МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Учасники наради у Президента ніби домовилися

02/27/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Інформуючи про підсумки наради з координації дій усіх органів державної влади та політичних сил в кризових умовах розвитку економіки, Президент України Віктор Ющенко повідомив, що її учасники досягли домовленості про реалізацію «трьох кроків, які будуть здійснювати разом».

Президент повідомив, що крок перший - це підписання сьогодні спільної декларації, у якій йтиметься про економічний стан України та готовність сторін, що брали участь у сьогоднішній нараді, спільно боротися із наслідками кризи. «Це заклик і до опозиції: спільними кроками формувати ефективну відповідь на кризу», - наголосив В.Ющенко. Декларація буде підписана Президентом України, урядом та НБУ. «Коло підписантів може буде розширене», - зауважив В.Ющенко.

Крок другий - підготовка спільної позиції щодо співпраці України з Міжнародним валютним фондом. В.Ющенко підкреслив, що робоча група має виробити документ, який демонструватиме спільну політичну волю всіх гілок влади щодо забезпечення реалізації конкретних економічних питань. «Ми опрацьовуємо цей документ як документ, який формує єдину спільну політичну волю для його реалізації. Це конкретне висвітлення тих антикризових кроків, які слід зробити в тому числі і через Верховну Раду», - сказав Глава держави.

Учасники наради домовилися, що в понеділок, 2 березня, о 15.00 цей документ буде представлений і парафований у рамках робочої групи експертами і фахівцями, які працювали від імені сторін, які сьогодні брали участь у нараді.

Крок третій. Було досягнуто домовленості про створення робочої групи з представників сторін - учасників сьогоднішньої наради, мета якої - вироблення спільного антикризового пакету. «Який він буде за глибиною - це покаже готовність сторін брати на себе політичну відповідальність за рішення, які сьогодні не є простими», - підкреслив В.Ющенко. Він наголосив, що насамперед, йдеться про питання Держбюджету-2009 та загальноекономічні питання.

http://www.president.gov.ua/news/13033.html

У заході взяли участь Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, Голова Національного банку Володимир Стельмах та представник фракції Партії регіонів Микола Азаров.

sean

Відповіді

 • 2009.02.27 | Адвокат ...

  Три кроки:

  1. УґлУбіть.
  2. УсуґУбіть.
  3. Создать рабочюю ґруппу.

  Хтів Ющ, як краще, а вийшло, як у Мордо-мирдіна...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua