МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Регіони готові на коаліцію з БЮТ, якщо...(/)

02/24/2009 | Sean
Коаліція Партії регіонів і БЮТ можлива в нинішньому складі парламенту за умови формування нового уряду на чолі з Віктором Януковичем.

Таку думку висловив перший віце-спікер, член фракції Партії регіонів Олександр Лавринович, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я вважаю реальним об'єднання (Партії регіонів) з БЮТ або в нинішньому складі Верховної Ради, або в майбутньому. Якщо в них буде розуміння того, що необхідно віддати першість інтересам громадян, інтересам держави і дати можливість визначати роботу тим, хто це вміє робити краще", - сказав Лавринович.

"Якщо буде таке розуміння у Юлії Володимирівни (Тимошенко) зараз і буде заявлене про те, що уряд іде у відставку і політична сила Юлії Володимирівни готова взяти участь у формуванні нового уряду разом з Партією регіонів", - додав він.

На думку першого віце-спікера, у протилежному випадку дострокові парламентські вибори неминучі.

Лавринович відзначив, що для цього є два варіанти розвитку подій - політична воля парламентської більшості для проведення дострокових виборів або "воля українських громадян".

На його думку, такі вибори повинні відбутися найближчим часом. "Тому що якщо це буде відкладатися, то шансів на те, щоб мати солідне представництво в парламенті і реально впливати на процеси в Україні у БЮТ буде все менше", - вважає він.

Коментуючи заяви політиків про неможливість проведення дострокових парламентських виборів за півроку до президентських, Лавринович відзначив, що Конституція не передбачає такої заборони.

"Ніякої заборони немає. Є просте право у президента (оголошувати розпуск парламенту), яке він втратить за півроку до чергових президентських виборів", - сказав перший віце-спікер.

Разом з тим, Лавринович відзначив, що за "нормальних умов розвитку країни" і відсутності кризи питання об'єднання з БЮТ не було б актуальним.

http://pravda.com.ua/news/2009/2/24/90221.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua