МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нагорода за зближення українців

02/27/2009 | The League of Ukrainian Canadians
Ліґа Українців Канади (ЛУК) відзначила грамотою за плідну працю у зближенні українсько-канадської діаспори з Україною Юрія Савчука, голову Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України. Вручення грамоти відбулося під час доповіді про Українсько-Шведські відносини XVII – XVIII ст., яку виголосив Юрій Савчук 13 лютого у КУМФі.

З 8 по 15 лютого 2009 року у зв’язку з передачею в дар Україні громадянкою Канади пані Галиною Горюн-Левицькою, дружиною відомого українського художника у діаспорі Мирона Левицького, приватної мистецької колекції видатних українських художників зарубіжжя ХХ століття Юрій Савчук перебував у Торонто у службовому відрядженні.

На думку Володимира Паславського, виконавчого директора Ліґи Українців Канади, «передача українських художніх цінностей зарубіжжя наближають діаспору до України, а також підкреслюють існування одної української нації по всьому світу».

Юрій Савчук зауважив, що головним завданням його праці у Державній службі контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України є духовне збагачення України, яке включає у себе культурне зближення діаспори з материковою, материнською землею.

Попередньо Юрій Савчук відвідував Торонто у Листопаді 2008 року, тоді ж приймав участь у святкуванні 60-ліття Гомону України – видавничого органа Ліґи Українців Канади. Під час ювілею, ЛУК передав Міністерству Культури та Туризму Україні в особі Юрія Савчука англомовну виставку “Геноцид Голодомором.” Для ознайомлення виставкою «Геноцид Голодомором» відвідайте www.holodomoreducation.org.

Ліґа Українців Канади розпочала співпрацю з Юрієм Савчуком для реалізації проектів, які єднатимуть діаспору з Україною.
Ліґа Українців Канади (ЛУК) є громадсько-політичною неприбутковою організацією, метою якої є на основі об'єднаної та міцної українсько-канадської громади утвердження і розбудова незалежної демократичної української держави.

Прес Служба ЛУК 416-516-8223


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua