МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бандерівці і мельниківці разом святкуватимуть 80-річний ювілей

02/27/2009 | keymaster
До 80-річчя створення Організації Українських Націоналістів

(Інформаційне повідомлення Проводу ОУН та Проводу ОУН(р))

З-поміж ювілейних дат, які припадають на 2009 рік, яскраво вирізняється 80-річчя Організації Українських Націоналістів. ОУН пройшла довгий і важкий шлях боротьби за право українців на власну державність. А з 1991 року члени ОУН стали на захист Незалежності України, до праці над розбудовою держави і наповненням її справжнім українським національним змістом.

У цей ювілейний рік українські націоналісти демонструють всьому українському народові – ОУН була, є і буде непартійною політичною силою, що стоїть на захисті українських національних інтересів.

Членство Організації Українських Націоналістів, що була заснована в 1929 році та очолювана Євгеном Коновальцем - ОУН та ОУН(р) за участі наукової громадськості спільно вшановують пам’ять своїх героїчних попередників і заявляють, що позиції і дії організацій мають і матимуть надалі погоджений характер.

Не зважаючи на спроби „приватизації” ідеології українського націоналізму, права „спадковості” на саму ОУН задля використання її імені в політичних ігрищах, організований український націоналістичний рух, започаткований 80 років тому, діє і діятиме. Спільно обраний напрям на консолідацію націоналістичних сил, як головної передумови збереження української державності та захисту українського народу, продовжуватиметься.

З нагоди славного ювілею ОУН силами двох організацій 27 березня 2009 року в м. Києві проводитиметься урочисте відзначення 80-річчя створення Організації Українських Націоналістів.

Слава Україні! Героям слава!

Провід ОУН Провід ОУН(р)

03.02.2009 р.,

м. КиївВідповіді

 • 2009.02.28 | omela

  Re: Бандерівці і мельниківці разом

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.03.01 | Василь Остапчук

  Re: Бандерівці і мельниківці разом святкуватимуть 80-річний ювіл

  Вважаю головною провиною "старої" націоналістичної еліти неспроможність передати молоді зброю і ідеали : до цієї пори українськими ОУН управляють старі , немічні , а часто і неадекватні люди. Головне завдання спільних зборів - утворення справжньої "Булави" із числа сьогодняшньої національної еліти та "Почесної Булави" з числа вояків УПА для духовного керівництва. Слава Україні
  Петро Камінь


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua