МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Незважаючи на кризу, бродівський мер і далі отримує надбавки

02/27/2009 | pankevych
Мера Бродів, на відміну від його виборців, економічна криза не торкнулася. Адже на останній сесії депутати затвердили йому усі відповідні надбавки та премії.
І це, незважаючи на постанову Кабінету Міністів України від 26 листопада 2008 р., у якій йдеться, що до «тимчасової стабілізації економічної ситуації в Україні припинити видачу винагород держслужбовцям….».
Очевидно, що п. Б.Семчука ця постанова не стосується, адже на останній сесії міської ради депутати від ВО «Свобода» були єдиними, хто не голосував за рішення, у якому йшлося про затвердження надбавок та преміювання мера.
У рішенні, зокрема йшлося, щоби виплачувати мерові Бродів Б.Семчуку надбавку за виконання «особливо важливої роботи» у розмірі 50 відсотків посадового окладу, а також щомісячно преміювати мера та надавати йому матеріальну допомогу для вирішення соцільно-побутових питань (?) та допомогу на оздоровлення. Зважаючи на те, що зарплата у мера і так чималенька, економічна криза до нього добереться ще нешвидко.

Відповіді

 • 2009.02.28 | AK

  Коли вже нашому народу дійде, що дешева влада дуже дорого коштує

  А може мерові зовсім не платити?
  Думаєте не буде бажаючих на це місце?
  Будуть! Адже посада мера дає купу інших можливостей заробити.

  Я не знаю, як керує містом згаданий мер. Я не знаю чи отримує він ще якісь доходи понад його офіційну зарплату (з доплатами і допомогами).

  Але ідея зменшення офіційних доходів чиновників високого рангу є повним ідіотизмом, оскільки це шлях до корумпованої і некомпетентної влади.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua