МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Якщо БЮТ не може виграти вибори, він їх скасосвує" (/)

02/23/2009 | Sean
Президент України Віктор Ющенко звернувся з листом на адресу Голови Верховної Ради В.Литвина щодо ініціативи окремих політичних сил скасувати призначені на 15 березня вибори до Тернопільської облради, наголосивши, що параліч місцевої ради «боляче б'є по добробуту кожного мешканця відповідної території, обертаючись проблемами з виплатами зарплат лікарям, вчителям та іншим категоріям громадян».

Про це повідомив заступник Глави Секретаріату Президента України Андрій Кислинський. За його словами, Глава держави стурбований намірами скасування виборів на Тернопільщині, оскільки «імпульсивні дії парламенту, спрямовані на протиправне обмеження конституційних виборчих прав громадян, не сприятимуть стабільності в країні і викличуть справедливе обурення у суспільстві».

А.Кислинський нагадав, що 18 грудня 2008 року Верховна Рада 391 голосом ухвалила рішення про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської облради, базуючись на висновку профільного Комітету ВРУ щодо наявності численних та систематичних порушень Конституції та законів України при прийнятті облрадою рішень, ігнорування вимог компетентних органів, порушення її посадовими особами вимог законодавства.

«Хоча парламентська фракція БЮТ повним складом голосувала за призначення тернопільських виборів, вже через місяць очільники БЮТ радикально змінили свою позицію і виступили проти. Мовляв, під час кризи (про яку бютівці, виявляється, не знали 18 грудня?!) треба економити бюджетні кошти. Цікаво, що не йдеться про відміну інших вже призначених 115 позачергових місцевих виборів. Крім того, майже всі кошти на тернопільські вибори урядом уже виділені, а частина – виплачені як зарплата майже 2,5 тисячам людей, які працюють у виборчих комісіях області», – звернув увагу А.Кислинський.

«Насправді, політична сила Тимошенко намагається уникнути розгромної поразки на виборах до Тернопільської облради. Адже результати соцопитувань показують різке падіння довіри тернополян до Тимошенко після її зближення з Кремлем. Друга поспіль - після травневих виборів у м.Києві - поразка БЮТ на місцевих виборах серйозно зашкодить президентській виборчій кампанії, яку вже розпочала Тимошенко. Тому позиція проста: якщо БЮТ не може виграти вибори, він їх скасовує», - заявив заступник Глави Секретаріату.

А.Кислинський наголошує, що попри усі намагання скасувати незручні для Прем‘єра та її політичної сили вибори, позиція Президента України є категоричною: ніхто не може забрати право громадян України обирати місцеву та національну владу.

http://www.president.gov.ua/news/12972.html

Відповіді

 • 2009.02.23 | Микола Гудкович

  «Вибори — це злочин проти народу» ©

  Sean пише:
  > А.Кислинський нагадав, що 18 грудня 2008 року Верховна Рада 391 голосом ухвалила рішення про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської облради, базуючись на висновку профільного Комітету ВРУ щодо наявності численних та систематичних порушень Конституції та законів України при прийнятті облрадою рішень, ігнорування вимог компетентних органів, порушення її посадовими особами вимог законодавства.

  Цікаво…

  > «Хоча парламентська фракція БЮТ повним складом голосувала за призначення тернопільських виборів, вже через місяць очільники БЮТ радикально змінили свою позицію і виступили проти. Мовляв, під час кризи (про яку бютівці, виявляється, не знали 18 грудня?!) треба економити бюджетні кошти.

  А як же «численні та систематичні порушення Конституції та законів України при прийнятті облрадою рішень, ігнорування вимог компетентних органів, порушення її посадовими особами вимог законодавства?» Зникли?

  > «Насправді, політична сила Тимошенко намагається уникнути розгромної поразки на виборах до Тернопільської облради. Адже результати соцопитувань показують різке падіння довіри тернополян до Тимошенко після її зближення з Кремлем. Друга поспіль - після травневих виборів у м.Києві - поразка БЮТ на місцевих виборах серйозно зашкодить президентській виборчій кампанії, яку вже розпочала Тимошенко. Тому позиція проста: якщо БЮТ не може виграти вибори, він їх скасовує», - заявив заступник Глави Секретаріату.

  Наклеп — БЮТ може виграти всі вибори, а скасовує тільки ті, які шкодять народові! :)

  > А.Кислинський наголошує, що попри усі намагання скасувати незручні для Прем‘єра та її політичної сили вибори, позиція Президента України є категоричною: ніхто не може забрати право громадян України обирати місцеву та національну владу.

  Подивимося, що Президент зробить на доказ своєї категоричності.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.23 | Sean

   Авжеж, це - незабутнє

 • 2009.02.23 | Горицвіт

  якщо конкуренти БЮТ це допустять, то можуть помалу зливати воду

  і не надіятись, що виграють президентські або парламентські вибори, бо тих виборів просто не буде.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.23 | Мартинюк

   Єдиним конкурентом БЮТ є громадянське суспільство

   Якне на жаль цього не розуміє і віддає первагу наступній "громадській позиції" "телевізор, попкорн і пиво"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.23 | Tatarchuk

    воно є єдиним конкурентом не тільки БЮТ

    і саме вашими (в сенсі Вашими, твоїми в тому числі) стараннями один з таких осередків, Майдан, дискредитовано підтримкою кислинских, тобто вибором "нащих сукіних синів". Все що відбувається, відбувається з причин, що нами ж і створено. В даному випадку - не "нами" а "вами", сорі за відвертість.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.23 | Микола Гудкович

     Брехати все одно негарно

     Звісно ж, громадянське суспільство є конкурентом усім політичним партіям й іншим проектам. Тут Ви маєте рацію. І тут би Вам і зупинитися… Але ні.

     Tatarchuk пише:
     > і саме вашими (в сенсі Вашими, твоїми в тому числі) стараннями один з таких осередків, Майдан, дискредитовано підтримкою кислинских, тобто вибором "нащих сукіних синів".

     Брехня №1: «підтримка кислинских». З неї, як розвиток першої — брехня №2: «вибір кращих сукіних синів».

     Якщо Кислинській скаже, що Земля має форму еліпсоїда — Ви теж суперечитемете?
     Але навіть і в тому, в чому він має рацію, Кислинський не має «підтримки», бо тут різні люди.
     Дуже різні люди, і більшість із них, я сподіваюся, оцінюють справи політиків, а не тільки їхні заяви; тим менше оцінюють чи ба підтримують такі узагальнення та абстракції, як «кислинскі».

     > Все що відбувається, відбувається з причин, що нами ж і створено. В даному випадку - не "нами" а "вами", сорі за відвертість.

     Це вже просто нісенітниця. Поганий настрій?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.23 | omela

      Ні, форму Землі визначає Юля! - Re: Земля має форму еліпсоїда

      Якщо скаже пласка на 3 китах, значить таки пласка на 3 китах.
     • 2009.02.23 | Tatarchuk

      і класична відповідь - то й не брешіть :)

      Микола Гудкович пише:
      > Звісно ж, громадянське суспільство є конкурентом усім політичним партіям й іншим проектам. Тут Ви маєте рацію. І тут би Вам і зупинитися… Але ні.

      Миколо, а давайте кожен сам вирішуватиме де йому зупинятися.

      > Tatarchuk пише:
      > > і саме вашими (в сенсі Вашими, твоїми в тому числі) стараннями один з таких осередків, Майдан, дискредитовано підтримкою кислинских, тобто вибором "нащих сукіних синів".
      >
      > Брехня №1: «підтримка кислинских». З неї, як розвиток першої — брехня №2: «вибір кращих сукіних синів».

      Чому ж брехня? Перегляньте архіви новин. Деякі заяви кислинських взагалі передруковував ТІЛЬКИ Майдан. Жодного разу для цого не користалася рубрика "прес-реліз". Якщо розкриєте мені філософський зв/язок між думками старшого помічника молодшого дворника та громадянським спротивом, буду зацікавленим.

      > Якщо Кислинській скаже, що Земля має форму еліпсоїда — Ви теж суперечитемете?
      Угу, якщо Кислинський скаже що Юлька буддістка, наприклад :)

      > Але навіть і в тому, в чому він має рацію, Кислинський не має «підтримки», бо тут різні люди.
      Ви чудово знаєте, що тут вже нема "різних" людей з точки зору про яку йдеться. Тобто наполегливими заходами тут свідомо та вперто, адмінстративними важелями насаджувалася мова ворожнечі. Така мова, Микола, яка давала чітко знати Вам що я Ваш ворог, а Ви - мій. Ви не новичок тому не робить вигляду що такого не було. Ви й самі виступали проти цього тут, але "тихесенько".

      > Дуже різні люди, і більшість із них, я сподіваюся, оцінюють справи політиків, а не тільки їхні заяви; тим менше оцінюють чи ба підтримують такі узагальнення та абстракції, як «кислинскі».

      Це ваші сподівання, а не аргументи проти моїх тверджень. То ж не майте поганої звички казати "ви брешете" на оціночне судження, а потім наводити оціночне судження.

      > > Все що відбувається, відбувається з причин, що нами ж і створено. В даному випадку - не "нами" а "вами", сорі за відвертість.
      >
      > Це вже просто нісенітниця. Поганий настрій?
      Я оптиміст, але настрій поганий. Якщо в вас він добрий, можливо лише тому що не знаєте про останні події у Криму чи Одесі, наприклад.

      А тепер простими словами, бо припускаю - Ви дещо не зрозумили з репліки до Мартинюка.
      Настане час "Ч", чи як там, коли Майдан міг би виступити проти чогось, що не лізтиме ні в які ворота. Але він не виступить і не згуртує навколо себе ту критичну масу, яка необхідна. Тому що - див. вище. І от за це ви звісно звинувачуватимете або злих юльків (цей тон тут задається), або своїх власних біснуватих - для останього треба конячу дозу самокритизму, тому навряд чи.
      Як би там не було, в той час "Ч" станеться те що станеться - громадський спротив буде роздовбаним та безпорадним. Вірогідінсть зворотнього вкрай низька.
      Ну як настрій?
     • 2009.02.23 | saha

      Сперечатимусь


      > Якщо Кислинській скаже, що Земля має форму еліпсоїда — Ви теж суперечитемете?

      Читайте літературу. Форма землі називається ГЕОІД.
      А єліпсоїд це лише апроксимація ;).

      > Дуже різні люди, і більшість із них, я сподіваюся, оцінюють справи політиків, а не тільки їхні заяви; тим менше оцінюють чи ба підтримують такі узагальнення та абстракції, як «кислинскі».
      Підтримка деякими адмінами "Кислинських" і особливо продукуванні їх гівнометання дісно дискредетує проповідуюму мету ГС.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.02.23 | Sean

       на здоровіє

       saha пише:
       >
       > Підтримка деякими адмінами "Кислинських"
       Серед адмінів щось я не пригадаю тих, що пітримують Кислинського (ні фінансово ні ще як), а такого збірного поняття як "Кислинські" - не знаю.

       > і особливо продукуванні їх гівнометання
       неправда, ніхто з адмінів не продукує гівнометання "Кислинських"

       > дісно дискредетує проповідуюму мету ГС.
       у Вашому розумінні.

       До речі, якою, на Вашу думку, є мета ГС? Сподіваюся, не влада Тимошенчихи?
    • 2009.02.23 | Sean

     Не так (c)

     Tatarchuk пише:
     > і саме вашими (в сенсі Вашими, твоїми в тому числі) стараннями один з таких осередків, Майдан, дискредитовано підтримкою кислинских, тобто вибором "нащих сукіних синів". Все що відбувається, відбувається з причин, що нами ж і створено. В даному випадку - не "нами" а "вами", сорі за відвертість.
     Якщо Вам щось не подобається, це з великою вірогіднісТЮ значить що не світобудова погана, а що Вам просто щось не подобається. І це Ваші проблеми, до котрих зовcім не обов'язково комусь є справа. Життя таке.
     Dixi
    • 2009.02.23 | yes

     Re:На відміну від Тимошенко, Кислинський жодного разу не збрехав

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.03.03 | Михайло Свистович

      Re:На відміну від Тимошенко, Кислинський жодного разу не збрехав

      збрехав і не раз
    • 2009.02.23 | Мартинюк

     А що завдання громадського суспільства захищати БЮТ

     Як колись збори трудящих вставали на захист ЦК ВКПБ і товариша Сталіна
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.02.24 | Tatarchuk

      А що Твоє завдання перекручувати мої слова?

      Мартинюк пише:
      > Як колись збори трудящих вставали на захист ЦК ВКПБ і товариша Сталіна
      Мартинюче, спочатку цитату в студію де я тіпо таке казав, а потім я дам відповідь на Твоє тіпо запитання тіпо на ці слова.
      Зверни увагу, що ви тут вже не можете без речекряків та 5-хвилинок ненависті. Спочатку тіпо ви започатковуєте процес, а потім процес володіє вами.
      Давай наперед отак: нема чого відповісти по суті, не перегукуймося. Повір, це буде класним рівнем бесіди.
    • 2009.03.03 | Михайло Свистович

     Re: воно є єдиним конкурентом не тільки БЮТ

     Tatarchuk пише:
     > і саме вашими (в сенсі Вашими, твоїми в тому числі) стараннями один з таких осередків, Майдан, дискредитовано підтримкою кислинских, тобто вибором "нащих сукіних синів"

     Не дискредитовано, брехати негарно. Тут є підтримка вчинків, а не кислинських. ви ж хотіли б, щоб ми підтримували проросійську Юльку. Так не буде. На відміну від Вас, ми любимо Україну.
   • 2009.02.23 | Горицвіт

    не є єдиним конкурентом

    громадянському суспільству байдуже, чи пройдуть вибори в Тернопільській області. Ніхто і не помітить. Такий його стан.

    Але БЮТ має прямих політичних конкурентів, які повинні думати хоча б про себе.
   • 2009.02.24 | Арій.

    А де його взяти?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.24 | Sean

     Кого? ГС?

     Навколо себе взяти :)
  • 2009.03.06 | Михайло Свистович

   Re: якщо конкуренти БЮТ це допустять, то можуть помалу зливати воду

   Горицвіт пише:
   > і не надіятись, що виграють президентські або парламентські вибори, бо тих виборів просто не буде

   То Ющенко залишатиметься вічним презилентом?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.06 | Горицвіт

    різні можливості

    Михайло Свистович пише:
    > Горицвіт пише:
    > > і не надіятись, що виграють президентські або парламентські вибори, бо тих виборів просто не буде
    >
    > То Ющенко залишатиметься вічним презилентом?


    Наприклад, Ющенко залишиться президентом, а Юля - вічним прем'єром, з перерозподілом повноважень в сторону Юлі.

    Або посаду президента ліквідують, а Юля залишиться вічним прем'єром.
 • 2009.02.23 | Чучхе

  Так а що реально в Тернополі? Є вибори чи нє?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.23 | omela

   Є, і то в розгоні. Поки що не скасували ж.

 • 2009.02.23 | bazillio

  Re: "Якщо БЮТ не може виграти вибори, він їх скасосвує" (/)

  Тимошенко теряет свои позиции в регионах где ее поддерживали, вот и пытается всеми незаконными силами удержать там свою партию! Но это не поможет, ее блоку капец! Все уже насытились брехнй и популизмом, людям нужны результаты, а их нет!
 • 2009.02.23 | keymaster

  Найцікавіше, що найбільше в Тернополі піднялася в рейтингах Своб

  Свобода

  Але, видно, Ющенкові значно менше залежить на виграші Свободи, ніж на програші БЮТ

  Про конституційне право громадян обирати я мовчу - якби він мав намір його захищате, це право, то розігнав би таки цю Верховну Раду, тоді, коли прийняв було указ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.23 | Shooter

   Це, швидше, закономірне

   На фоні постійного мочілова серед "умовно помаранчових" зростання популярности "третьої сили" не є аж настільки несподіваним.
 • 2009.02.23 | velotrek

  Re: "Якщо БЮТ не може виграти вибори, він їх скасосвує" (/)

  Говорить сейчас о Президентских выборах может только маразматик да вместе с ним Юлька Тимошенко, ведь в стране сейчас какой кризис, промышленность на коленях, экономика страны в упадке, у нас многомиллирадные долги....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.24 | Олександр Дядюк

   Взагалі то владу якраз і міняють

   velotrek пише:
   > Говорить сейчас о Президентских выборах может только маразматик да вместе с ним Юлька Тимошенко, ведь в стране сейчас какой кризис, промышленность на коленях, экономика страны в упадке, у нас многомиллирадные долги....


   Якщо вона довела країну до кризи.
   От якби з економікою було все окей, то тут можна було б подискутувати - чи варто проводити вибори (міняти владу яка справляється з своїми обовязками) чи ні.
   А то з вашої прости господи "логіки" випливає, що чим гірше влада керує країною - тим довше її не слід міняти, бо вона бач з кризою бореться. А може лише усугубляє?
 • 2009.02.24 | velotrek

  Re: "Якщо БЮТ не може виграти вибори, він їх скасосвує" (/)

  Я думаю что за Юльку как раз и будут "голосовать". Что должен делать таможенник, налоговый инспектор. врач, милиционер - когда в ЯНВАРЕ они получили 30-35% от ставки, пусть поразмыслит.
 • 2009.03.06 | Змій

  Re: "Якщо БЮТ не може виграти вибори, він їх скасосвує" (/)

  Треба по-перше, переглянути бюджет - жити по можливостях, а кредити тільки на конкретні проєкти, щоб приносили прибутки без ризиків - зараз не той час, щоб кидатися в авантюри. Нам треба протриматися, якщо нема можливості розвиватися.
 • 2009.03.07 | Oksana

  Re: "Якщо БЮТ не може виграти вибори, він їх скасосвує" (/)

  Завтра віче покаже http://maidanua.org/static/narnewslviv/1236432997.html
  ставлення тернополян до БЮТ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua