МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Atlas Shrugged -те що пропонує Боровик, страйк підприємців проти

02/22/2009 | Сергій Кабуд
бюрократів.
----------------------
Це книга написана збігшею з совка під час першого НЕПу у 1926 жінкою
під пседо Ейн Ренд(Ayn Rand)

Вона була свідком у Комітеті по анти-американській діяльністі і засвідчила про реалєності життя і системи СССР, беспрецедентну бідність, терор, тощо.

Фактично Ейн спростувала загально прийняті в СДША уявлення про СССР базповані на пропагандистському кіно з Росії: в ті часи КІНО як вчив лєнін було найважливішим мистецтвом, сильніше всього діє на долбайобів.

Книга в наслідок серьозного дослідження думок читачів вважається найкращім романом 20го ст (!!!!!!!!!!!!!)

In a three-month online poll of reader selections of the hundred best novels of the twentieth century, administered by publisher Modern Library,
Atlas Shrugged was voted number one, ahead of The Fountainhead (#2), Battlefield Earth (#3), The Lord of the Rings (#4) and To Kill a Mockingbird (#5), while the list chosen by the Modern Library panel of authors and scholars did not include the book. The list was formed on 217,520 votes cast

http://en.wikipedia.org/wiki/Atlas_Shrugged

Атлант расправил плечи (в 3-х томах) Atlas Shrugged
Автор: А.Рэнд Жанр: Роман Язык оригинала: Английский, Оригинал издан: 1957 (США); 2008 (Россия); Переводчик: Ю. Соколов, В. Вебер, Д. Вознякевич Издательство: Альпина Бизнес Букс Флаг России
Страниц: 1398 Носитель: Книга ISBN 978-5-9614-0864-5

«Атлант расправил плечи» — роман Айн Рэнд (англ. Atlas Shrugged, Ayn Rand), впервые опубликованный в 1957 году в США.

К власти в США, как и во всём мире, приходят социалисты, начинаются гонения на крупный (а потом и на весь остальной) бизнес, свободный рынок уступает свои позиции плановой экономике, страна медленно погружается в хаос и тьму. Главные герои романа, Хэнк Реардэн (стальной король, владелец рудников, металлургических заводов, изобретатель) и Дэгни Таггарт (владелица железнодорожной компании) пытаются противостоять этому, но их постигает неудача. Экономика страны разрушена, вспыхивает гражданская война, начинается голод.

После данного романа автор сосредоточилась в области философии, политической и культурной критики.

Роман содержит более тысячи страниц, примерно 645000 слов, и является одним из самых длинных романов, написанных на европейских языках. В книге рассматривается ряд философских тем, которые у Рэнд впоследствии перерастут в философию объективизма.


Підприємці: НА СТРАЙК. Знищемо совятню до кінця.
[лютий. 5-е,
http://community.livejournal.com/ukr_nationalism

В Україні є багато контролюючих адміністративних органів, які заснували систему поборів і за ці кошти розширюють свій вплив, розширюють перелік штучних правил і вдосконалюють уже існуючі.

Абсолютна більшість правил не є адекватною ні щодо практики розвинутих країн ні щодо стану всередині нашої країни.

Абсолютна більшість правил є тим фактором, що визначає одне з останніх місць для нашої країни по простоті ведення господарської діяльності.

Тому критерієм протесту має бути саме неадекватність вимог зі сторони влади.

А щодо механізму протесту, то як на мою думку зараз потрібен просто саботаж тієї діяльності, яка залежить від таких вимог. Я не знаю чи потрібно іти під стіни якоїсь адміністрації. Мені здається, що швидше потрібен саме мовчазний бойкот чи дія як з помаранчевими стрічками в листпаді 2004-го. Максимальне проведення таких акцій іншими скидає ярмо, яке так і не зняли в грудні 1991-го.

Можливо потрібні просто вивіски на авта чи на дверях підприємств типу того, що "Через таке то і таке то ми припинили випуск того і того". А на автобусній зупинці хай буде об*ява, що автобуса немає і не буде, бо "така то причина, постанова ВР №така то".

Якщо службовиць СЕС робить чесні очі і каже що він не винен, бо то ВР прийняла закон, то хай водій не везе його і членів його родини на роботу, теж з посилкою на ВР.

Попри те, що жоден з проектів не є збитковим, ми зараз:

- не проходимо техогляд транспорту і ставимо все на консервацію (5 штук з дуже великим об*ємом двигунів). Причина - нічим не обгрунтована ні процедура ін вимоги ні ставки. Беремо за аналогію США, там нічого подібного.
- повністю припинили сільське господарство. Причина - витрати на звітність (286 форм з особистою доставкою в держоргани на протязі року) вже перевищують витрати на пальне та засоби захисту рослин.
- переносимо відкриття трьох нових закладів на невизначений термін, під питанням четвертий. Причина - виконання вимог контролюючих органів просто робить естетично непривабливим заклади для власника.

Якщо це саме зробить більша частина підприємств, то вся система рухне до квітня-травня. Справа в тому, що зараз мало хто інвестує, у більшості є проблеми, викидання з ринку не загрожує і зробити таку акцію буде не так вже і важко.

Такі акції вже відбулись, але несвідомо, а "само по собі". На введення паспортизації корів народ відповів скороченням поголів*я в 2 рази вже другий рік підряд (статистика по окремому району). В окремих населених пунктах поголів*я зкоротилоь з пропорції 1 корова/1двір до 1 корова/9 дворів.

Введення паспортизації свиней призвело до скорочення чи не всіх ферм.

Я вже тут писав, що найбільша ферма району налічувала цього літа 18 свиней.

Я не знаю як донести до влади причини та наслідки.

Автор підприємець Боровик.

Відповіді

 • 2009.02.22 | Сергій Кабуд

  1947, свідчення Ейн Ренд в Конгресі на суді проти Комунізму(л,т)

  Ayn Rand's testimony before the House of Representatives Committee on Un-American Activities; by Ayn Rand
  ------------------------
  http://en.wikisource.org/wiki/Ayn_Rand%27s_testimony_before_the_House_of_Representatives_Committee_on_Un-American_Activities
  ------------------------
  переклад Гугла, місцями дуже дотепно.
  ------------------------


  Республіці J. Парнелл Томас, Голова комітету: підняти праву руку, будь ласка, мисс Ренді. Ви урочисто присягаю показання ви збираєтеся дати це правда, всю правду і нічого крім правди, так що допоможе вам Бог?

  Айн Ренді: я.

  Голова Томас: Сідай.

  Г-н Роберт Е. юнак, головний дослідник: "Міс Ренді, вам своє ім'я, будь ласка, для запису?

  Rand: Айн Ренді, або г-жа Франк О'Коннор.

  Юнак: Вот-Y-N?

  Rand: Це правильно.

  Юнак: Р-А-Н-Д?

  Rand: Так.

  Юнак: це ваш псевдонім?

  Rand: Так.

  Юнак: А яке Ваше ім'я в шлюбі?

  Rand: Г-жа Франк О'Коннор.

  Юнак: Де ви народилися, мисс Ренді?

  Rand: У Санкт-Петербурзі, Росія.

  Юнак: Коли ви виїхати з Росії?

  Rand: в 1926 році.

  Юнак: Як довго Ви працюєте в Голлівуді?

  Rand: я був у зображеннях і вимикається з кінця 1926 року, а конкретно, як письменник на цей раз я був у Голівуді, з кінця 1943, і я в даний час за контрактом у якості письменника.

  Юнак: Ви письмового різних романів?

  Rand: в одну секунду. Чи можу я мати один момент для того, щоб отримати це в порядку?

  Юнак: Так.

  Rand: Так, я написав двома романами. Моя перша відкривається Ми життя, що була розповідь про Радянської Росії, і був опублікований у 1936 році. Другий був джерело, опублікований в 1943 році.

  Юнак: полягала в тому, що кращий продавець - в джерело?

  Rand: Так, завдяки американської громадськості.

  Юнак: Ви знаєте, скільки копій було продано?

  Rand: Останнім я чув, було 360,000 копій. Я думаю, там було трохи більше часу.

  Юнак: Ви працювали як письменника в Голівуд?

  Rand: Так, і я за контрактом в даний час.

  Юнак: Чи можете ви назви деяких історій або у вас є скрипти, написані для Голівуду?

  Rand: Я зробив сценарій в джерело, який не проводився ще для Warner Brothers, і два пристосуваннями для Hal Уолліс твори, Paramount, які були не мої розповіді, але на якому я зробив екран п'єси, яка була любов Листи і Ви прийшли разом.

  Юнак: Тепер, мисс Ренді, ви чули показання р [Луї B.] Майер?

  Rand: Так.

  Юнак: Ви прочитали лист я читаю з Ловелл Mellett?

  Rand: Так.

  Юнак: в якому йдеться про те, що картина Пісня про Росію не має політичні наслідки?

  Rand: Так.

  Юнак: Ви на прохання г-на Сміта, слідчий в цьому комітеті, переглядати картинки Пісня про Росію?

  Rand: Так.

  Юнак: Протягом останніх двох тижнів?

  Rand: Так, на 13 жовтня, має бути точним.

  Юнак: У Голлівуді?

  Rand: Так.

  Юнак: Чи будете ви надати Комітету брейк-вниз вашого резюме зображення, пов'язані з будь-якої пропаганди або помилкові рахунку або викривлене увагу умови, в Росії?

  Rand: Так.

  Перш за все я хотів би визначити, що ми маємо на увазі під пропагандою. Ми всі говоримо про це, але ніхто --

  Юнак: Чи могли б ви говорите в мікрофон?

  Rand: Чи можете ви зараз чуєте мене? Ніхто не заявив лише, що вони означають, шляхом пропаганди. Зараз я використовую цей термін означає, що комуністична пропаганда нічого, що дає гарні враження від комунізму, як спосіб життя. Все, що продає людей ідею про те, що життя в Росії добре, і що люди вільні і щасливі будуть комуністичної пропаганди. Я не правильно? Я хочу сказати, що це може бути справедливим зробити заяву, - що це буде комуністична пропаганда?

  Тепер ось це те, що картина Пісня Росії містить. Вона починається з американського диригента, зіграв Роберт Тейлор, даючи концерт в Америці для російських військових тягаря. Він починає грати американський гімн і гімн розчиняється в русской натовпу, з серпом і молотом на червоному прапорі дуже чільне над їх головами. Я перепрошую, але що мене хворим. От чого я не бачу, як корінних американців дозвіл, і я тільки натуралізованний американець. Це було страшне дотик пропаганди. Як письменник, я можу сказати вам тільки те, що вона пропонує людям. Він пропонує, в буквальному сенсі і технічно, що цілком добре для американського національного гімну розпустити в радянський. Цей термін тут більше, ніж просто технічний характер. Він дійсно був символічно призначена, і вона розроблена таким чином. Гімн продовжує грати радянського смуги. Тобто на початку картини.

  Тепер ми йдемо до приємним любові. Г-н Тейлор є американцем, який прийшов туди добровільно-мабуть, для проведення концертів в СРСР. Він зустрічається мало російської дівчини з села, хто приходить до Нього, і просить його перейти до її селі прямі концерти там. Есть не GPU агентів, і ніхто не зупиняє її. Вона просто приходить до Москви, зустрічає Його. Він лягає на неї і вирішує він буде йти, тому що він падає в кохання. Він запитує її, щоб показати йому Москву. Вона каже, що вона ніколи не бачив його. Він говорить: "Я покажу її тобі". Вони бачать разом. Потім картинка виходить на сцену в Москві, ймовірно. Я не знаю, де студія отримала знімки, але я ніколи не бачив нічого подібного в Росії. Спочатку див. будівель Москви - великий, процвітаючою на майбутнє, чисте будинок, с чем-то, як лебеді або вітрильники на передньому плані. Тоді ви побачите, що Московський ресторан просто ніколи не існував. У свій час, коли я був в Росії, існує тільки один такий ресторан, який був розкішним, як ніде, як і ніхто не міг увійти, крім комісарів і спекулянтів. Звичайно, дівчина з села, які в першу чергу, ніколи б не було дозволено приїхати добровільно, без дозволу, в Москву, не можуть дозволити собі вводити її, навіть якщо б вона працювала десять років. Тим не менш, є російська ресторан з меню, такі, як ніколи не існувало в Росії на всіх, і я сумніваюся, що існували ще до революції. У цьому ресторані вони йдуть на цей тур в Москві. Вулиці чисті і процвітаючою на перспективу. Есть не харчової лінії в будь-якому місці. Ви побачите кадри з мармуру метро - відомий російський метро, з яких вони роблять такий пропаганди капіталу. Існує мармурової статуя Сталіна кинений дюйм Існує парк, де ви бачите щасливі діти в білі блузки бігають. Я не знаю, чиї вони діти, але вони дійсно щасливі kiddies. Вони не бездомні діти в лохмотьях, як, наприклад, я бачив у Росії. Потім ви бачите екскурсійні катери, на якому російські люди посміхаються, сидячи навколо дуже весело, одягнений у будь-якій атласные блузи, таких, як вони всього лише носити в російських ресторанах тут. Потім вони відвідують розкішний танець. Я не знаю, де вони отримали уявлення про одяг і настройки, які вони використовували в м'яч і --

  Юнак: полягає в тому, що бальні сцени?

  Rand: Так, бальні - де вони танцюють. Було б перебільшенням навіть для цієї країни. Я ніколи не бачив нікого носити такий одяг і танцювати до таких екзотичних музику, коли я був там. Звичайно, він не сказав, чиї бальних це або про те, як вони з'явилися. Але є вони - вільні та танцювати дуже щасливо.

  До речі, я повинен сказати, в цей момент я розумію, що з кореспондентів, хто покинув Росію, а там був пізніше, ніж я був і від людей, які тікали звідти пізніше, ніж я, що я бачив, яка була в 1926 році, є кращим час російської революції. Цього разу умови були трохи краще, ніж вони стали с тех пор. У свій час ми були купа обірвані, голод, бруд, нещасна людина, яка всього дві думки в нашому розумі. Це було наше повне терор - боялися дивитися один на одного, бояться сказати що-небудь із страху, хто слухав, і повідомте нам - і де можна отримати таку трапезу. Ви поняття не маю, що значить жити в країні, де ніхто не має яких-небудь занепокоєння, за винятком продуктів харчування, де всі розмови про їжу, оскільки всі настільки голодні, що всі вони можуть подумати, і що всі вони можуть дозволити собі робити. Вони не мають ні найменшого уявлення про політику. Вони поняття не мають яких-небудь приємне романси або любові нічого, але харчування і страху. Ось що я побачив, до 1926 року. Це не те, що картина показує.

  Тепер, після цієї екскурсії по Москві, герой - американський диригент - виходить за радянських село. Російська село-то - таким жалюгідним і так брудно. Вони були ще до революції. Їх не так багато навіть в цьому випадку. Те, що вони стали тепер я боюся думати. Ви всі читали про програму по обобществленію господарств в 1933 році, коли радянський уряд визнає, що три мільйони селян померли від голоду. Інші люди стверджують, що сім з половиною мільйонів чоловік, а три мільйони цифра визнали Советское уряд, як і цифра людей, які померли від голоду, запланованих урядом, з тим щоб заганяти людей в колгоспи. Це історичний факт зареєстровані.

  Тепер ось життя в радянській селі, як пісні, представлені в Росії. Адже щаслива селян. Ви бачите, вони засіданні героя на станції з бандами, з гарною блузки і туфлі, як, наприклад, вони ніколи не носили в будь-якому місці. Ви бачите, діти у костюмах оперети на них, і духовий оркестр, який вони не можуть собі дозволити. Ви бачите, manicured зірочкою водіння тракторів і щасливі жінки, які приходять з роботи співу. Ви бачите, селянські будинки з великим планом продовольства, за які нікого там були б вбиті. Якщо хто має такі продукти харчування в Росії в цей час він не міг залишитися в живих, тому що він був би роздере сусіди намагаються отримати продовольство. Але ось поряд мер, і лінія, де Роберт Тейлор зауваження по продовольствию і селянин відповідає: "Це просто країна стіл і продовольства ми їмо самі."

  Тоді селянин доходів показати Тейлора про те, як вони живуть. Він показує йому чудовий трактор. Он-то на стоянці у своєму приватному гаражі. Він показує йому зерна в його бін і Тейлор говорить: "Це чудово зерна". Тепер він ніколи не говорив про те, що селянин не є власником цього трактора чи це зерно, тому що це колгосп. Він не міг її. Це не його. Але враження він дає американцям, які не будуть знати, які-небудь іншим чином, полягає в тому, що, безсумнівно, саме ця селянська приватна власність, і це, як він живе, він має свій власний трактор, і його власне зерно. Потім він показує, милі і милі зорати поля.

  Голова Томас: У нас буде більше порядку, будь ласка.

  Rand: Чи можу я говорити занадто швидко?

  Голова Томас: Вперед.

  Rand: А --

  Юнак: міс Ренді, я хотів би навести один момент там?

  Rand: Звичайно.

  Юнак: Я побачив картину. На цей селянин села або будинку, там священик або декількох священиків як доказ?

  Rand: Ах, так, я найближчі до цієї теж. Священик був із самого початку в селі сценами, з позиції свого роду постійним компаньйоном і другом селяни, як якщо б релігія була прийнята природною частиною цієї життя. Ну, тепер, по суті, положення про релігію в Росії в свій час було, і я розумію, він, як і раніше, полягає в тому, що для Комуністичної партії мати нічого спільного з релігією означає вигнання з партії. Він не дозволив увійти Церкви або взяти участь в релігійній церемонії. Для приватної особи, яка є членом nonparty, вона була вирішена, але вона була настільки несхвалення, що люди повинні були тримати його в таємниці, якщо вони пішли в церкву. Якщо вони хочуть церква весілля вони, як правило, він в своїх приватних будинках, і тільки кілька справжніх друзів, з метою не допустити, щоб він був відомий за їх місцем роботи, оскільки, навіть незважаючи на те, що не заборонено, то шанси, що вони були б бути викинутий з робочих за те, що відомий як практикуючий якої б то не було релігії.

  Тепер, щоб продовжити розповідь, Роберт Тейлор пропонує героїні. Вона приймає його. Вони весілля, яка, звичайно, церква весілля. Це відбувається з усіма релігійними пишність, які вони показують. Вони бенкету. Вони танцюристів, в щось на кшталт сатінірованная спідниць і виконавську балетів, таких як ви, можливо, ніколи не може побачити в будь-який селі і, звичайно, не в Росії. Пізніше вони показують селян місце зустрічі, яка є свого роду мармурова палац з кришталеві люстри. Де вони це чи хто побудував для них я хотів би розповісти. Потім ви побачите, що селяни всі радіостанції. Коли героїня п'єси, як соліст з Робертом Тейлором оркестру, після того, як вона виходить заміж нього, ви побачите сцену, де всі селяни прослуховуванні по радіо, і одна з них каже: "Є більше мільйона слухати концерт."

  Я не знаю чи існують сотні людей в Росії, приватні особи, які володіють радіостанціями. І я пам'ятаю читанні в газетах на початку війни, що всі радіо була захоплена урядом і народом не було дозволено володіти ним. Така ідея, що кожен фермер, бідний селянин, має радіо, безумовно, є абсурдним. Ви також бачимо, що вони мають великі відстані телефонів. Пізніше в тому ж картина Тейлор зателефонувати своїй дружині в село на далеку телефонний зв'язок. У тих випадках, коли вони отримали цю далеких телефон, я не знаю.

  Тепер тут важливим моментом в картині. У самий розпал концерту, коли героїня гри, ви побачите сцену на кордоні СРСР Ви дуже милі модерній підписати кажучи "СССР" Я просто хотів би нагадати вам, що це межа, де, ймовірно, тисячі людей загинули спробі до втечі з цієї прекрасної рай. Він показує СРСР підписати, і там стояв прикордонник. Він слухав концерт. Тоді є сцена всередині роду гауптвахта, де охоронці прослуховуванні же концерт, красиво Tschaikowsky музика, і вони грають в шахи.

  Раптом є нацистських нападів на них. Бідні, солодкий росіян були непідготовленим. Тепер, треба зрозуміти - і це було великим потрясінням для мене - це межа, яка була показав кордону Польщі. Це була межа окупована, зруйновано, поневолених країн, що Гітлер і Сталін знищили разом. Це кордону, який показав нам - просто щасливі місці з людьми, слухати музику.

  Крім того, розуміємо, що коли все це насолода і світло, що відбувалося в першій частині картини, причому всі ці щасливі, вільні люди, не було GPU агента з них, без їжі ліній, ні переслідування - повна свобода і щастя , причому всі посміхаються. До речі, я ніколи не бачив так багато посміхається в моєму житті, крім як на розпису в світі ярмарок павільйон Рад. Якщо який-небудь з вас вже бачили її, ви можете оцінити її. Вона є однією з фондових пропагандистської хитрощі комуністів, щоб показати ці люди посміхаються. Тобто всі вони можуть показати. Ви все це, плюс той факт, що американський диригент прийняв запрошення приїхати туди і провести концерт, і це мало місце в 1941 році, коли Сталін був союзником Гітлера. Це американський прийме запрошення в цю країну було шокуючим для мене, все, що було показано в належному і хороші, і всіх тих щасливих людей відбувається навколо танцює, коли Сталін був союзником Гітлера.

  Тепер же героїня вирішує, що вона хоче залишитися в Росії. Тейлор хотів би прийняти її за межі країни, але вона каже, немає, її місце тут, у неї для участі в бойових діях. Ось рядки, як це майже точна, як я міг це знак при перегляді фото:

  "У мене є велика відповідальність для моєї сім'ї, моєї села, і так, як я жив."

  Яким чином була вона жила? Це просто ввічливий спосіб сказати життя. Вона йде далі, сказати, що вона хоче залишитися в країні, оскільки в іншому випадку, "Як я можу допомогти в створенні кращого і більш сприятливих умов життя для моєї країни". Що ви маєте на увазі, коли ви говорите, краще і краще? Це означає, що вона вже допомогли побудувати кращу сторону. Це шлях радянських комуністів. Але тепер вона хоче зробити його ще краще. Ладно.

  Тепер Тейлор менеджер, який зіграв, на мою думку, в Benchley, американські, розповідає їй, що вона повинна залишити країну, але коли вона відмовляється і хоче залишитися, тут він використовує лінії: він розповідає у своєму милуючись дружнім чином, що "Ти дурний, але багато дурнів, як ти померла на село в зелених Лексінгтон".

  Тепер я уявляю, що це богохульство, тому що чоловіки в Лексінгтон не тільки боротьба з іноземними загарбниками. Вони боролися за свободу, і те, що я маю на увазі - і я маю намір бути точним - вони боролися за політичну свободу та особисту свободу. Вони борються за права людини. Щоб порівняти їх з ким-то, хто бореться за рабами держави, я думаю, це страшно. Потім, через дівчинка також каже, - я вважаю, що це була вона або один з інших персонажів - про те, що "культура ми будуємо тут ніколи не вмирають". Які культури? Культура концентраційних таборах.

  В кінці картини одного з росіян просить Тейлор і дівчина, щоб повернутися до Америки, тому що вони можуть допомогти їх там. Як? Ось що він каже: "Ви можете повернутися до вашої країні і розповісти їм, що ти бачив, і ви побачите правду і в мові, і в музиці". Тепер це просто говорю те, що ви бачили це правда про Росію. Це те, що на малюнку.

  Тепер, ось, що я не можу зрозуміти взагалі: якщо привід, який був тут полягає в тому, що ми повинні були підготувати зображення у воєнний час, як тільки вона може допомогти військові зусилля? Якщо вона полягає в тому, щоб обманювати американський народ, якщо він буде представляти американський народ краще, ніж в Росії дійсно є, то такий підхід є лише теорією нацистська еліта - це вибір групи інтелектуальної або інші лідери скажуть люди несуть за їх же власного блага. Це я не вважаю, що це американський спосіб дати людям інформацію. Ми не повинні обманювати людей в будь-який час, в умовах війни чи світу. Якщо вона полягає в тому, щоб догодити російською, я не бачу, як ви можете, будь ласка, росіяни, говорячи їм, що ми дураки. До якої міри ми зробили це, ви можете подивитися прямо зараз. Ви можете побачити результати вже зараз. Якщо ми представляємо, як картина, що в нашу версію про те, що відбувається в Росії, то, що вони будуть думати про це? Ми не перемогти нікому в дружбу. Ми будемо тільки перемогти їх неповаги і, як ви знаєте, росіяни були ведуть себе таким чином.

  Вся моя точка приблизно картина така: я вважаю, в повній мірі, р-н Мейер, коли він говорить, що він не був комуністом картина. Для того, щоб зробити його правосуддя, я можу сказати, як я помітив, спостерігаючи картину, де була спроба скоротити пропаганда OUT. Я вважаю, що він намагався скоротити пропаганда з картини, але це страшна річ необережності з ідеями, не розуміючи, що саме уявлення про те, що вид з щасливого існування в країні рабства і жаху є жахливої, оскільки це пропаганда. Ви розповідати людям, що всі права на життя в умовах тоталітарної держави.

  Тепер я хотів би сказати, що ніщо на землі буде виправдовувати рабство. В умовах війни чи світу, або в будь-який момент ви можете не виправдати рабство. Ви не можете сказати людям, що всі права на життя в відповідно до неї, і все, що є щастя. Якщо у вас сумніви в цьому, я просто прошу Вас на один вопрос. Показати фотографію в свій розум, як це передбачено в нацистської Німеччини. Якщо хто заклав ділянку просто грунтуватися на приємний трохи романтики в Німеччині й грає музика Вагнера, і говорить, що люди просто щасливі там, ви б сказати, що це пропаганда чи ні, коли ти розумієш, що життя в Німеччині, був і який концентрації таборах, вони існують. Ви б не наважилися покласти просто щасливі кохання в Німеччині, і для кожного з тих же причин, ви не повинні робити це по відношенню до Росії.

  Юнак: Це все я, г-н голова.

  Голова Томас: Г-н Вуд.

  Республіці Джон С. Вуд: я розумію, то, з вашого аналізу цієї картини особистої критики в тому, що вона overplayed умови, які існували в Росії в той час, коли картина була зроблена; полягає в тому, що правильно?

  Rand: Ви говорите overplayed?

  Вуд: Так.

  Rand: Ну, історія зображували людей --

  Вуд: він зображений чоловік в Росії в кращому економічному та соціальному становищі, ніж вони займали?

  Rand: Це правильно.

  Деревообробка: І було б також залишити враження в середньому увазі, що вони краще можуть протистояти агресії з боку німецької армії, ніж вони були в дійсності здатні встояти?

  Rand: Ну, це було не на малюнку. До сих пір, як російські військові, то, не дуже-то було показано про нього.

  Вуд: Ну, ви пам'ятаєте, я вважаю - це справа історії - починаючи з середини першої світової війни, коли Росія була нашим союзником також проти того ж противника, що ми боролися на даний момент, і вони постукав з-за війни. Коли залишки своїх сил проти нас, вона тривалий час Першої світової війни значний час, чи не так?

  Rand: Я не вважаю, так.

  Деревообробка: Ви не можете?

  Rand: Ні

  Деревообробка: Як ви думаєте, те, що вона полягала в тому, щоб наша перевага чи недолік нашого тримати Росію в цю війну, на цей раз картина була зроблена?

  Rand: Це не має абсолютно нічого спільного з тим, що ми обговорюємо.

  Вуд: Ну --

  Rand: Але якщо ви хочете, щоб відповісти, я можу відповісти, але вона буде вважати мене багато часу, щоб сказати, що я думаю про те, чи повинні ми повинні або не повинні були мати Росію на нашій стороні у війні. Я можу, проте, скільки часу ви даєте мені?

  Вуд: Ну, ви говорите, що вона буде мати тривалі війни, до сих пір, як ми були стурбовані, якщо б вони були постукав з неї в цей час?

  Rand: Я не можу відповісти, що так, або ні, якщо не дати мені час на довгі промови на ньому.

  Вуд: Ну, є досить велика ймовірність того, що б ми не перемогли на всіх, не існує?

  Rand: Я не знаю, тому що, з іншого боку, я думаю, ми могли б використовуватися ленд-лізу матеріали, які ми направили там набагато краще використовувати самим.

  Вуд: Ну, на той момент --

  Rand: Я не знаю. Це питання.

  Деревообробка: обладнання ми були з Росією все ленд-лізинг устаткування, що наша промисловість буде стояти, чи не так?

  Rand: Це правильно.

  Деревообробка: І продовжував це робити?

  Rand: Я не впевнений, що вона була на всіх мудрих. Тепер, якщо ви хочете обговорити мої військові думки - я не авторитет, але я спробую.

  Деревообробка: Що ви інтерпретувати, то картина, як зробленої для?

  Rand: Я хочу запитати вас: які відносини могли перебувати в Росії мати у військових діях? Я хочу, щоб хто-небудь пояснити, що для мене, тому що я дійсно не розумію, чому брехня дозволить нікому і чому вона буде тримати в Росію або з-за війни. Як?

  Деревообробка: Вам не здається, було б в інтересах американського народу, щоб в них зберігається?

  Rand: Я не вважаю, що американський народ має бути ще якийсь говорять неправду, публічно або в приватному порядку. Я не вірю, що є практичним. Я думаю, що міжнародна обстановка, а зараз підтримує мене. Я не думаю, що необхідно ввести в оману американського народу про природу Росії. Я міг би додати наступне: якщо ті, хто бачив це сказати, це була досить добре, і, можливо Є причини, чому все це було право бути союзником Росії, то чому не американський народ сказав реальних причин, і сказав, що Росія є диктатурою, але існують причини, по яким ми повинні співпрацювати з ними знищити Гітлера та інших диктаторів? Ладно, може бути кілька аргументів для цього. Давайте слухати. Але яку допомогу вона може бути на війні зусилля розповісти людям, що ми повинні об'єднуватися з Росією, і що вона не диктатура?

  Вуд: Я хотів би бачити, якщо я розумію вашу позицію. Наскільки я розумію, від того, що ви говорите, що, оскільки вони були диктатури ми не приймаємо їх допомогу в проведенні щоб виграти війну проти іншої диктатури.

  Rand: Це не те, що я сказав. Я був не в змозі прийняти таке рішення. Якщо б я був, я хотів би сказати вам, що я хотів зробити. Це не те, що ми обговорюємо. Ми обговорюємо те, що наша країна була союзником Росії, і питання: що ми повинні розповісти американському народу про нього - правда чи неправда? Якщо б у нас була поважна причина, якщо це те, що ви вважаєте, все в порядку, то чому б не сказати правду? Скажіть, що це диктатура, але ми хочемо бути з нею пов'язані. Скажіть, чи варто у зв'язках з дияволом, як сказав Черчілль, з тим щоб перемогти зло іншому, який Гітлер. Там може бути кілька хороших аргументів для цього. Але навіщо прикидатися, що Росія є не те, що він був?

  Вуд: Ну --

  Rand: Що ви досягти цього?

  Деревообробка: Як ви думаєте, вона мала б, як гарний вплив на моральний дух американського народу, щоб проповідувати вчення про те, що Росія знаходиться на межі краху?

  Rand: Я не вважаю, що моральний дух у кого можуть бути створені на неправду. Якщо не було нічого хорошого, що ми змогли правдиво говорити про Росію, то було б краще не говорити нічого взагалі.

  Вуд: Ну --

  Rand: Вам не доведеться виходити й засуджувати Росію під час війни, ні. Ви можете мовчати. Існує немає моральної провини, не сказать то, якщо ви не можете сказати, що, однак, говорячи про те, що протилежне вірно.

  Вуд: Спасибо. Ось і все.

  Голова Томас: Г-н Вейл.

  Республіці Річард Б. Вейл: Без питань.

  Голова Томас: Г-н McDowell.

  Республіці Джон Р. McDowell: Ви фарба дуже похмура картина Росії. Ви зробили велику точка про кількість дітей, які були незадоволені. Не хто-небудь посмішку в Росії які-небудь ще?

  Rand: Ну, якщо ви запитаєте мене буквально, майже немає.

  McDowell: вони не посміхаються?

  Rand: Не зовсім так, ні. Якщо вони це зроблять, то в приватному порядку, а випадково. Звичайно, це не соціальна. Вони не посміхаються в утвердженні їх системи.

  McDowell: Ну, все це розмови про їжу.

  Rand: Це правильно.

  McDowell: Це велика зміна в порівнянні з росіянами, я завжди відома, і я знаю багато про них. Хіба не вони роблять речі на всіх, як американці? Вони не ходять по місту відвідати їх свекруха або хто-небудь?

  Rand: Послухайте, це дуже важко пояснити. Це майже неможливо, щоб вільні люди, що це таке, як жити в умовах тоталітарної диктатури. Я можу розповісти вам багато подробиць. Я ніколи не зможемо повністю переконати вас, що ви вільні. Саме таким чином, добре, що ви не можете навіть уявити, що він хотів. Звичайно, вони друзі та свекрухи. Вони намагаються жити людського життя, але ви розумієте, це зовсім нелюдського. Спробуйте уявити собі, що це таке, як ви знаходитесь в постійному терору з ранку до вечора, і на ніч ви чекати двері з кільцем, в якому ви боїтеся що-небудь і все, що живуть в країні, де людське життя нічого, менше, ніж нічого, і ви це знаєте. Ви не знаєте, хто і коли буде робити те, що до вас, оскільки ви можете мати друзів, які шпигуни на вас, де немає закону і будь-яких прав будь-якого роду.

  McDowell: Ви прийшли сюди в 1926 році, я думаю, ви сказали. Ви тікати з Росії?

  Rand: Ні

  McDowell: У вас є паспорт?

  Rand: Ні не дивно, вони дали мені паспорт вийти тут у якості гостя.

  McDowell: як відвідувач?

  Rand: Це було в той момент, коли вони пом'якшені своїх замовлень небагато. Далеко не всі люди вийшли. Я мав деякі родичі тут, і я було дозволено приїхати сюди за рік. Я так і не повернувся.

  McDowell: Я бачу.

  Голова Томас: Г-н Ніксон.

  Республіці Річард М. Ніксон: Немає питань.

  Голова Томас: Добре. Перший свідок завтра вранці буде Адольф Menjou.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.23 | Мірко

   Re: 1947, свідчення Ейн Ренд в Конгресі на суді проти Комунізму(л,т)

   Сервус Кабуде,
   Не знав що ти фанатик Айн Ранд. Я читав Атласа десь при кінці шістдесятих.
   Маю і читав абсолютно усі твори та збірки есеїв.
   Думєте з України зробимо Galt's Gulch? :) Вартісний ідеал.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.23 | Сергій Кабуд

    все так, лише я не фанатик і не читав її книг

    те що я спробував мені не покатило

    а от свідченя її в конгресі- виключно цікавий матеріал

    в Україні це імя невідомо,
    як не дивно, в штатах дійсно вважають Тітан Розправив Плечі

    найвливовішим романом

    кількість перевидань Аліси Розенбаум, чиє пседо Ейн Ренд теж якесь фантастичне: десятки міліонів копій, якщо не помиляюся, щось рекордне теж
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.23 | Мірко

     Цікавинка з Макхіявеклі у твого Найквиста (л)

     http://www.financialsense.com/stormwatch/geo/pastanalysis/2007/1012.html
     >The simple forms of the state – monarchy, aristocracy and democracy – tend to degenerate into tyranny, oligarchy and mob rule. According to ancient observers this could be expected within two or three generations of the state’s founding. By mixing elements of monarchy, aristocracy and democracy into a single constitution, each element checks the others thereby forestalling a descent into tyranny and civil war.<

     >There is a catch, of course. Certain preconditions are necessary for republican government to flourish. Niccolo Machiavelli listed six conditions, and these may be related loosely as follows: (1) That there is respect for tradition; (2) that the town dominate the country; (3) that popular power is institutionalized; (4) that a large middle class exists; (5) that civic spirit has not decayed; and (6) that there is knowledge of these things. If these conditions are not present, noted Machiavelli, men should not attempt republican government because such an attempt will ruin them.<

     Про шість передумов Макхіявелі стосовно української держави -1) Щоби існувала повага до традицій (одинокі спільні традиції в памяті населення цілої України це совок, Захід ще памятає Польщу, а спільної традиції борби за свободу нема - схід УПА не створив і не підтримав, східняки файталапи)
     2) Щоби місто домінувало над селом????? (в українській реалії москалі над українцями)
     ...
     Прогноз для української держави не втішний.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.23 | Сергій Кабуд

      місто в Україні домінує але домінує і патріотично

      теж,
      Київ- це місто, воно завжди було і за совка і зараз налаштоване помітно антикомуністично

      це розумів коли контактував з жителями інших міст

      рівень освіти вище- цо головне, доступ до інформаціі, контакти

      Львів - ну то ясно, ще кілжка міст на заході так само

      Одеса була антисоветскою але всі розумні звідти виїхали

      залишилося домінуватиу бидло і пасивні совкі, хоч і з інтлегенції

      я думаю Одеса найбільш втратила мізків у %% відношенні

      В Україні є кілька міліонів людей і ще міліонів 15 в діаспорі дуже мотийованих, які сприймають ідею націоналізму і патріотизму надзвичайно серєозно

      Лєніну потрібно було значно менєше лющдей , великі гроші і війна і дуже чіткий план дій

      Українцям, якби вони знали що робиути- це має вдатися дуже легко

      Ця інгріфдієнта-патріотизм такого рівня- вона може замінити дещо інші

      Вона до того ж має метафізичні корені, діяти може несподівано
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.23 | Мірко

       Re: місто в Україні домінує але домінує і патріотично

       Щодо моєї дії - 6 тижнів. :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.02.23 | Сергій Кабуд

        Re: місто в Україні домінує але домінує і патріотично

  • 2009.02.24 | Max

   Cвідчення Ейн Ренд в Конгресі на суді проти Комунізму - рос. (/)

   На сайті Librusec ( http://lib.rus.ec/ ) можна почитати або стягнути на комп. текст того свідчення Айн Ренд за посиланням: http://lib.rus.ec/b/120377

   (Російське тлумачення. Для тих, хто не читає англійською).
 • 2009.02.23 | Max

  Читати всім! (ред.) (/)

  Кілька років тому прочитав ту книгу (рос. версія -- Атлант расправил плечи) на одному подиху, попри те, що то дійсно об'ємний текст.

  Хто того не читав, повірте, багато втратив (Atlas Shrugged, здається, друга за популярністю книга ХХст., після Біблії). Людвиг фон Мізес (званий the last knight of Liberalism) був палким прихильником тої книги.

  Хто знає, чи можна стягнути десь в Inet-i оригінальну англійську версію книги?

  P.S. Сторіночка Айн Ренд на Лібрусеку (російськомовна бібліотека в Еквадорі): http://lib.rus.ec/a/19981
  Там можна стягнути "Атлант..." в 3-х частинах та ін.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.02.24 | Max

  Прибамбаси -- John Galt gifts (/)

  За тим посиланням: http://www.johngaltgifts.com/ можна замовити різні товари (T-shirts, шклянки, горнятка, наліпки тощо) із правою (антисоціялістичною) символікою.

  Особливо сподобалась така наліпка: серп-молот з одного боку, черепом з кістьми - з іншого, поміж ними - знак рівності.

  Хоча б подивіться, може щось і вам сподобається.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.24 | Сергій Кабуд

   дякую

 • 2009.02.24 | Koala

  Я намагався читати. Жіночий роман.

  Хоча і яскравої антисоціалістичної направленості.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.24 | Max

   Жіночий роман? А чим жіночий?

   За тематикою, то особливо жіночого там не не видно.

   За стилем? А в чому саме?
  • 2009.02.24 | Сергій Кабуд

   практично єдиний роман який захищає капіталізм!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua