МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чудове дослідження щодо ПіАрасів (/)

02/25/2009 | observеr
Про піар-асів
Володимир Йадороб // 25.02.2009

Сьогодні вранці, блукаючи Інтернетрями, зайшов на «Українську правду». Дивлюся – аж там у розділі блогів прецікавий запис. Юлін піар-ас Олег Мєдвєдєв висловлює хвилювання і обурення з того, що газета «Сєгодня» - що б ви думали? Валить гривню, не більше, не менше.

Мовляв, друкуючи на передовиці свій прогноз щодо того, що невдовзі долар перетне позначку в 10 грн., газета нагнітає паніку і тим самим підштовхує гривню до прірви.

Мій коментар з цього приводу у своєму блозі таваріщ Мєдвєдєв видалив. Нічого дивного, сміливі і героїчні БЮТівські парники говорять тільки те, що хочуть, слухають тільки те, що подобається, і затикають усіх, кого можуть, якщо висловлені думки суперечать партійній лінії.

Так чинять на тих же блогах й інші йулєфани та працівники її штабу – наприклад, Вітя Уколов. Цей якось навіть відрікся від свого звідного брата, коли у нього спитали, чи знайоме йому таке прізвище – брат Уколова колись займався тим, що для Віті підшукував серед студентів бажаючих за гроші попрацювати «над покращенням іміджу Юлі Володимирівни». Тобто – форумним щуром, яких зараз розплодилося нємєряно, і які прямо зараз посповзаються під цей огляд захищати своє закосичене шопопало. Так от, коли в Уколова в його блозі спитали, чи часом не він у БЮТі займається куруванням форумних пацюків, він заперечив це. А коли спитали, чи знайоме йому таке прізвище… і назвали прізвище його брата – Уколов заявив, що таких не знає, да, і тут же заборонив коментарі під тим своїм записом)) Хоча щонайменше 2-3 людей, які читають наш порносайтєг (знаю точно!), можуть підтвердити викладену тут інформацію.

Але повернемося до наших баранів. Так от, Олег Мєдвєдєв щиро вважає, що саме газети «Сєгодня» та «Факти» винні у тому, що долар росте, а гривня падає. Уряд, я так розумію, тут зовсім ні до чого. Вся відповідальність лежить на журналістських мордах (с).

При чому, звертаю вашу увагу, пан Мєдвєдєв тонко натякає: на ахмєтівських журналістських мордах. Адже саме Ахматову належить «Сєгодня».

Так от, хотілося б звернути увагу таваріща Медвєдєва на одну річ, яку він, здається, абсолютно «випадково» не помітив. На тій-таки «Українській правді», де щиро піариться Мєдвєдєв, час від часу можна помітити такий собі банер:

Перехід за цим банером виведе вас на сайт «4post», який входить в сферу медіа-контролю БЮТу. Якщо не вірите – погортайте сторінки, і вам все стане зрозумілим))

Так от на цьому сайтику якраз і розміщена стаття про те, що долар перетне позначку 11 гривень. І, в принципі, таке припущення є абсолютно виправданим, як показує досвід хоча б і останніх місяців.

Але чому тоді БЮТівський піар-ас Мєдвєдєв приколупався до газети «Сєгодня», якщо їхні ж партійні ЗМІ теж, за його логікою, сіють паніку?
Чи то, може, вони просто готують грунт?

Володимир Йадороб

http://infoporn.org.ua//2009/02/25/pro_parasv_

Відповіді

 • 2009.02.25 | Shooter

  IMHO, Мєдвєдєв ще один з поміркованих

  До "гєнієв" таффаріщєй БєрєзоФФца та Уколова йому ще далеко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.25 | omela

   У нього така функція, роля якщо хочете

   (що втім не означає, що вона йому не органічна)

   там є ще декілька на підхваті працюючих... Продумана схема. Достатньо ефективна до останнього часу.

   Зараз, щоправда, реальність починає трохи заважати...

   Ну тут нічого не вдієш, не їхня то провина, адже як відомо:
   неможливо дурити велику кількість людей нескінченно довгий час...
 • 2009.02.25 | omela

  Так, мені теж впало у вічі Мєдвєдєвське "газета валить гривню"Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua