МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У день радянської армії Кримська«Свобода»презентувала «Нахтігаль

02/23/2009 | keymaster
23 лютого 2009 року об 11 годині Кримська організація ВО «Свобода» провела презентацію збірок світлин «Засновники ОУН», «Бандера і Бандерівці», а також представила кримчанам повне зібрання творів головного політвиховника УПА Петра Полтави «Концепція самостійної України», та книгу останнього живого старшини леґіону “Нахтіґаль” Мирослава Кальби — «Нахтіґаль у запитаннях та відповідях».

Прихильники «Російського блоку» та «Російської общини Криму» о 10.30 заблокували центральний вхід до будівлі у якій знаходиться офіс Кримської «Свободи», де мала проходити презентація.

Представники проросійських організацій як завжди вивели на вулицю дезорієнтованих комуністичною пропагандою студентів та сумуючих за радянським минулим пенсіонерів. Не дивлячись на цю перепону до офісу пройшли більшість кримської громади, журналісти провідних національних телеканалів та інформагентств.

Також на заході було присутнє російське телебачення.

Презентація розпочалася як і було заплановано об 11.00.

До зали презентації раптово проникли двоє провокаторів з «Російського блоку». Вивести з зали їх не вдалося, тому свободівці взяли їх у щільне кільце і не давали робити будь яких дій.

Разом з провокаторами до зали зайшов представник міліції і заявив, ніби до міліції надійшла інформація, що у будівлі знаходиться вибухівка. Правоохоронці провели обшук, але так нічого і не знайшли.

Презентацію провів голова Севастопольської міської організації ВО «Свобода» Олександр Болтян. Під час презентації відбулась словесна перепалка О.Болтяна з провокаторами. У цій суперечці провокатори довели свою необізнаність у питаннях історії Української Національної революції.

Дії міліції під час заходу були незрозумілими. Міліціянти не змогли забезпечити належного дотримання правопорядку у залі презентації та за її межами. На жаль не всі охочі змогли потрапити на презентацію.

Прес-служба Кримської обласної організації ВО "Свобода"

23 лютого стає традиційним днем для голосної презентації українських видань. Минулого року інформація про презентацію "УПА у відповідях Василя Кука" в Сімферополі обійшла усю Україну, не в останню чергу завдяки "підтримці" тих, хто будь-що хотів її зірвати. От і сьогодні, намагаючись зірвати презентацію, прихильники "світлого минулого" поневолі сприяли приверненню уваги до презентованих видань. Коли ж вони, нарешті навчаться, що у відкритому інформаційному суспільстві методики радянського агітпропу не діють?

Відповіді

 • 2009.02.24 | ТРК

  Re: У день радянської армії Кримська«Свобода»презентувала «Нахтігаль

  Говорят их там прибили крепко,впрочем и поделом, в Крым с их тараканами лучше не показываться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.25 | Р О К !

   Re: У день радянської армії Кримська«Свобода»презентувала «Нахтігаль

   Посмотрите, должно быть так; http://www.ruscrimea.ru/news.php?point=328


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua