МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комплекс советського чєловєка у Леоніда Кравчука

02/26/2009 | did
Леоніду Кравчуку треба звернутися до баби ПАРАСКИ щоб та вилила на воскові той переляк який він отримав в 1991 році і через який він здав українську атомну зброю росіянам і амереканцям. Знехтував національними інтересами УКРАЇНИ. Те що в 1993 році він дезертирував з посади ПРЕЗИДЕНТА УКРАІНИ це точно як точно що на виборах в яких брав участь СУРКІС він в нього(Президент України) був підмітайлом. Тепер він дає поради патріоту Президенту України Віктору Ющенку щоб той йшов його шляхом.

Відповіді

 • 2009.02.26 | Чучхе

  А ось його прєвєд із далекого 2005 року (/)

  http://obkom.net.ua/news/2005-01-19/1205.shtml?yandex

  СДПУ(о) перестанет уважать Ющенко, если тот откажется представить кандидатуру Тимошенко в премьер-министры

  Только что в кулуарах Верховной Рады лидер фракции СДПУ(о) Леонид Кравчук высказал свое мнение по поводу главы будущего правительства.


  По его мнению, «если Ющенко джентльмен, то он обязан выполнять соглашения, а потому обязан вынести на утверждение премьер-министром кандидатуру Юлии Тимошенко». Если же Ющенко – президент, то он вдвойне обязан это сделать, считает Леонид Кравчук.

  В противном случае СДПУ(о) перестанет уважать Виктора Андреевича, - заверил Леонид Макарович. Хотя его партия, как он подчеркнул, участия в формировании правительства принимать не будет. Тому що оппозиция.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.26 | Almodovar

   Пропозиція

   Чи не час додати до заяви Кравчука прикметник "скандальна"? Буде "скандальна заява Кравчука". Це переведе її з розряду політичних подій до скандальної жовтопресної хроніки.
  • 2009.03.04 | Михайло Свистович

   Re: А ось його прєвєд із далекого 2005 року (/)

   Чучхе пише:
   > http://obkom.net.ua/news/2005-01-19/1205.shtml?yandex
   >
   > СДПУ(о) перестанет уважать Ющенко, если тот откажется представить кандидатуру Тимошенко в премьер-министры
   >
   > Только что в кулуарах Верховной Рады лидер фракции СДПУ(о) Леонид Кравчук высказал свое мнение по поводу главы будущего правительства.

   То вони ще тоді були разом з Юлею? І Ющенка вони поважали?
 • 2009.02.26 | bazillio

  Re: Комплекс советського чєловєка у Леоніда Кравчука

  За деньги любой бы сказал такое! темболее в наше время, где патриотизм отошел на второй план, на первом - деньги! Так что Тимошенко сделала ставку на "нафталин" и проиграла! Кравчука ненавидят еще больше чем кучму и Юльку!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.04 | Михайло Свистович

   Re: Комплекс советського чєловєка у Леоніда Кравчука

   bazillio пише:
   > За деньги любой бы сказал такое!

   Не варто судити всіх по собі. Варто запропонувати гроші, наприклад, мені, і попросити сказати таке :)
 • 2009.02.26 | Тарас Токар

  Re: Комплекс советського чєловєка у Леоніда Кравчука

  did пише:
  > Леоніду Кравчуку треба звернутися до баби ПАРАСКИ щоб та вилила на воскові той переляк який він отримав в 1991 році і через який він здав українську атомну зброю росіянам і амереканцям. Знехтував національними інтересами УКРАЇНИ. Те що в 1993 році він дезертирував з посади ПРЕЗИДЕНТА УКРАІНИ це точно як точно що на виборах в яких брав участь СУРКІС він в нього(Президент України) був підмітайлом. Тепер він дає поради патріоту Президенту України Віктору Ющенку щоб той йшов його шляхом.
  Сильно не хвилюйтеся. Раз комуняка каже, що Ющенко поганий, то значить все навпаки.
 • 2009.02.26 | Чучхе

  Рекомендую почитати думку з приводу Цибулька (/)

  http://zaxid.net/blogentry/35550/?cbk=1

  Путч аля-Кравчук???
  На кількох телеканалах засяяв лик Леоніда Макаровича Янає ... перепрошую Кравчука. Він на губах побренькував щось схоже на «Лебедине озеро». Правда сам – без Пуго і пугоподібних. Хоча, щоб вчути за його словами звуки тієї ж музики, що прикрашала слух телекартинку від 19 серпня 1991 року, потрібно дещо напружити уяву.
  Але вібруючий голосок тепер уже за словами пріснопам'ятного Ткаченка (правда про себе коханого), якщо «не першого, але і не другого» Президента, аж надто нагадував звернення не менш пріснопам'ятного Янаєва. Зважаючи на вік громадянина Кравчука, починаєш задумуватися про те, що людина, якщо вона раб за психотипом, то вона у будь-якому віці залишається рабом. Навіть не рабом, а дрібничковим офіціантом. Вічно сервільним типом. Вічно найманим. Але не народом. Для таких - бути найнятими народом на служіння народові все одно обертається на служіння хазяїнові.

  А хто ж тепер посмикує за ниточки Макаровича? Ну, обличчя і герої все ті ж. Усі «юлефанські», тобто Тимошенколюбні заяви і вияви з боку Кравчука останніх місяців свідчать лише про одне - союз Тимошенко з Медведчуком такий же міцний, як і кумівство Медведчука з російським Медведєвим. Тобто роль Медведчука у налагодженні контактів Тимошенко з російським істеблішментом є такою ж ключовою, як і в перетворенні Тимошенко у ворога всього українського приблизно такого ж рівня, як Симоненко. Питання - чому саме у кастингу на кандидата Кремля у президентіаді-2010 перемогла Тимошенко? Та тому, що так іти по трупах, як може іти Тимошенко, на жаль чи на щастя, Віктор Федорович не вміє чи не хоче. Для нього і його політичних парнерів втрата державності - це не лише втрата статурності, а й втрата капіталів і ринків. І нічого святого, крім УПЦ. І то для ритуалів.

  Стає зрозумілим, що мета Медведчука на перетворення України в таке собі російське генерал-губернаторство стала також і метою Тимошенко. Вона прекрасно розуміє, що президентом країни їй ніколи не стати, тому варто піти заради президентства на зміну статусу держави. Ну не вона ж, Тимошенко, лежала заради Незалежності на майданному граніті. І не Кравчуковими зусиллями здобувалася ця свята Незалежність. І не Медведчуковими зусиллями.

  Чому ж вони саме зараз пішли у фактично психічну атаку? Відповідь лежить на поверхні - Тимошенко, як прем'єр, свій потенційний кабмінівський виборчий майданчик із тріском програє, але доки ще президентський рейтинг її не встиг розтанути разом із першим весняним сонцем остаточно й безповоротного, Медведчук розпочав свою операцію «Порятунок рядового Раяна» - тобто кандидата Тимошенко. І тому, доки амбіції Тимошенко остаточно не випалили рейтингу БЮТ, ситуація може розвиватися у двох напрямках - спробувати дострокові парламентські вибори зв'язати з достроковими президентськими, а якщо не вдасться - знайти політсилу, руками і діями якої дострокові парламентські вибори всеж можна буде організувати. Не забуваймо про крапленого туза у рукаві Тимошенко - КПУ. Там деяким молодим батькам дуже вже потрібно «дєтішкам на молочішко». А втім - їм завжди на щось потрібно.

  А щодо Кравчука-Янаєва, то згадався анекдот, який з'явився в Україні після трагічного нью-йоркського 11 вересня. Це коли два куми сидять на копиці сіна - дивляться, а тут «кукурузник» у сусідню копицю ба-бах! І втаранився. І тут кум робить висновок: - Яка країна - такі й теракти!

  Який Кравчук - такі й заколотники. Навіть його символічний ресурс не належить йому самому, навіть на схилі віку. Панові Кравчукові, напевне, не варто надалі називатися першим президентом України, адже Конституція прийнята вже не за його часів, тим більше, що до становлення жодного державного інституту в нього або руки не дійшли, або часу не вистачило. Пригадується, за часів президентства Кравчук - це така собі навіки перелякана людинка, що боїться за будь-що взяти на себе відповідальність. За часів Кучми - Леонід Макарович - «мілєйшей душі чєловєк», жодного антикучмівського прояву не спостерігалося. Зате тепер звідкись взялася сміливість за будь-який крок покусувати Президента Ющенка, і найголовніше - вистачає часу бути адвокатом антиукраїнської шантрапи.

  Тому так на часі - «перезавантаження» чи «перевстановлення» країни, кажучи комп'ютерною термінологією. Переінсталяція. Адже як може себе поважати країна, котра встановлена людьми, що самі себе не поважають. А те, як на старості літ, на присмерку віку, допалює рештки свого сумнівного авторитету Леонід Кравчук, є цілком логічним і виключно повчальним прикладом, особливо для молодих політиків.

  Але достатньо прикрим загалом і для країни, і для нації.
 • 2009.02.26 | Чучхе

  А також думку про цю заяву Степана Хмари

  Думаю, Степан Ількович після пригоди із полковником Григор"євим (кажуть, також якось підозріло застрелився) і відбуванням за надуманою справою майже року в СІЗО, може більш раціонально подивитися на "білого й пухнастого" Кравчука

  див. текст тут http://pravda.com.ua/news/2009/2/26/90360.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua