МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я не розумію чому ви не розумієте…

02/24/2009 | Boroda__
Я не розумію як мені ще сказати, якими словами пояснити те, що дуже просто та ясно можна виразити трьома словами: «Я хочу жити!». Так! Просто я хочу жити!
І півроку назад життя моя було не подарунок. Але радувало те, що життя загалом по країні налагоджувалося. Судячи з кількості іномарок на вулицях і новобудовам неначебто вимальовувалося загальне народне благополуччя. Але, як виявилося – дуте благополуччя, на зайняті у банків гроші. Лопнуло все відразу – і машини, і квартири, і мрія про красиве життя. Залишилося просте бажання жити, просто жити. І наскільки я зрозумів – таких, як я, вже мільйони.

Зажени зайця в кут і він може стати вовком. А я не заєць, але в кут мене вже загнали. І мені залишилося зробити один крок – підняти голову, побачити хто мене загнав і загризти мисливця.

Так! Я сам винуватий у тому, що так довго дозволяв знущатися з себе. Дозволяв принижувати себе будь-якому, найменшому клерку. Я дозволяв пинати, обкрадати себе. Вже давно переставши вірити в ЇХ слова чомусь сподівався, що саме собою розсосеться і тоді стане жити краще. Сподівався, що достатньо сказати тост «За щастя і успіх!», випити чарку і все з'явиться – і щастя, і успіх. Виявилося – недостатньо.

Я ось на днях новину почув і побачив. Покидьки з «Беркута» ловили злочинця і помилково покалічили кримського татарина. І всі засоби масової інформації відразу зарепетували про це в дусі – якщо постраждав кримський татарин, то щось зараз почнеться… Я зловив себе на думці про те, що кримських татар влада чомусь боїться. Калічити ж українців, росіян, євреїв їй не страшно. Чому так? А тому, що кримські татари не бояться відповісти, коли образять свого. Я ж не був готовий постояти навіть за себе особисто. Обдирали – дозволяв, принижували – мовчав, вимагали – платив. Здавалося – відкуплюся від цієї влади (мол – хай подавляться) і житиму далі. Але не давилися, а тільки рот ширше розкривали. Так не давилися, що країна убогого народу вигодувала найбільшу кількість мільярдерів в Європі.

Досить. Мене вже не турбує питання «ЯК ЖИТИ?», я кожен ранок прокидаюся з думкою «ЯК ВИЖИТИ?». І я піду за будь-ким, хто мені дасть упевненість в моєму виживанні. І я зроблю все, для того, щоб вижити. Потрібно буде мітингувати – мітингуватиму, потрібно буде лежати на землі – лежатиму, потрібно кричати – кричатиму, стрибатиму – стрибатиму. Про погроми і стрілянину поки помовчу. Ось що не робитиму – так це продаватися цим покидькам, що зараз у влади і бути купленим учасником їх театральних уявлень. Тому, що на зароблену на замовлених мітингах сотню довго не проживу, а потім буде ще гірше.

Влада. Ви мені багато і красиво обіцяли. Ви, різні ви наші з вигляду, а як виявилося, різниці у вас не більш ніж між Кока-колою і Пепсі-колою. І те лайно, і те лайно – а коштує дорого. Ви розказували нам, що в Білорусі злий диктатор Лукашенко розвалює країну, що народ Литви постраждає від входження в НАТО і Євросоюз, що в Росії олігархи обкрадають народні багатства. Чому ж ми врешті-решт живемо набагато гірше, ніж вони? Ми, які мали всю нагоду жити краще за них? Ви, приймаючи закони, підписуючи укази, видаючи ухвали, накази – Ви зробили так, що наша праця, наше здоров'я, наші життя перетекли мільйонами і мільярдами доларів в кишені наших мільярдерів, яких цілих 24 на першу європейську сотню. Ви розвернули завивання в засобах масової інформації про важке положення банків, мало не краху банківської системи країни – а банки тільки за січень місяць «напрацювали» на кожному жителі країни (з урахуванням немовлят) в середньому по п'ятдесят шість з половиною гривень! Це в два рази більше, ніж минулого року!

ДОСИТЬ! Докерувалісь! Ви в шоколаді, ми в дупі!
Я, як один з тих, кого ви опустили нижче за рівень тротуару, відмовляю вам в праві керувати собою. Для мене кожен день вашого керівництва – шлях до могилі. А я не хочу цього – я хочу жити.
А, може, ви вважаєте, що я не маю права хотіти і цього? Тоді так і скажіть…

Відповіді

 • 2009.02.24 | DADDY

  Бі-бі-гонський вереск.Та ще й з помилками.

  Має бути соромно з воплі та шмарклі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.24 | Boroda__

   Re: Бі-бі-гонський вереск.Та ще й з помилками.

   А ти сидиш зараз мабуть на місці той самої молодшої шістки в податковій інспекції або в якій-небудь конторі при виконкомі. Робити тобі нічого, а грошенята капають. Тато зробив тобі тепле місце, ось ти і радий. І плювати ти хотів на ті мільйони твоїх співгромадян, які залишилися без роботи і яким не на що жити. Почекай трохи – вони і за тобою прийдуть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.03.03 | Михайло Свистович

    Таки вереск, бо при холодному розумі до таких неадекватних

    висновків не доходять

    Boroda__ пише:
    > А ти сидиш зараз мабуть на місці той самої молодшої шістки в податковій інспекції або в якій-небудь конторі при виконкомі. Робити тобі нічого, а грошенята капають. Тато зробив тобі тепле місце, ось ти і радий. І плювати ти хотів на ті мільйони твоїх співгромадян, які залишилися без роботи і яким не на що жити. Почекай трохи – вони і за тобою прийдуть.
 • 2009.02.24 | Koala

  Я теж не розумію

  що ви кажете. Або конкретизуйте вимоги, або погодьтеся з DADDY - це бі-бі-гонство.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.24 | Boroda__

   Re: Я теж не розумію

   Я не ставлю нікому ніяких вимог. Точніше у мене одна вимога - Дайте мене просто жити. Я не політик, не філософ, я просто добре розуміюся у своєї справі, хочу працювати та заробляти собі гроши на гідне прожиття. Сьогодні у мене це право - просто жити - відібрали. І я попереджаю, що готовий на все...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.24 | samopal

    У тих, хто добре розуміється на справі, нічого не відібрали...

   • 2009.02.24 | Sean

    і я не розумію

    Boroda__ пише:
    > у мене одна вимога - Дайте мене просто жити.
    До кого це вимога?

    > І я попереджаю, що готовий на все...
    Кого Ви попереджаєте? І на що саме Ви готові?
   • 2009.02.24 | Koala

    А чого ви нас попереджаєте? Чи ви збираєтеся когось з учасників

    форуму пограбувати чи вбити, щоб забезпечити своє право на життя?
    Не йдіть від теми. Ви щось почали про суспільство, а зараз стверджуєте, що це щось особисте.
   • 2009.02.24 | Мистер Кольт

    Re: Я теж не розумію

    Просьба не по адресу.
    Сегодня у Вас один выход - уехать в село подальше от телевизора и радио что бы они Вас так не раздражали.
   • 2009.02.24 | Чучхе

    "Якщо хочеш бути щасливим - будь їм" (с)

   • 2009.02.24 | omela

    Мало конкретики

    Чули історію чоловіка, який взяв був чималенького кредита на мобілку і такі інші радощі життя, а тут криза, і платити немає чим. Влаштував самоспалення в офісі - врятували. Тепер лежить у лікарні попечений.

    Хочете піти його шляхом?

    Гаразд, не самоспаленням, а грабувати банк скажімо, палити машини, бити шибки тощо... чи піти привести до влади якогось диктатора, який за Вас Ваші проблеми нібито вирішить?

    То знайте, що це по суті те саме. І не кажіть, що не попереджали.

    Не так у Вас все погано, якщо Ви ще до Інтернету залізли.

    Буває гірше, набагато.
   • 2009.03.03 | Михайло Свистович

    Re: Я теж не розумію

    Boroda__ пише:
    > Я не ставлю нікому ніяких вимог. Точніше у мене одна вимога - Дайте мене просто жити. Я не політик, не філософ, я просто добре розуміюся у своєї справі, хочу працювати та заробляти собі гроши на гідне прожиття. Сьогодні у мене це право - просто жити - відібрали.

    Заборонили працювати? Взагалі?

    > І я попереджаю, що готовий на все...

    Гадаю самоспалення буде в самий раз :) Біля СП, ВР чи КМ. Не важливо.
 • 2009.02.24 | Ghost

  а чего вы хотите? просто побить витрины?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.24 | Boroda__

   Re: а чего вы хотите? просто побить витрины?

   Конечно нет! От этого ничего не изменится. Я ищу силу (лидера, движение или т.п.) которая сможет остановить развал и которая даст мне уверенность в завтрашнем дне.
   Пока не нашел. И не только я один. С кем не встречаешься - разговор сводится к одному - Кто сможет остановить ЭТО? Кому можно поверить - в идеи и в лидеров? За чем и за кем идти?
   Был бы у нас свой Пиночет - пошел бы за ним с радостью.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.24 | Panzernik

    Пиночета надо заслужить. А в бараки со Сталиным нехочеш

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.24 | Мистер Кольт

     Ахтунг!

     Внимание - органы срочно ищат на "майдане" Пиночета.... ;) (шутка)
   • 2009.03.03 | Михайло Свистович

    Re: а чего вы хотите? просто побить витрины?

    Boroda__ пише:
    >
    > Был бы у нас свой Пиночет - пошел бы за ним с радостью.

    На стадіон під дулом автомата?
 • 2009.02.24 | Isoлято

  Так ось і я ж не розумію…

  Boroda__ пише:
  > Я не розумію як мені ще сказати, якими словами пояснити те, що дуже просто та ясно можна виразити трьома словами: «Я хочу жити!». Так! Просто я хочу жити!
  Вибачте, ви сидите перед монітором, а якийсь злодій наставив вам пістолета до голови? Чи що Вам там перед монітором жити заважає?

  > І півроку назад життя моя було не подарунок. Але радувало те, що життя загалом по країні налагоджувалося.
  Вибачте-2, Ви це вирішили, дивлячись на Київ, Симферополь, Одесу або Львів? А з'їздити до Червоноштанська Донецької області чи Великої Закультяпівки Житомирської - не пробували?

  > Судячи з кількості іномарок на вулицях і новобудовам неначебто вимальовувалося загальне народне благополуччя.
  Ой, как же ж мало совейскому чиявегу для счастия надобно! Шоб "новобудов" побільше стирчало й іномарки по вулицях їздили! А якщо не стирчать і не їздять - усё! капець! ЖИТТЯ НЕМА!

  > Але, як виявилося – дуте благополуччя, на зайняті у банків гроші. Лопнуло все відразу – і машини, і квартири, і мрія про красиве життя.
  Дык уточните уже, чего Вам хоцца: жити чи КРАСИВО жити?

  > Залишилося просте бажання жити, просто жити. І наскільки я зрозумів – таких, як я, вже мільйони.
  Неправильно зрозуміли. До серйозної кредитної пастки насправді встигло залізти 2-3% населення України. Якби більше - пару-трійку банків уже б рознесли вщент, і ніяка охорона-міліція б не допомогла...

  > Зажени зайця в кут і він може стати вовком. А я не заєць, але в кут мене вже загнали. І мені залишилося зробити один крок – підняти голову, побачити хто мене загнав і загризти мисливця.
  Ну? І хто? Имя, сес... брат, имя!

  > Так! Я сам винуватий у тому, що так довго дозволяв знущатися з себе. Дозволяв принижувати себе будь-якому, найменшому клерку. Я дозволяв пинати, обкрадати себе. Вже давно переставши вірити в ЇХ слова чомусь сподівався, що саме собою розсосеться і тоді стане жити краще. Сподівався, що достатньо сказати тост «За щастя і успіх!», випити чарку і все з'явиться – і щастя, і успіх. Виявилося – недостатньо.
  От хоча б заради такого прозріння варто час від часу влаштовувати кризи... Тока мааахонький вапросец: а коли кредити брали - у що вірили?

  > Я ось на днях новину почув і побачив. Покидьки з «Беркута» ловили злочинця і помилково покалічили кримського татарина. І всі засоби масової інформації відразу зарепетували про це в дусі – якщо постраждав кримський татарин, то щось зараз почнеться… Я зловив себе на думці про те, що кримських татар влада чомусь боїться. Калічити ж українців, росіян, євреїв їй не страшно. Чому так? А тому, що кримські татари не бояться відповісти, коли образять свого.
  Блін, і ще одне прозріння... Хай живе криза?

  > Я ж не був готовий постояти навіть за себе особисто. Обдирали – дозволяв, принижували – мовчав, вимагали – платив. Здавалося – відкуплюся від цієї влади (мол – хай подавляться) і житиму далі.
  Во-во, "здавалося". Краще б уже йшли до церкви та хрестилися цілими днями. Бо завдяки таким "мовчазним платителям" і вигодувалася у нас така товста й нахабна ВЛАДА!

  > Але не давилися, а тільки рот ширше розкривали. Так не давилися, що країна убогого народу вигодувала найбільшу кількість мільярдерів в Європі.
  Так Ви ж їх і вигодували... я, наприклад, хабарів нікому не давав, на підприємствах, що належать "українським мільярдерам", не працював... хіба шо податки платив... по мінімуму...

  > Досить. Мене вже не турбує питання «ЯК ЖИТИ?», я кожен ранок прокидаюся з думкою «ЯК ВИЖИТИ?». І я піду за будь-ким, хто мені дасть упевненість в моєму виживанні.
  Мааахонький вапросец нумер 2. А як раптом цей "будь-хто" візьме й обдурить, і не дасть? Знов будете готові "загризти мисливця"? Так может... таво... прям шшас, не дожидаясь?

  > І я зроблю все, для того, щоб вижити. Потрібно буде мітингувати – мітингуватиму, потрібно буде лежати на землі – лежатиму, потрібно кричати – кричатиму, стрибатиму – стрибатиму. Про погроми і стрілянину поки помовчу.
  А не хочете зайняти порожню хату десь на болоті в Закультяпівському районі, розпахати з чверть гектару городу, посадити там картоплю з буряками, розвести курей та кіз... вопчєм, ЖИТИ й абсолютно НІ ВІД КОГО не залежати? Чи все-таки "лежати, стрибати, кричати" якось простіше?

  > Ось що не робитиму – так це продаватися цим покидькам, що зараз у влади і бути купленим учасником їх театральних уявлень. Тому, що на зароблену на замовлених мітингах сотню довго не проживу, а потім буде ще гірше.
  Братва, клиент созрел. Ему даже платить не надо - он тока шо сам признался: "піду за будь-ким, хто мені дасть упевненість в моєму виживанні". Дайте ему "упевненість" - митинговую сотню придержим для более прагматичных...

  > Влада. Ви мені багато і красиво обіцяли. Ви, різні ви наші з вигляду, а як виявилося, різниці у вас не більш ніж між Кока-колою і Пепсі-колою. І те лайно, і те лайно – а коштує дорого.
  Чюваг, мы тут шшас тебе страшную тайну откроем. Половине страны мы рассказываем про "злых москалей", второй половине - про "злых бендераффцеф". Половину пугаем "российской оккупацией", половину - "вступлением в НАТО". Половине обещаем русский язык как второй государственный, половине - что никогда этого не допустим. Но мы-то прекрасно знаем, что на самом деле все вы - ЛОХИ, и стрижём вас ровно настолько, насколько вы нам подставляете свои бока. Усёк?

  > Ви розказували нам, що в Білорусі злий диктатор Лукашенко розвалює країну, що народ Литви постраждає від входження в НАТО і Євросоюз, що в Росії олігархи обкрадають народні багатства. Чому ж ми врешті-решт живемо набагато гірше, ніж вони? Ми, які мали всю нагоду жити краще за них?
  Надеюсь, в силу вышеоткрытой "страшной тайны" отвечать на этот вопрос ниабизатильно?

  > Ви, приймаючи закони, підписуючи укази, видаючи ухвали, накази – Ви зробили так, що наша праця, наше здоров'я, наші життя перетекли мільйонами і мільярдами доларів в кишені наших мільярдерів, яких цілих 24 на першу європейську сотню.
  А вы и смотрели, развесив уши, как подписываются все эти "укази, накази, ухвали". Ну как таких лохов да не обобрать до нитки?

  > Ви розвернули завивання в засобах масової інформації про важке положення банків, мало не краху банківської системи країни – а банки тільки за січень місяць «напрацювали» на кожному жителі країни (з урахуванням немовлят) в середньому по п'ятдесят шість з половиною гривень! Це в два рази більше, ніж минулого року!
  Так. Я, здається, зрозумів, куды чюваг рулит. "Марио собирается грабить банк", правильно?

  > Я, як один з тих, кого ви опустили нижче за рівень тротуару, відмовляю вам в праві керувати собою. Для мене кожен день вашого керівництва – шлях до могилі. А я не хочу цього – я хочу жити.
  А до цього моменту, значить, це "право керувати" Вас анітрохи не чіпало. Керуйте на здоров'я... тільки не заважайте кредити брати... І взагалі, якщо вірити Козьмі Пруткову, "первый шаг младенца есть его первый шаг к могиле".

  > А, може, ви вважаєте, що я не маю права хотіти і цього? Тоді так і скажіть…
  Та чого ж, маєте право, хочете - хотіть... Але ж, дивлюся, Ви начебто чогось більшого хочете? Чого саме?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.24 | Panzernik

   Это ужасно, Isoлято остервеневший циник.

   Ай-ай-ай. Тонкий, деликатный мечтатель Борода доверил "майдану" наболевший крик своей измученой души.

   И что я вижу, жестокий Isoлято уже топчеться по нежной душе, своми циничными туфлями.

   Какая страшная жизнь.

   тьфу.пардон оговорился.

   Как страшно жить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.24 | omela

    +1

   • 2009.02.24 | Isoлято

    Енний раз нагадую: не Isoлято, а Isoлято®!!!

    А нашшот "циник" - шо есть, то есть... жізєнь заставіла...
 • 2009.03.03 | kom8407

  За що боролись, на те й напоролись.

  По-моєму, Бісмарк сказав: кожен народ заслуговує таких правителів, яких має. Отож добре пригадайте події до 2004 року і після. Янукович підвищував зарплати і пенсії мало не кожен місяць. Чи були Ви йому вдячні за це?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua