для чого в нього є всі можливості - заперечувати це глупо.

       Так, він не зобов*язаний. Але ж йому не пофіг мало б бути що бюджет гівняний. Чи йому насправді пофіг і це лише привід прокричати "юля - воровка" зайвий раз?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.21 | Мартинюк

        Єдина особа в державі яка каже що бюджет поганий

        При тому що всі з ним згідні що бюджет поганий. Що наслідки цього можуть бути катастрофічним. Це що "безпідставне чіпляння"? Молодець що звертає на це увагу.
        А "громадськість" замість того аби змусити Уряд та ВР зробити свою справу і внести зміни до бюджету, необхідність яких сьогодні очевидна всім, намагється заткнути рота Президенту.

        Тобто суперчка переводиться у безплідний формат мильної опери "Наша Юля" - "Ах ани не любят Юлю" ( співати голосами дуету "Настя і Потап")"Аж как же он сказал, ах как же он посмел такое!"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.02.21 | 123

         Re: Єдина особа в державі яка каже що бюджет поганий

         Мартинюк пише:
         > При тому що всі з ним згідні що бюджет поганий. Що наслідки цього можуть бути катастрофічним. Це що "безпідставне чіпляння"? Молодець що звертає на це увагу.

         Молодець, але в нього набагато більше можливостей - ніж просто звернути увагу. Про це йдеться.

         > А "громадськість" замість того аби змусити Уряд та ВР зробити свою справу і внести зміни до бюджету, необхідність яких сьогодні очевидна всім, намагється заткнути рота Президенту.

         Мені його рот не цікавти, мене цікавлять його руки. Нехай робить щось замість триндіти.

         > Тобто суперчка переводиться у безплідний формат мильної опери "Наша Юля" - "Ах ани не любят Юлю" ( співати голосами дуету "Настя і Потап")"Аж как же он сказал, ах как же он посмел такое!"

         Це Ви перевидите. Я почав з самого початку - що Юля дура і погана людина вже всім ясно. Так вона зробила поганий бюджет і не хоче його виправляти бо їй невигідно. І що тепер? Будемо жити з поганим бюджетом і без грошей МВФ - чи може великий Юшенко замість триндіти внесе закопроект про зміни замість уряду?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.02.21 | Мартинюк

          І Верховна Рада його відправить у смітник

          Бо СП таки дійсно не може зробити його ідеальним.
          Якщо взагалі його може зробити - подивіться у Вікіпедіях що таке бюджетний процес і як він реалізується.
          Навіть у нормальних країнах бюджет це результат дуже складних і часто закулісних компромісів. Нехтуванням ними - наприклад через звіичайнісіньке незнання цих нюансів означає таке саме неголосування за нього.

          Тобто питання полягає що більш потрібне - красивий папір під назвою "Проект змін до Бюджету", чи більш менш пристосований до реалій тобто змінений бюджет.

          Можливо для виборів Ющенку потрібне перше, але країні потрібне друге.

          Якщо Ющенко зараз подасть отакий красивий папір як пропозиції змін до бюджету, то сама ідея зміни бюджету буде похованою до кінця року. Ющенко це розуміє, і за це я його поважаю.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.02.22 | 123

           А якщо Юля внесе - то ВР його туди не відправить?

           У Юля от є більшість в Раді, а в Ющенко нема, так? Дуже смішно.

           А депутати не розуміють, що їхнєму бізнесу в тому числі жопа приходить, вони будуть думати: аха, якщо це Юля внесла, то я проголосую щоб не було жопи моєму бізнесу, а якщо Вітя - то ні в жисть, і нехай буде моєму бізнесу жопа.

           Смішно Ваші аргументи читати, не знаю кого Ви хочете переконати ними - хіба що себе, і то не певен, сорі...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.02.23 | Мартинюк

            А якщо Юля внесе - то прогосують комуністи, тарасюки, луцики

            Всі "успідничені", які від неї годуються.
            А бізнесменів у Раді фактично нема - є нахлібники-кнопкодави ( до речі непоганий бізнес!), мародери-рейдери і олігархи.
            Їм всім бюджет не потрібен, для них краще ручний режим.
   • 2009.02.21 | yes

    Re:Для початку Вам і Литвину потрібно зрозуміти, що таке бюджет+

    і як він пишеться.

    Якщо бюджет написаний впринципі від фонаря, то як можна туди внести зміни, щоб вони щось принесли.

    При прийнятті бюджету подаються тисячі пропозицій до нього, але ніхто не може внести пропозиції по структурі бюджету, бо це є ідея Уряду.

    Я Вам поясню на хлопський розум. Перший конструктор запроектував корабель. Другий конструктор подивився на креслення і каже: "Цей корабель не попливе, він потоне при першій ж бурі". Добре, кажуть другому вносіть зміни, щоб той корабель плив і плив собі. Все що другий конструктор може зробити, це покрутити пальцем навколо скроні. Бо він може створити нові креслення, але ніколи не розбереться у чужих думках, хоч його кваліфікація легко зауважує, що порушенні просто принципи кораблебудування.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.21 | 123

     Потрібно це Вам чи ні - не знаю, але було б не зайвим нмд(л)

     yes пише:
     > і як він пишеться.
     >
     > Якщо бюджет написаний впринципі від фонаря, то як можна туди внести зміни, щоб вони щось принесли.
     >
     > При прийнятті бюджету подаються тисячі пропозицій до нього, але ніхто не може внести пропозиції по структурі бюджету, бо це є ідея Уряду.

     Це неправда - от Вам рішення КС, яким визначено, що будь-хто може.
     http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=v001p710-09

     > Я Вам поясню на хлопський розум. Перший конструктор запроектував корабель. Другий конструктор подивився на креслення і каже: "Цей корабель не попливе, він потоне при першій ж бурі". Добре, кажуть другому вносіть зміни, щоб той корабель плив і плив собі. Все що другий конструктор може зробити, це покрутити пальцем навколо скроні. Бо він може створити нові креслення, але ніколи не розбереться у чужих думках, хоч його кваліфікація легко зауважує, що порушенні просто принципи кораблебудування.

     По-перше, в нас є закони, а не хлопські міркування. І вони в цьому питанні є однозначними

     По-друге, в нашого другого конструктора (Президента) є все для того, щоб внести зміни - в нього в штаті такі самі фахівці як і в мінфіну. Оскільки він розуміє нереалістичність доходної частини, це означає що він знає як її змінити. Інакше його оцінка нереалістичності є піаром.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.21 | yes

      Re: Ще раз на хлопський розум, бо до Вас не дійшло

      Команда Тимошенко спроектувала літак, у якого одне крило коротке, а інше довше. Щоб літак міг піднятися, вони змістили центр ваги, поставили потужніший двигун іт.д.
      Ющенко каже:
      - ясно, що він нестабільний і далеко не залетить.
      Литвин:
      - Президент, то внесіть зміни.
      Ющенко:
      - Вирівняйте розмір крил, поставте двигун на місце, розрахуйте необхідну підйомну силу і все буде впорядку.
      Ці завдання до Уряду Ющенко вже кілька разів публічно повторював.

      Питання до Вас і Литвина, а що Уряд буде робити, коли Президенти будуть писати бюджет і відповідати за наповнення дохідної частини?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.21 | 123

       Re: Ще раз на хлопський розум, бо до Вас не дійшло

       yes пише:
       > Команда Тимошенко спроектувала літак, у якого одне крило коротке, а інше довше. Щоб літак міг піднятися, вони змістили центр ваги, поставили потужніший двигун іт.д.
       > Ющенко каже:
       > - ясно, що він нестабільний і далеко не залетить.
       > Литвин:
       > - Президент, то внесіть зміни.
       > Ющенко:
       > - Вирівняйте розмір крил, поставте двигун на місце, розрахуйте необхідну підйомну силу і все буде впорядку.
       > Ці завдання до Уряду Ющенко вже кілька разів публічно повторював.

       У Президанта команда бюджетних письменників не менша нів в кабміні, це ті самі люди. Вони постійно працюють то тут, то там.

       > Питання до Вас і Литвина, а що Уряд буде робити, коли Президенти будуть писати бюджет і відповідати за наповнення дохідної частини?

       Уряд нічого не буде робити - бо Юля погана. Це я вже зрозумів. Я питаю - Президент чимось кращий чи ні.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.21 | Мартинюк

        Кращий бо привселюдно вимагає виправлення бюджету.

        А Юля з Литвином дійсно паскуди, бо твердять що бюджет хороший , а кому треба хай собі напише власний і повісить у туалеті на цвяшку.
 • 2009.02.21 | Мартинюк

  Розпустити уряд і Раду та ввести пряме правління?

  Юджет це не зміни до закону про правила дорожнього руху.

  В нормальній країні це результат так званого бюджетного процесу.

  Пропозиції щодо головного бюджету накопичуються на нижчих рівнях державної машини - місцеве самоврядування, державні інституції, установи, парламенські комісії, тощо . Все це багатократно піднімається наверх і опускається назад для узгодження і досягнення компромісів. Безперервність і результативність роботи гарантують відповідні державні і парламенські структури.
  Так принаймні нам пояснювали коли я стажувався у Держдепі США.
  А Голландії у цей процес включені навіть громадські організації ( по нашому НГО чи навіть "неформали".

  В Україні поступово почали появлятися початки такого бюджетного конвейеру - звісно при Юлі він занепав, але гадаю Пинзеник не дав цьому повністю розвалитися, тож відповідні підрозділи та спеціалісти знаходяться у віданні Уряду, місцевих Рад та Верховної ради.

  Якби Ющенко був Юлькою то він би звіно написав би щось і несамовито піарив би . Але саме тому що Ющенко не є Тимошенко він цього не робить . Я би радив це належно оцінити, а не вимагати у Ющенка "якскравих результатів" у змаганнях в популізмі та демагогії.

  Тому заява Литвина - цинічна демагогія, яка зазвичай йому невластива. Видно у них справи вже зовсім погані. Якщо вони визнають що вже навіть з бюджетом нічого не можуть зробити, то нехай ідуть собі під три чорти всією "калоліцією" разом з Урядом та примкнулою шоблою Симоненка.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.21 | Pavlo Z.

   А Конституцію на цвяшок до кльозету?

   Мартинюк пише:
   >> коли я стажувався у Держдепі США.
   Ти впевнений що вжив саме те дієслово? Був включений до тимчасового штату як стажист?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.21 | Мартинюк

    А що Конституція вимагає написання бюджету від Президента?

    Pavlo Z. пише:
    > Мартинюк пише:
    > >> коли я стажувався у Держдепі США.
    > Ти впевнений що вжив саме те дієслово? Був включений до тимчасового штату як стажист?

    Ну якщо тобі стане легше то заміни на слово "гостював" . Більше місяця.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.21 | Pavlo Z.

     А що, в Конституції є "пряме правління"??

     неточність у формулюваннях призводить до трагедій
     Мартинюк пише:
     > Pavlo Z. пише:
     > > Мартинюк пише:
     > > >> коли я стажувався у Держдепі США.
     > > Ти впевнений що вжив саме те дієслово? Був включений до тимчасового штату як стажист?
     >
     > Ну якщо тобі стане легше то заміни на слово "гостював" . Більше місяця.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.22 | Pavlo Z.

      Ну? Ступор? А як же "всерусь, а не покорюсь!"?:))

  • 2009.02.21 | 123

   повторюю: внесення законопроекту про зміни закону про бюджет

   Це є конституційне повноваження Президента - право законодавчої ініціативи, на відміну від всяких прямих правлінь.

   Мартинюк пише:
   > Юджет це не зміни до закону про правила дорожнього руху.
   >
   > В нормальній країні це результат так званого бюджетного процесу.

   В нормальній країні багато чого нормального є, і багато чого ненормального нема. Наприклад, там нема паралельного міністерства фінансів/економіки в адміністрації президента - коштом платників податків.

   > Пропозиції щодо головного бюджету накопичуються на нижчих рівнях державної машини - місцеве самоврядування, державні інституції, установи, парламенські комісії, тощо . Все це багатократно піднімається наверх і опускається назад для узгодження і досягнення компромісів. Безперервність і результативність роботи гарантують відповідні державні і парламенські структури.
   > Так принаймні нам пояснювали коли я стажувався у Держдепі США.

   Наскільки я розумію, це на практиці у нас відбувається зовсім не так. У нас є Мінфін, який аналізує динаміку та тенденції та намагається спрогнозувати скільки буде доходів наступного року, а потім ці доходи ділить. А потім депутати починають це коригувати залежно від своїх лобістських уподобань та можливостей.

   Всім, все це не стосується теми, про яку я кажу.

   > В Україні поступово почали появлятися початки такого бюджетного конвейеру - звісно при Юлі він занепав, але гадаю Пинзеник не дав цьому повністю розвалитися, тож відповідні підрозділи та спеціалісти знаходяться у віданні Уряду, місцевих Рад та Верховної ради.

   У віддані уряду є мінфін - а у віддані Юща є його дубль в СП. Місцеві ради однаково є і в уряду, і в Юща, а Верховна Рада тут не до чого взагалі.

   > Якби Ющенко був Юлькою то він би звіно написав би щось і несамовито піарив би . Але саме тому що Ющенко не є Тимошенко він цього не робить . Я би радив це належно оцінити, а не вимагати у Ющенка "якскравих результатів" у змаганнях в популізмі та демагогії.

   Це не аргумент, а мантра, перепрошую.

   > Тому заява Литвина - цинічна демагогія, яка зазвичай йому невластива. Видно у них справи вже зовсім погані. Якщо вони визнають що вже навіть з бюджетом нічого не можуть зробити, то нехай ідуть собі під три чорти всією "калоліцією" разом з Урядом та примкнулою шоблою Симоненка.

   І це мантра. До чого взагалі тут Литвин? Я кажу про запитання конкретне, яке поставив Литвин і яке я вважаю слушним. Вважайте,що я його поставив і забудьте про Литвина.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.21 | Мартинюк

    Бюджет це не тільки Мінфін, це всі інші міністерства

    економіки, мінпромполітики, освіти, мінкультури, це комісії ВР і погодження з місцевими Радами.
    Говорити що в СП є альтернативне міністерсво фінансів - це сміливо, але наразі бездоказово. Навіть якщо воно є то в СП немає всіх інших міністерств з якими треба погодити видатки та урізування цих видатків.

    Маю за роботою вельми тісний контакт з бюджетом і скажу - головна теперішня проблема - це ручне керування бюджетом Юлією Тимошенко з огляду на "кризу" , "надзвичайні події" і таке інше . Аби отримати навіть передбачене бюджетне фінансування вже треба "конкретно відкачувати".

    Теперішній бюджетний хаос свідомо спланований як передумова безкарного перекидання державних грошей куди заманеться. Корекція бюджету дає шанс зокрема повернутися до його "неперсоніфікованого" автоматичного виконання.

    До речі МВФ також має претензії до Бюджету - то може блін нехай вони самі його напишуть і не відволікають конретних пацанів і пацанок від дерибанного процесу, який їм набагато більш до вподоби аніж бюджетний?

    Тепер про Литвина - от його ганебної заяви я аж ніяк не можу забути і простити. Тому що Литвин на відміну від нас з вами писав і правив не один бюджет. І прекрасно знає де хто і як може його розробляти і коректувати.

    Тепер наступне - добре - Ющенко на коліні щось напише силами 10 клерків у відповідному відділі. Верховна Рада скаже - гага- диви які дибіли і завалить ( тому що там дійсно знаюдуться якісь прорахунки). І що СП та Президенту - далі гавкатися з Тимошенко на всяких дешевих шоу?.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.21 | 123

     Ага, а СП - це 10 клерків, дуже смішно.

     Мартинюк пише:
     > економіки, мінпромполітики, освіти, мінкультури, це комісії ВР і погодження з місцевими Радами.
     > Говорити що в СП є альтернативне міністерсво фінансів - це сміливо, але наразі бездоказово. Навіть якщо воно є то в СП немає всіх інших міністерств з якими треба погодити видатки та урізування цих видатків.

     Ну то вони всю потрібну інформацію одержать від СП. А людей там в них дофіга і більше.

     Навіть Бюджетний комітет Ради на стадій прийняття бюджету чудово справляється із внесенням змін.

     > До речі МВФ також має претензії до Бюджету - то може блін нехай вони самі його напишуть і не відволікають конретних пацанів і пацанок від дерибанного процесу, який їм набагато більш до вподоби аніж бюджетний?

     Їм Україна не болить. Ющу виглядає так само.

     > Тепер про Литвина - от його ганебної заяви я аж ніяк не можу забути і простити. Тому що Литвин на відміну від нас з вами писав і правив не один бюджет. І прекрасно знає де хто і як може його розробляти і коректувати.
     >
     > Тепер наступне - добре - Ющенко на коліні щось напише силами 10 клерків у відповідному відділі. Верховна Рада скаже - гага- диви які

     Абаржаться. Ви знаєте - що 10 клерків, це лише голова СП та його 9 заступників? Заступників лише - 9, розумієте?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.21 | Мартинюк

      Та в пожежній частині Печерського району ще більше народу

      То може хай напишуть бюджет?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.22 | 123

       У пожежників вже є відділ з 50 економістів та право

       законодавчої ініціативи?
 • 2009.02.21 | yes

  Може ще МВФ буде вносити зміни до бюджету! Ну і хай виконують!

  Вони тому не дають другого траншу, бо вважають бюджет не реалістичним
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.21 | 123

   Воно їм треба?

   yes пише:
   > Вони тому не дають другого траншу, бо вважають бюджет не реалістичним

   Ну і не дають, їх це влаштовує не менше ніж давати. А Ющенка?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.21 | yes

    Re: Ющенко ж звільнив всі свої заборони на приватизацію

    123 пише:
    > yes пише:
    > > Вони тому не дають другого траншу, бо вважають бюджет не реалістичним
    >
    Ви хоч розумієте різницю між поганим бюджетом і не реалістичним?
    То я поясню.
    Поганий бюджет не повністю враховує потреби економіки держави і його можна доповнювати і змінювати.
    Не реалістичний бюджет - це фікція, яка не має жодного відношення до конкретної економіки держави у конкретний рік.

    > Ну і не дають, їх це влаштовує не менше ніж давати. А Ющенка?

    Читайте заголовок.
 • 2009.02.21 | Олексійко

  Re: Слушно питає Литвин:чому Ющенко не вносить проект змін бюджету?

  Причому тут дура? Причому "воровка"? Навіщо ця клоунада? Вона грошима розпоряджається? Вона домагалася панування, як скажена? Вона. Навіщо тепер на президента відповідальність перекладати? Хай собі і вносить. Литвин чого бажає? Він що не бачить, що карта Тимошенко бита? А проезидентові категорично не слід у ці брудні справи втручатися. Він тепер є єдиною опорою держави - коли Тимошенко поженуть геть, то вже нікому, крім Ющенка, країну тоді не втримати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.21 | 123

   Re: Слушно питає Литвин:чому Ющенко не вносить проект змін бюджету?

   Олексійко пише:
   > Причому тут дура? Причому "воровка"? Навіщо ця клоунада? Вона грошима розпоряджається? Вона домагалася панування, як скажена? Вона. Навіщо тепер на президента відповідальність перекладати? Хай собі і вносить. Литвин чого бажає? Він що не бачить, що карта Тимошенко бита? А проезидентові категорично не слід у ці брудні справи втручатися. Він тепер є єдиною опорою держави - коли Тимошенко поженуть геть, то вже нікому, крім Ющенка, країну тоді не втримати.

   Ви не розумієте - проблема не в картах, не в політігрищах. Проблема в тому, що з таким бюджетом як зараз не буде грошей від МВФ, а без грошей від МВФ не буде грошей від інших донорів (Світовий банк, допомога від ЄС тощо), а без грошей ззовні Україні буде жопа.

   І йдеться про те, що робити щоб жопи не було. А не проте - на кого б скинути за жопу відповідальність. Це реальна жопа, а не віртуальні ігри.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.21 | Олексійко

    Re: Слушно питає Литвин:чому Ющенко не вносить проект змін бюджету?

    Це начебто товаришці Тимошенко віртуальні ігри, а панові Ющенкові - реальна дупа? Ні, пане-товаришу, той, хто повітря зіпсував, той за це і відповідає. Всі вже і так постраждають - бо ж їм це лайно нюхати доведеться. А якщо дуже хочеться підключити до таких ігор президента, так хай Литвин бере Тимошенко й подорожує з нею до президента, й прохають Ющенка, благають і обіцяють, і всі повноваження повертають, й у щоденному режимі звітуються з кожної шеляги. Адресу дати?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.22 | 123

     Re: Слушно питає Литвин:чому Ющенко не вносить проект змін бюджету?

     Олексійко пише:
     > Це начебто товаришці Тимошенко віртуальні ігри, а панові Ющенкові - реальна дупа? Ні, пане-товаришу, той, хто повітря зіпсував, той за це і відповідає. Всі вже і так постраждають - бо ж їм це лайно нюхати доведеться. А якщо дуже хочеться підключити до таких ігор президента, так хай Литвин бере Тимошенко й подорожує з нею до президента, й прохають Ющенка, благають і обіцяють, і всі повноваження повертають, й у щоденному режимі звітуються з кожної шеляги. Адресу дати?

     Не знаю, як ще Вам пояснити елементарно просту річ: мені (і переконаний - всім нормальним українцям, не поведеним на політиці як шоу аля мексиканський серіал) до сраки хто пукнув і хто нюхає, і хто кому звітує. Мені очевидно, що країні потрібні гроші від МВФ, бо щодня НБУ продає більше 100 млн дол, і так далі продовжуватися не може, нові гроші не звідки не візьмуться. І якщо Ющенко для цього нічого не робить - то це значить що йому це не потрібно, тобто він нічим не кращий за Юлю, яку він так палко критикує.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.22 | yes

      Re: Якщо так, то нехай баба Параска і пише бюджет

      123 пише:
      > Не знаю, як ще Вам пояснити елементарно просту річ: мені (і переконаний - всім нормальним українцям, не поведеним на політиці як шоу аля мексиканський серіал) до сраки хто пукнув і хто нюхає, і хто кому звітує.

      Чи як каже п. Мартинюк - пожежники.
   • 2009.02.21 | Анатоль

    Реальний бюджет буде не популярним.

    Потрібно буде зменшувати пенсії, зарплати, а збільшувати комунальні тарифи і т.д.
    Це всі прекрасно розуміють.
    Якщо Ющенко і внесе в ВР такий бюджет, то за нього ж не проголосують ні ПРУ, ні КПУ, ні Литвин, ні БЮТ, бо вони ж всі за народ, а такий бюджет "антинародний".
    І лише використають цей інформаційний привід, щоб пройтись в черговий раз по Ющенку, що він пропонує значне погіршення життя народу.

    Якби був шанс прийняти такий (реальний) бюджет, то Ющенко б його вніс і захищав би, не дивлячись на непопулярність такого кроку.
    Він же й так ясно висловлювався за підняття цін за газ для населення.

    А згадайте уряд Єханурова. Вже відставлений, вже ясно, що буде інший, а він анонсує підвищення тарифів, загортаючи своїми руками жар, роблячи неблагодарну роботу для слідуючого уряду.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.21 | Олексійко

     Re: Реальний бюджет буде не популярним.

     Саме так! А вони все інших хочуть під монастир підвести. Знайшли дурнів. Й ще когось рагулями кличуть.
    • 2009.02.22 | 123

     Re: Реальний бюджет буде не популярним.

     Анатоль пише:
     > Потрібно буде зменшувати пенсії, зарплати, а збільшувати комунальні тарифи і т.д.
     > Це всі прекрасно розуміють.

     Так.

     > Якщо Ющенко і внесе в ВР такий бюджет, то за нього ж не проголосують ні ПРУ, ні КПУ, ні Литвин, ні БЮТ, бо вони ж всі за народ, а такий бюджет "антинародний".

     Це далеко не факт. Вони не марсіани - в них тут є бізнеси, які йдуть в жопу разом з країною.

     Країна йде в жопу без реального бюджету - і що має робити Президент-патріот? Розробити і вносити реальний бюджет (проект секвестрування тобто) і наполягати на його ухваленні, роблячи все для цього - чи радіти, що відповідальність за жопу буде на Юлє, чи шукати привід для того, щоб не вносити проект змін (типу - а вони все одно не проголосують).

     > І лише використають цей інформаційний привід, щоб пройтись в черговий раз по Ющенку, що він пропонує значне погіршення життя народу.

     Це жахливо, як він зможе такий удар перенести!

     > Якби був шанс прийняти такий (реальний) бюджет, то Ющенко б його вніс і захищав би, не дивлячись на непопулярність такого кроку.
     > Він же й так ясно висловлювався за підняття цін за газ для населення.

     Ви постулюєте його непогрешимість, і з цього робите висновок що нема сенсу вносити проект змін. Бо якби був - він, непогрешимий, вніс би.

     Замість того щоб поставити запитання - чи дійсно він такий непогрешимий, такий розумний, такий відповідальний, якщо не вносить, хоча очевидно - що це треба робити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.22 | Анатоль

      Їх бізнес для депутатів - то святе. Але його успішність вони

      повязують не з ситуацією в країні, а з своїм місцем біля корита (при владі).
      Тому їхній вибір між покращити ситуацію в країні (чи дати шанс на покращення пізніше) чи лишитись при владі однозначно буде друге.
      Бо, лишаючись при владі, можна і на кризі добре нажитись.
      Та й не забувайте, що весь їх бізнес виріс на кризі (90-их)
      А от допустити, щоб інші (популісти) прийшли до влади - це вже може бути реальною загрозою для їх бізнесу.
      Тому Ваш аргумент, що власні бізнесові інтереси депутатів примусять їх робити непопулярні кроки, не 100%.

      Хоча це можливо, якби ВСІ разом визнали необхідність непопулярних кроків.
      А поки що кожен хоче, щоб це зробив хтось інший.
      І щоб ще й подоптатись по ньому за це, показуючи, який він поганий, і який я хороший.

      В якісь мірі, звичайно, це є і в Ющенка.
      Але в меншій, ніж в інших.
      В усякому разі він посилає явні месіджі, що готовий підтримати непопулярні кроки, якщо це буде підтримано іншими (а не використано ними лише для його обпльовування і самореклами)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.22 | Олексійко

       Re: Їх бізнес для депутатів - то святе. Але його успішність вони

       Хто бачив з їх боці, - БЮТ, ПР, та інших "народних обранців", - хоч крочку назустріч президентові? Вони мають звернутися до нього, дати гарантії що все буде прийняте, що вони беруть на себе відповідальність, що припиняють антипрезидентську пропаганду, зупиняють свої пропагандистські машини, звітуються потім президенту про виконування бюджету у щоденному порядку, працюють на його умовах, - тільки при згоді на ці вимоги можна тепер Ющенкові щось робити. То буде його останньою помилкою, якщо він піде голіруч зі своїм бюджетом у "депутатську" шакалячу зграю. Що після цього може початися - то у кошмарному сні не примариться.
     • 2009.02.22 | yes

      Re: Тимошенко мала бюджет Пинзеника і викинула його на вулицю

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.22 | 123

       Я в першому дописі про Юлю все написав

       Вам все мало, Вам треба про те що вона воровка в кожному дописі написати?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.22 | yes

        Перепрошую, Ваша тупість не аргумент.

        Я не розглядаю п. Тимошенко, як погану чи не погану.

        на хлопський розум, бо бачу що не доходить:

        корова дає 5 літрів молока вдень. Це добре чи погано?
    • 2009.02.22 | yes

     Re: Тимошенко не слухала Пинзеника а Ющенка тим більше не слухає

 • 2009.02.21 | Olexandra

  Ось: http://www.unian.net/ukr/news/news-302085.html

  Стаття Бориса Кушнірука. Дуже слушно.
 • 2009.02.22 | Анатоль

  Юля - більша загроза для України, ніж економічна криза.

  Ви кажете:
  >вона воровка і взагалі дура баба.

  Якби но в цьому справа. Але це - норма для наших політиків.
  Загроза для України від Юлі реальна і велика, і Ющенко, на відміну від багатьох, це добре розуміє.
  Методи, якими Юля йде до абсолютної влади, нічого доброго не віщають.
  Розкол патріотичних сил, дискредитація демократичних принципів і інституцій, підкуп депутатів, приватизація судів, рейдерство, брехня, підкуп журналістів, використання комуністів, медведчуків і путіних для боротьби з патріотичними силами і захвату влади...
  Якщо Ющенко каже їй в очі, що вона йде до своїх цілей по трупах, то він знає, що каже.

  >Але чому сам Ющенко не вносить?

  Ви хочете, щоб він на себе взяв весь негатив, всю непопулярність такого кроку, а Юля біла і народолюбна всілась на трон.
  Але якщо Ющенко вважає Юлю більшою загрозою для України, ніж криза, то для чого він має це робити?
  Криза за рік-два (чи скільки там) й сама пройде. Вслід за покращенням ситуації в світі.
  А якщо Юлю допустити на трон, то демократії в Україні не буде.
  Буде те, чого ми боялись в 2004. Повне свавілля політбандюків і повне безправя решти.
  Так чому Ющенко повинен цьому сприяти?

  Ющенко не властолюб. І якби була перспектива президентства якоїсь нормальної людини, то він, не вагаючись взяв би на себе негатив непопулярних, але потрібних країні рішень.
  Але робити невдячну роботу за Юлю, розчищаючи їй (і всім її портновим, медведчукам, симоненкам і путіним) дорогу до абсолютної влади - не не на користь, а на шкоду Україні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.22 | 123

   100% - так ці мудаки і думають

   боротися з кризою - нафіга, вона сама пройде, а от боротися з Юлей/Януковичем/Ющем/Литвиним - оце справжня задача українського патріота.

   Місце таким політикам - на смітнику.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.22 | Анатоль

    Для Вас всі однакові. І ті, хто підкуповує депутатів, суддів і

    журналістів, і ті, хто цього не робив і не робить принципово.
    Це зараз вони підкуповують, а одержавши всю повноту влади, будуть просто по телефону вказівки давати.
    А в разі невиконання - будуть звільняти з роботи, нацьковувати "правоохоронців" і "ревізії", садити в тюрми за сфальсифікованими звинуваченнями, вбивати бітами, організовувати "самоповішання" на ручці холодильника чи відрізати голови.
    А "всіх їх нах" ніяк не вийде. Природа влади вакууму не терпить.
    Тож треба з когось вибирати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.22 | 123

     Я не кажу що не треба між ними вибирати

     Я кажу що Ющенко чинить мудацьки і недостойно, і пояснюю чому я так кажу, от і все.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.22 | omela

      бюджет не належить до през. повноважень

      це компетенція Кабміну.

      Призедент може пропонувати зміни, але не контр-урядові, тим більше у ВР діє урядова коаліція.

      В даному випадку Президент вимагав би по суті змінити всю концепцію бюджету, а це занадто для просто поправок.

      P.S. Буквально виходить таке:

      а) Бюджет 2008:
      Президент поганий - тому що заважає уряду поправками, які не вписуються

      б) Бюджет 2009:
      Президент поганий - тому що не заважає уряду робити такий бюджет як урядові хочеться.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.22 | 123

       ініціювання змін до бюджету - передбачене конституцією повноваже

       повноваження президента, і це підтверджене рішенням конституційного суду.

       omela пише:
       > це компетенція Кабміну.

       це неправда, див сабж. лінк на рішення КС є в цій гілці.

       > Призедент може пропонувати зміни, але не контр-урядові, тим більше

       Це мантра

       > у ВР діє урядова коаліція.

       В якій нема 226 голосів, ага

       > В даному випадку Президент вимагав би по суті змінити всю концепцію бюджету, а це занадто для просто поправок.

       Яка концепція. Треба просто зменшити видатки, бо доходів, які заплановані на передбачені бюджетом видатки, нема. Вся концепція - вирішити, в кого і скільки забрати.

       > P.S. Буквально виходить таке:
       >
       > а) Бюджет 2008:
       > Президент поганий - тому що заважає уряду поправками, які не вписуються
       >
       > б) Бюджет 2009:
       > Президент поганий - тому що не заважає уряду робити такий бюджет як урядові хочеться.

       Мало тут до Вас було стурбованих тим, кого вважати поганим :(

       Повторюю - мені пофіг хто з них поганший, я мешкаю в реальному світі, в якому насуваються величезні проблеми без грошей ззовні, яких нема через нереалістичність бюджету.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.22 | omela

        Re: ініціювання змін до бюджету - передбачене конституцією повноваже

        123 пише:
        > > Призедент може пропонувати зміни, але не контр-урядові, тим більше
        >
        > Це мантра

        Бюджет виконуватиме хто? Президент чи Уряд?

        > > у ВР діє урядова коаліція.
        >
        > В якій нема 226 голосів, ага

        До 220 формльних голосів вона має (155+45+20),
        а КПУ є неформальним членом коаліції (потижнева чи поразова оплата), як кажуть, навіть з правом вето.

        Тож голосів достатньо.

        > > В даному випадку Президент вимагав би по суті змінити всю концепцію бюджету, а це занадто для просто поправок.
        >
        > Яка концепція. Треба просто зменшити видатки, бо доходів, які заплановані на передбачені бюджетом видатки, нема. Вся концепція - вирішити, в кого і скільки забрати.

        Концепція це є порядок цифр в першу чергу.
        У чинному бюджеті заплановане зростання ВВП 0.4%.
        Ви хочете змінити його на -8%? І кажете це не зміна концепції?

        У чинному бюджеті перебачено велетенський дефіцит. Ви хочете зменшити його в 10 разів, і сказати що це не є зміна концепції?

        Просто зміни це коли, скажімо, підняти фінансування війська з 0.98% до 1.12% ВВП, а десь пару-трійку статей підрізати.

        А тут після тільки двох лише вказаних вище поправок, доведеться докладно переписувати чи не кожну статтю!

        Оце і є зміна концепції.

        > Повторюю - мені пофіг хто з них поганший, я мешкаю в реальному світі, в якому насуваються величезні проблеми без грошей ззовні, яких нема через нереалістичність бюджету.

        В реальному світі Президентський бюджет не буде прийнятий. Тож і говорити нема про що.

        Персонально можна хіба що приготуватися на гірше.

        Якщо уряд склав такий бюджет, і навіть пожертвував задля того не найгіршим міністром фінансів, значить є у нього свої дуже вагомі мотиви висувати саме такий бюджет (наприклад потягнути час завдяки емісії, а за цей час поладнати свої політ. справи). А що ви, наприклад, від того ризикуєте фінансово "загнутися", їх не обходить.

        Що ж до грошей ззовні, див. пропозицію Литвина, яка за Вами "іррелевантна до топіку": Москва вимог стосовно реалістичнішого бюджету не висуває.
   • 2009.02.22 | Олексійко

    Re: 100% - так ці мудаки і думають

    Дивна позиція. З чого це президент має у юліному лайні копирсатися? Не хоче Капітельманівна працювати, - заяву на стіл, й на пенсію. Хтось заважає?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.22 | 123

     Re: 100% - так ці мудаки і думають

     Олексійко пише:
     > Дивна позиція. З чого це президент має у юліному лайні копирсатися? Не хоче Капітельманівна працювати, - заяву на стіл, й на пенсію. Хтось заважає?

     Звісно не має. Якщо Ваша родина в будівлі, де пожежа трапилась, Ви теж не маєте рятувати родину - Ваша робота викликати пожежну команду, а поки вона їде - дослджувати родовід пожежників. Бо ж так прикольно потім казати - це Рабіновіч падла мою родину спалив.
 • 2009.02.22 | omela

  А ще Литвин пропонує спокійно брати російський кредит (/)

  Мотивуючи це так:

  "не треба боятися, що якісь українські політики дадуть гарантії... українські політики швидко змінюються, тому ніякі домовленості не можуть бути визначальними"

  вищий пілотаж.

  http://pravda.com.ua/news/2009/2/21/90094.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.22 | 123

   А ще в Литвина брат керує прикордонниками.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.22 | Олексійко

    До того ж Литвин є видатним істориком

    Мені подобається його підручник.
   • 2009.02.22 | omela

    Брат - це інша людина

    Я до того, що до начебто слушних у своїй простомудрості пропозицій Володимира Литвина прислухатися треба дуже обережно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.22 | 123

     Я до того, що Ваше зауваження іррелевантне до топіка

     Важливо що сказане, а не ким сказане.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.22 | Олексійко

      Re: Я до того, що Ваше зауваження іррелевантне до топіка

      Ваш топік такий, що все до нього іррелевантне, бо те, що сказав Литвин зветься відмазкою, а якщо брати його слова серйозно - то закликом до державного перевороту.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.03 | Михайло Свистович

       Re: Я до того, що Ваше зауваження іррелевантне до топіка

       Олексійко пише:
       > Ваш топік такий, що все до нього іррелевантне, бо те, що сказав Литвин зветься відмазкою

       Не зветься, бо Литвин вважає, що бюджет міняти не треба. А якщо Ющенко вважає, що треба, то хай і вносить проект закону про зміни, а не триндить про поганий бюджет. Саме Ющ, а не Литвин тут поводить себе як останній мудак.

       > а якщо брати його слова серйозно - то закликом до державного перевороту

       ні, лише закликом до Вас вчити Конституцію України, щоб не писати таку ахінею
  • 2009.02.23 | GreyWraith

   Слушна теза... На жаль вона до самого Литвина не стосується...

   omela пише:
   >...українські політики швидко змінюються,
 • 2009.02.22 | basya1

  Re: Слушно питає Литвин:чому Ющенко не вносить проект змін бюджету?

  Кто у нас отвечает за бюджет страны? кто за его наполнение? Юлька, то есть насколько нам всем прекрасно известно, экономика страны - за Кабмином, Президент правильно делает, что палец об палец не ударить для его пересмотра, он должен доказать насколько этот бюджет вместо с его автором. то есть Юлькой, несостоятелен, он должен подписывать либо его ветировать, но не писать....
 • 2009.02.22 | yes

  п. 123-й, підтримайте президентське правління і всі власні +

  проблеми розв"яжете автоматично.

  Проблема для Вас, що автоматично - це буде Ющенко. Не так?

  Сьогоднішня Ваша ідея мало чим відрізняється від ідеї Литвина - приплести до кризи Ющенка. Але не вирішити кризу в Україні!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.22 | 123

   може підтримати поширення на Україну юрисдикції Андори?

   yes пише:
   > проблеми розв"яжете автоматично.
   >
   > Проблема для Вас, що автоматично - це буде Ющенко. Не так?

   проблема для мене в тому, що економіці, в якій я існую, приходить жопа. але ця проблема в цій гілці нікого не цікавить - це дійсно вражаюче! Де Ви всі гроші берете, я не розумію...

   > Сьогоднішня Ваша ідея мало чим відрізняється від ідеї Литвина - приплести до кризи Ющенка. Але не вирішити кризу в Україні!

   проблему кризи в україні неможна вирішити без грошей ззовні, це всі визнають (окрім Литвина) - але ніхто не робить нічого щоб це змінити, хоча багато хто мають для цього і повноваження, і можливості.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.22 | yes

    Re: може підтримати поширення на Україну юрисдикції Андори?

    123 пише:
    > проблему кризи в україні неможна вирішити без грошей ззовні, це всі визнають (окрім Литвина) - але ніхто не робить нічого щоб це змінити, хоча багато хто мають для цього і повноваження, і можливості.

    Ні, бо історія вчить!
    Але чи потрібно?


    Доки Ви не будете за Ющенка щиро, Ващому бізнесу нічого не світить. Ющенко ліберал. Всі інші - ні!
   • 2009.03.03 | Михайло Свистович

    Re: може підтримати поширення на Україну юрисдикції Андори?

    123 пише:
    >
    > проблема для мене в тому, що економіці, в якій я існую, приходить жопа. але ця проблема в цій гілці нікого не цікавить - це дійсно вражаюче!

    А на фіга? Головне, щоб Юлька за все відповіла.
 • 2009.02.22 | velotrek

  Re: Слушно питає Литвин:чому Ющенко не вносить проект змін бюджету?

  Сейчас реальных перспектив усилить гривну нет — момент упущен. Сильная гривна для страны — это плюс. И допускать падение национальной валюты до такого уровня нельзя было. Сегодняшний курс доллара — это не объективное явление, а результат неправильных действий власти, которая не контролировала ситуацию.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.22 | Олексійко

   Re: Слушно питає Литвин:чому Ющенко не вносить проект змін бюджету?

   Дивне зауваження.Нема попиту - нема й сильної валюти. Поправити можна тільки ввезенням капіталу. Але косата всіх інвесторів розполохала. Тому що розумниця.
 • 2009.02.23 | 123

  Кушнірук слушно аргументує проти, але не надто переконливо(л)

  http://unian.net/ukr/news/news-302085.html

  У принципі його аргументація подібна до аргументації моїх опонентів у цій гілці, але звісно ж він не настільки категоричний, оскільки напевно розуміє, що переконливість його аргументів далека від залізобетонної. Переконливо він лише критикує Литвина, але проблематика Литвина і так всім очевидна, і не в ньому справа, а в тому, чи мав би за даних умов Президент внести законопроект про зміни до бюджету.

  > Справді, свого часу Конституційний суд визнав, що, крім уряду, подавати на розгляд законопроекти щодо внесення змін до Державного бюджету як суб’єкти законодавчої ініціативи можуть також Президент України та народні депутати. Отже, така можливість у них є. Але в нашому випадку йдеться не просто про внесення якихось незначних уточнень до бюджету чи навіть секвестр усіх, або майже всіх, бюджетних витрат.

  Краще зробити секвестр, ніж чекати глобальніших змін і не внести взагалі ніяких.

  > Мова йде про докорінну зміну самої ідеології, інструментарію, структури бюджету. Тут доречно нагадати, що недарма Конституція (частина друга статті 96) передбачає, що проект закону про Державний бюджет України на наступний рік може подавати виключно Кабінет Міністрів.

  Юля не може змінити свою ідеологію, як це можливо - відтак не може і змінити ідеологію бюджету. Це утопії, а реалії такі, що бюджет все ще залишається взагалі без змін.

  > І це абсолютно правильно. Державний бюджет – квінтесенція всієї економічної політики уряду. Гарний державний бюджет – це гарна урядова економічна політика; поганий, нереалістичний бюджет – значить, такою є вся економічна політика уряду.

  Якою є якість економічної політики уряду - то всім вже ясно. Невже задача Президента - переконати останнього алкаша в тому, що ця політика є провальною, замість використовувати наявні важелі для її коректування?

  > Тільки за виконання того бюджету, який вносить уряд, він може нести відповідальність. Було б просто абсурдним вимагати від уряду, який начебто спирається на парламентську більшість, виконувати держбюджет, із яким він не погоджується. Недарма в багатьох країнах неприйняття державного бюджету прирівнюється до висловлення недовіри уряду.

  Непрактичність цих аргументів зрозуміла й самому Кушніруку, який не дозволив собі задля стрункості аргументів грішити проти істини і вжив ключеве слово "начебто".

  Нема в парламенті проурядової більшості, уряд не має підтримки 226 депутатів. В Раді нема урядової групи депутатів, які візьмуть на себе політичну відповідальність за зміни до бюджету - тому нема сенсу казати про те, що бюджет має бути ухвалений урядовою коаліцією. І тому бюджетні ініціативи в парламенті мають однакові шанси на підтримку незалежно від того, ким вони ініціюються. Єдиний шанс - це мати такі зміни, які своєю слушністю, своїм змістом здобудуть підтримку парламенту. Автори законопроекту при цьому не важливі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.23 | Олексійко

   Re: Кушнірук слушно аргументує проти, але не надто переконливо(л)

   Якщо не можна, але дуже хочеться, то можна? То внесіть самі, якщо це компетенція виключно Кабміну. :D
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.23 | 123

    Ви постер?

 • 2009.02.23 | bazillio

  Re: Слушно питає Литвин:чому Ющенко не вносить проект змін бюджету?

  Это не работа Ющенка бюджет клепать! Пусть юлька поднатужится с депутатами и Литвином, а то привыкои что все делает президент!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.23 | saha

   Звісно робота президента

   Р,угаться матом на РНБО, что Юлька воровка.
   Достойное занятие и шата в 2к людей в СП как раз для этого. Подбирать матюки, а иногда и самим поносить в прямов эфире.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua