МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вже навіть комуністи стараються бути схожими на Че Рновецького

02/23/2009 | Чучхе
Думаю, Че Рновецький це переломна віха в іміджевому позиціюванні українського політикуму

Тепер на зміну остаточним залишкам здорового глузду приходить балаган. Не через те, що є нагальна потреба в балагані. Просто успішність і непотопляємість Леоніда Михайловича зараз в свідомості у багатьох політтехнологів пояснюється його девіантною поведінкою. Тобто спрацьовує не дуже коректний логічний зв"язок: чим більшим ідіотом ти виглядаєш, тим більше у тебе шансів на прорив (с).

Навіть комуністи намагаються не відстати від тенденцій і косять під вар"ятів

http://zadonbass.org/allnews/message.html?id=99753
Тысячи людей вышли на Майдан на акцию "Ющенко. Чемодан. Америка"
[23 февраля 2009г. | 13:06]

В Киеве, на Майдане проходит митинг под названием "Ющенко. Чемодан. Америка", организованный Коммунистической партией Украины.

На Майдане собралось около 2 тыс. людей. Митингующие собирают деньги на билет до Америки для Президента. Установлена огромная урна, в которую и собирают деньги на билет. По бокам урны стоят 2 железных ведра с надписью: "Дадим Ющенко по пятаку". Митингующие собрали уже полтора ведра мелочи, сообщает "Главред".

Люди стоят с транспарантами, флагами КПУ, играет музыка советских времен, установлена сцена. Митингующие поют революционные песни.

Кроме того, правоохранители оцепили митингующих, чтобы те не вышли на дорогу, поскольку движение транспорта не перекрыто. Также на Майдан на прицепе привезли самолет без крыльев, на стекло которого наклеили фотографию Виктора Ющенко.

Відповіді

  • 2009.02.23 | GreyWraith

    Ні, то вони на Майдан намагаються бути схожими...

    Типу креатив і драйв. :)

    А Льончик був непотоплюваним до пори до часу - доти, доки із нього йшов всім зацікавленим будівельний прибуток. А зараз, схоже, йде до кінця фільму...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua