МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому не правда?, Дж. Р. Nyquist 02.20.2009(л)

02/22/2009 | Сергій Кабуд
http://www.financialsense.com/stormwatch/geo/pastanalysis/2009/0220.html
---------
машиний переклад гуглом. інші рекомендовані перекладачки зокрема http://www.translate.ru./text_Translation.aspx не працюють
---------

Правда встановить вам безкоштовно. Але свобода означає відповідальність, і хто хоче нести відповідальність? Незнання, врешті-решт, це блаженство, - і не несе ніякої відповідальності.

Найбільш поширеним виправданням в будь-якому мовою: "Я не знаю."

Коли вони газоутворення мільйони євреїв в гитлеровской Європи протягом 1940-х років, як багато хто з них були зацікавлені у правді? В один голос, як карикатуру на німецькій сержант, ми чуємо крик: Я нічого не знаю! Ой, ну, в такому випадку, ви не можете бути притягнуті до відповідальності. Ти занадто дурний, безумовно, взяти на себе відповідальність за що-небудь.

Ви чудово тоталітарного безпілотні, mindlessly гусь-Stepping з фюрера легіонів. Мільйони роздягнули і вбили ваших співгромадян? Не те, що ви повинні були знати про. І що з курганів коштовностей, викрадених з потерпілих? Я нічого не знаю!

Правда небезпечним. Хто захистить нас від нього? Наші інститути будуть захищати нас: держава, бюрократія, конгрес, канцелярія президента. Зв'язок між істиною і бере на себе відповідальність тут величезне значення. Ті, хто ухилятися від відповідальності, також повинні ухилятися від правди. Безумовно, вони звертаються до держави. Нехай держава буде відповідати, кажуть вони. Нехай стан означають істину. Цей останній момент вони не насмілюються робити відкрито, для всіх, хто буде бачити - в одну мить - катастрофа вони за нові. Це катастрофа держава як спасителя. Політ від відповідальності, як наслідок польоту від істини, є дистильована суть його. Чи є фінансова криза? Нехай уряд підтримувати ринок. Є люди не в змозі виплачувати свої іпотечні кредити? Уряд буде виплачувати. Є банки в біді? Уряд заставу їх. Чому нікому брати на себе відповідальність за что-нибудь?

Mad тире, щоб дізнатися правду проголошується на кожній стороні: в університетах, по телебаченню, у великих газетах. Один запах свіжого гною на цих полях. Існує не бажання дізнатися правду, але прагнення до доброї класи і хороші рейтинги, і мільйони продається. Хто видає себе за істину-касир в цих умовах? Він є професором, який berates його країна, як "Сексизм, classist і расистським характер." Це телебачення вчений муж, одержимих власною знаменитість. Він є редактором газети, які елегантно пакети великі помилки в день, як новини.

Тоді є мова самостійно обману, мова політично правильним. У своїй книзі, 1984, Джорджа Орвелла писав про новоязі, офіційною мовою тоталітарного майбутнього: "Мета новоязі був ..., щоб усі інші способи мислення неможливо". Це досягається шляхом "усунення небажаних слів і осушення, такі слова, як залишилося неортодоксальним значення ... ". Якщо у людей немає слів, щоб висловити небезпечно правда, вони не можуть прийти до цієї істини. За Орвелла, "[У] зниження лексики розглядається як самоцілі, а не слова, які можна було б обійтися було дозволено, щоб вижити. Новоязі була предназначена не продовжити, але й зменшити діапазон думки, і ця мета була опосередковано допомагали різання вибір слів до мінімуму. "

Ті, хто проводить своє життя дивитися Идиот ящик не потрібно новоязі словник. Їх словники автоматично аттенуірованних. Вони готові повірити, що державні посадові особи можуть врятувати їх. Наприклад, вони вважають, що президент може встановити в країні проблем. Він мозги домогтися чудес: для визволи нас від потреб за допомогою державних витрат. Між тим, в країні стрибки з сковороді дефляції в інфляційний вогонь. Вона називається "пакет стимулів". Це найбільший білий слон все продав, на самий дорогою ціною. Якщо це не допоможе, ми будемо робити це знову і знову, стільки разів, скільки потрібно - або до тих пір, поки валюта рухнет. Отупелий країна слухає в очікуванні цих доленосних слів: "Ми з урядом, і ми тут для того, щоб допомогти". Евфемізм є рідною мовою кожного бюрократа. Для них це награбоване "доходи". Відходи "прогресивного". Propping промисловості "не є" гарним вкладенням. "Гальмівний ринку корекція є" порятунок економіки. "Кожна подія є виправданням витрачати гроші. Якщо економіка флеша, витрачати гроші. Якщо економіка контрактів, витрачати гроші. Хочете більше золотих яєць? Кука гусь, що визначає їх. Все буде добре!

"Коли слова втрачають свій сенс", попередив Конфуція ", люди втрачають свободу". Дивитися фанатик махнув "істину", як Драний ганчірка на все обличчя. Він завтрашнього Гітлер spouting ідеології ненависті. Його день приходить. Подивіться навколо і запитати себе, хто зупинить зростання зла фанатик, коли в країні йде від рейок. Чи будете ви бути сміливим, щоб говорити? Чи будете ви протистояти криваві революції, яка готується?

Істина завжди була пов'язана зі стражданнями. Це знамените відзначатиметься у світі релігія, християнство. Світові 2,1 мільярда християн вчать "забрати свої хрести" в наслідування Христу. Якщо Кьеркегор був живий, сьогодні він хотів би попросити, якщо хтось бачив 2,1 млрд. хрест в світі. Коли Христос був допитаний до його страти, він сказав римський префект Понтій Пилат в Юдеї були, що він прийшов у світ, щоб свідчити про правду. Римська dismissively запитав: "Що є істина?" В інтересах Пилат та інші урядові чиновники, словник визначає істину, як "фактичний стан питання; перевірити незаперечний факт, пропозиція, в принципі, стан і характер час правда. "

Правда рідко виявлені в ході виборчих кампаній, де лозунги і спіймати-фраз панувати. В умовах демократії, більшість думок займає місце істини. Це залишає поле для опитувань і соціальних наук, статистика. Замість того, Понтій Пілат цинічно те, що просять правда може бути виборчим компаніям розповісти нам, що кожен думає він. Тут pollster поставив слово "середній" і "думати" в тій же формулі. Тут знак рівності знаходиться між знанням і неуцтвом, в результаті чого статистика. Як прем'єр-міністр Великобританії Бенджамін Дізраелі раз зазначив: "Є ... брехня, проклята неправда, і статистика".

І тоді є точки останнього засоби: правда. Нам судилося там коли-небудь.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua