МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Паразити. Ну і чим не депутати/влада?

02/28/2009 | zmej_gorynych
Отака собі легенька гімнастика розуму :sol:

Паразиты (от греч. parásitos — нахлебник, тунеядец), организмы, питающиеся за счет других организмов (называемых хозяевами) и большей частью вредящие им.
/(C) "Паразитология, Паразитизм", Б. Е. Быховский/


Думаю, під це визначення впряму підходять владні (виконавчі) та депутанські (законодавчі) структури . А під "господарями" явно можна зрозуміти Народ.

Який звідси ще один висновок можна зробити? - А те, що паразити до Народу НЕ відносяться. Зі всіма наступними наслідками.

Відповіді

 • 2009.02.28 | GreyWraith

  Як то не відносяться?

  zmej_gorynych пише:
  >Який звідси ще один висновок можна зробити? - А те, що паразити до >Народу НЕ відносяться. Зі всіма наступними наслідками.
  От давайте проведемо експеримент: візьмемо пересічного українця і запхаємо у ВР на місце будь-якого депутата будь-якої фракції. Питання: яка ймовірність, що цей самий неофіт за 5 років не поведеться на численні спокуси і не зіпсується до середнього рівня? Думаю, невисока.

  Характерно, що більшість депутатів чи урядовців поштучно і особисто є цілком порядними, хорошими і розумними людьми, які все чудово розуміють, персонально ніяких паскудств не роблять, навіть іноді роблять і хороші речі, в першу чергу персонально ні за що не відповідають - бо у кожного із них завжди знаходиться море пояснень і виправдань і мінімум повноважень щось змінити на краще. Звісно, є ряд цілком мерзенних клінічних випадків, але ж загалом до кожного конкретного депутата якісь конкретні претензії висловити складно. А чому у підсумку виходить от таке? - я не знаю відповіді. Може, Ви знаєте?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.28 | zmej_gorynych

   Re: Як то не відносяться?

   GreyWraith пише:
   > zmej_gorynych пише:
   > >Який звідси ще один висновок можна зробити? - А те, що паразити до >Народу НЕ відносяться. Зі всіма наступними наслідками.
   > От давайте проведемо експеримент: візьмемо пересічного українця і запхаємо у ВР на місце будь-якого депутата будь-якої фракції. Питання: яка ймовірність, що цей самий неофіт за 5 років не поведеться на численні спокуси і не зіпсується до середнього рівня? Думаю, невисока.
   >
   > Характерно, що більшість депутатів чи урядовців поштучно і особисто є цілком порядними, хорошими і розумними людьми, які все чудово розуміють, персонально ніяких паскудств не роблять, навіть іноді роблять і хороші речі, в першу чергу персонально ні за що не відповідають - бо у кожного із них завжди знаходиться море пояснень і виправдань і мінімум повноважень щось змінити на краще. Звісно, є ряд цілком мерзенних клінічних випадків, але ж загалом до кожного конкретного депутата якісь конкретні претензії висловити складно. А чому у підсумку виходить от таке? - я не знаю відповіді. Може, Ви знаєте?


   Чи не знаю я?
   Ну, я трохи цікавлюся східною культурою (Китай, Японія). То там відоме стародавнє прислів'я, котре звучить так:
   "Якщо щось ходить як качка, плаває як качка, літає як качка і крякає як качка, то це - качка" /(С)/
   Отак от прямо, і без будь-яких викрутасів.

   Ви пишете, що якимось дивовижним чином колись загалом непогані люди перетворюються просто на якихось чортів рогатих.
   На мою думку вони й були латентними рогатими чортами. І попали в сприятливе середовище. Ото як мікроби в кров"яний агар.
   І відразу їх "темна половина" придушила "світлу".
   Не витримали вони випробування достатком (грошима, славою, владою). І тепер вічно горітимуть в пеклі. І туди їм і дорога.
   Мені лише їхніх невинних дітей та нащадків шкода. Бо таку "родітєльську" карму не одне їх покоління буде відпрацьовувати...
   Закони Всесвіту не на.беш, ага.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.02.28 | OlalaZhm

    Мені набридли тупі казки про пересічних здлдюжок

    Звісно, є якась частина (і на жаль, думаю, помітно велика) яка отруєна тим ядом, який ці паразити випорсують у кров народу у вигляді страшник казочок тіпа "ви стали б такі самі". Насправді у нас просто нормальним людям крізь цих паразитів у владу не пробитись. Це як тест: якщо ти у владі, значить пАдонАк. Значить, вже з ким злигався, продався і купився.
    А нормальних я знаю немало. І вони б не спокусилися.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.02.28 | zmej_gorynych

     Re: Мені набридли тупі казки про пересічних здлдюжок

     OlalaZhm пише:
     > Звісно, є якась частина (і на жаль, думаю, помітно велика) яка отруєна тим ядом, який ці паразити випорсують у кров народу у вигляді страшник казочок тіпа "ви стали б такі самі". Насправді у нас просто нормальним людям крізь цих паразитів у владу не пробитись. Це як тест: якщо ти у владі, значить пАдонАк. Значить, вже з ким злигався, продався і купився.
     > А нормальних я знаю немало. І вони б не спокусилися.

     І я знаю нормальних адекватних людей.
     І багато хто знає.
     Проте дійсно їм не пробитися, бо як писав Пєлєвін (http://zmejgorynych.blogspot.com/2008/08/blog-post_31.html):

     «Провокация в наше время перестала быть методом учета и стала главным принципом организации… Какие бы слова ни произносились на политической сцене, сам факт появления человека на этой сцене доказывает, что перед нами б... и провокатор. Потому что если бы этот человек не был б... и провокатором, его бы никто на политическую сцену не пропустил — там три кольца оцепления с пулеметами. Элементарно, Ватсон: если девушка сосет х... в публичном доме, вооруженный дедуктивным методом разум делает вывод, что перед нами проститутка».

     /(С) В.Пєлєвін/
 • 2009.02.28 | Koala

  Доведіть, що ви відноситеся до народу

  і не відноситеся до паразитів. З усіма наслідками.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.02.28 | zmej_gorynych

   Це Ви кому?

   Якщо мені, то не маю ані найменшого бажання (і не бачу анінайменшої потреби) будь-кому і будь-що доводити. Як, рівно, не вимагаю цього і від інших.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua