МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В СП критикують Окружний адмінсуд м. Києва

02/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 лютого 2009 року про скасування Указу Президента України від 3 квітня 2008 року, яким було припинено повноваження С.Станік на посаді судді Конституційного Суду України, є незаконним і безумовно буде оскаржено представниками Президента України в апеляційному порядку. Про це повідомив керівник Служби з представництва у судах України інтересів Президента України та створених ним консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб Руслан Кирилюк.

«Слід зазначити, що Окружний суд не вирішував питання про поновлення С.Станік на посаді судді, а лише визнав незаконним відповідний Указ Президента України, тобто навіть у разі набрання рішенням чинності С.Станік до Конституційного Суду України не повернеться», – наголосив Р.Кирилюк.

Він також додав, що зазначене рішення Окружного адміністративного суду міста Києва вже вкотре засвідчило, що «суд здатен винести будь-яке абсурдне з юридичної точки зору, але потрібне, виходячи з принципів політичної доцільності, для правлячої парламентської сили рішення».

Керівник Служби з представництва у судах інтересів Президента України підкреслив, що невипадково у суддівському середовищі активно обговорюється думка про те, що голова Окружного суду О.Бачун може забезпечити винесення будь-якого рішення: зупинити вибори, заборонити Президентові звертатися до КСУ і навіть скасувати Декрети Леніна.

http://www.president.gov.ua/news/13015.html

sean

Відповіді

 • 2009.02.26 | Адвокат ...

  А чьо? Ґєта,-- місЬль!

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > ... скасувати Декрети Леніна.


  ТЮлє-дарізм во всєй свой красє і во всьом свойом облічіі. Я з нетерпінням чекю на скасування рейдюшиними судами:
  1. Теорії відносности Айнштайна.
  2. 3-х законів механіки Ньютона.
  3. 3-х законів термодинаміки.

  а тако ж:

  1. Встановлення документальним юридично бездоганним хвактом безсмертя ТЮлі.
  2. На підставі п. 1.,-- визнання за нею повного та беззастережного права обіймати в державі Україна геть усі посади,-- разом, чи окремо, на ї розсуд,-- які вона побажає.

  І наступіт счясьтьє...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua