МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В армію за призовом братимуть не всіх. Лише найкращих

02/23/2009 | Майдан-ІНФОРМ
В умовах кризи Міністерство оборони України підвищує вимоги до кандидатів на проходження служби у Збройних силах.

Як передає кореспондент УНІАН, на цьому наголосив міністр оборони Юрій ЄХАНУРОВ на презентації видання «Біла книга-2008: оборонна політика України», що відбулася сьогодні у Києві.

Ю.ЄХАНУРОВ, зокрема, спростував інформацію про те, що в умовах фінансово-економічної кризи Міноборони нібито скорочує кількість військовослужбовців контрактної служби.

Як повідомив міністр, на сьогодні Збройних силах служать 53% контрактників.

«Це дуже далеко від тих параметрів, які визначені програмою переходу Збройних сил на професійну основу», - зауважив Ю.ЄХАНУРОВ, додавши, що через недофінансування ці плани будуть переглянуті, але жодного скорочення не відбувається.

У свою чергу, начальник Генерального штабу ЗСУ генерал армії України Сергій КИРИЧЕНКО зазначив, що сьогодні на строкову службу військові комісаріати відбирають лише одного з десяти призовників, тобто тих, які є кращими за своїми якостями для служби в армії.

У зв’язку з цим С.КИРИЧЕНКО підкреслив, що Міноборони висуває вимогу брати на службу за контрактом не гірших кандидатів, ніж призовники строкової служби.

«Не брати усіх підряд, а тих, хто є вищим за рівнем підготовки військовослужбовців строкової служби», - сказав С.КИРИЧЕНКО.

http://www.president.gov.ua/news/12974.html

sean

Відповіді

 • 2009.02.24 | Штурман

  Re: В армію за призовом братимуть не всіх. Лише найкращих

  Найкращих серед найгірши- це вже ноухау по українські. Щоб заохотити найкращих служити в війську треба створити, перш за все, конкурентні умови з іншими провідними галузями як промисловості так і бізнису, щоб була в тому зацікавленість іти на службу кращим представникам молоді. А в таких умовах в армію підуть лиш ті що не може облаштувати собі достойне життя в сучасних умовах, та не спроможний отримати освіту.
  Повірте мені як в минулому професійному військовому, старшому офіцеру в відставці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.24 | Мистер Кольт

   Re: В армію за призовом братимуть не всіх. Лише найкращих

   Лучшие из лучших зализывают раны..... Пошлите лучших из хутших! (с)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua