МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Фронт змін": як формуються ініціативні групи в регіонах

02/23/2009 | Тарас Токар
Наприклад, на Полтавщині у закритому режимі людьми з сумнівними біографіями, далекими від відкритої громадянської позиції. Публічних та авторитетних серед полтавців людей немає. А якщо і є, то знову ж таки все робиться у формі ЗАТ (закритого акціонерного товариства). Нижче я розпишу детальніше.

А що робиться у Вашому регіоні?

Відповіді

 • 2009.02.24 | Тарас Токар

  Re: Полтавська філія ЗАТ «Фронт змін»

  Формування полтавського активу «Фронту змін» відбувається у закритому режимі. У Полтаві немає жодних повідомлень про місце формування активу, хто його створює, які відомі політики чи громадські діячі задіяні.

  Арсеній Яценюк на сайті «Фронту змін» закликає до діалогу. Але діалогу на сайті з паном Яценюком немає. Якийсь діалог відбувається на форумі між зареєстрованими користувачами. І все. На форумі не можна зрозуміти позиції «ФЗ». Там все зливається.

  На форумі я побачив своїх земляків з Полтави, які називають себе ініціативною групою по створенню ФЗ на Полтавщині. Не буду переходити на особистості. Але якщо то дійсно ініціативна група, то створення осередку завчасно не матиме успіху, бо за ними немає нічого, крім скандалів по розколу в обласному осередку Партії регіонів, який вони не змогли довести до кінця. Сьогодні вже зрозуміло, що той розкол те панство робило, щоб захопити «контрольний пакет» влади в обласному відділенні ПР. І от це панство вже називає ініціативною групою «ФЗ».

  Напрошується єдине запитання: «Фронт змін» Арсенія Яценюка буде самостійною політичною силою, створеною активними молодими патріотами (як декларується), чи вчорашніми політичними невдахами, які мають єдину мету – владу заради влади?»
 • 2009.02.24 | Володимир I

  Re: "Фронт змін": як формуються ініціативні групи в регіонах

  Розповідаю: в нашому селі на Харківщині "начальником" від Яйценюка став такий собі Цілюрик, колишній голова колгоспу, а тепер - того ж самого колгоспу, тільки під інакшою вивіскою, де він нещадно експлуатує лохів та п'яниць разом з їхніми земельними наділами. Всі нормальні люди від нього порозбігалися, залишилося бидло, не спроможне навіть скинути його шляхом загальних зборів. В 2003 році (інформація абсолютно достовірна)роздерибанили 1,5млн гривень кредиту з колишнім головою РДА Алексейчуком (саме так - А, а не О). Після Пом. Рев. переховувався чотири місяці невідомо де, боявся "тюрем для бандитів". А потім - потім все стало на свої місця. Спасибі Віктору Андрійовичу.
  Ось такий представник Кроліка в нашому селі. Повний атас.
  Висновок: кроліка - нахм.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.02 | Тарас Токар

   Re: наша пісня гарна й нова...

 • 2009.03.02 | zmej_gorynych

  Ви мене трохи дивуєте

  Та якого дідька взагалі звертати увагу на цих валєтів із засаленої колоди карт?!!!
  Ну які ще докази потрібні, щоби люди на 100% переконалися, що вся нинішня система влади (всіх її гілок) давно прогнила наскрізь без будь-яких винятків?

  Навіть не мрійте про жодні винятки! Облиште цю справу, позбавтесь ілюзій! Краще вірте в розумних зелених восьминогів з Альфа Центавра, або червоних гуманоїдів з Марса. Це безпечніше і не несе таких катастрофічних наслідків для України.

  Ще раз:

  «Провокация в наше время перестала быть методом учета и стала главным принципом организации… Какие бы слова ни произносились на политической сцене, сам факт появления человека на этой сцене доказывает, что перед нами б..дь и провокатор. Потому что если бы этот человек не был б..дью и провокатором, его бы никто на политическую сцену не пропустил — там три кольца оцепления с пулеметами. Элементарно, Ватсон: если девушка сосет х.. в публичном доме, то вооруженный дедуктивным методом разум делает вывод, что перед нами проститутка».
  /(С) В.Пєлєвін/
 • 2009.03.05 | Михайло Свистович

  Re: "Фронт змін": як формуються ініціативні групи в регіонах

  Тарас Токар пише:
  > Наприклад, на Полтавщині у закритому режимі людьми з сумнівними біографіями, далекими від відкритої громадянської позиції. Публічних та авторитетних серед полтавців людей немає. А якщо і є, то знову ж таки все робиться у формі ЗАТ (закритого акціонерного товариства). Нижче я розпишу детальніше.
  >
  > А що робиться у Вашому регіоні?

  У всі регіонах так робиться
 • 2009.03.05 | Мартинюк

  Щось воно дуже нагадує гібрид НУ з Батьківщиною

  Пометодах створення - намагають створити нову комбінацію з тих же самиз комсомолько-карєристських кадрів, з яких робилися всі попередні політтусовки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua