МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Корупція та Церква (л)

02/28/2009 | zmej_gorynych
Взагалі атас.
Отцю Юрію Велігурському (та ще кільком відомим у нас в області священикам), котрого прекрасно знаю як справжнього українського священика, духовного наставника, Громадянина та Людину, корупціонери-агенти КГБ тимчасово заборонили служити відправи. Думаю, що справа йде до відлучення від Церкви.

Просто ужоснах.

http://www.risu.org.ua/ukr/religion.and.society/other_art/article;27593/

Я отця Юрія Велігурського дуже добре знаю. Він мого синочка хрестив свого часу. То мав нагоду поспілкуватися очно, поки обряд хрещення відбувався і на подальшій гостині.

Його проповіді - це кожен раз неабияка подія!

Ніколи не сумнівався, що при потребі отець Юрій ніразу не змовчить, а поступить по совісті, як і закликав постійно мирян в своїх проповідях. І так він і зробив.


Після прочитання новини хочеться однією поганою мітлою повиганяти всіх оцих мерзенних торговців зі Храму, як свого часу зробив був Ісус.


От же ж фігня твориться, га... Вже навіть і по західноукраїнських єпархіях "расцвєла буйним цвєтом маліна, разухабілась разная тварь...". Мимоволі спадають на думку пророцтва Іоанна Богослова.

Таки потрібен очищуючий вогонь, да.

Відповіді

 • 2009.03.01 | Bestt

  Re: УПЦ МП фінансує та контролює ФСБ

  про цей інцидент вже забули, але 2004 року в Іраку знайшли документи, відповідно до яких "Саддам Хусейн давав хабарі 270-ти організаціям і високопоставленим діячам 46 країн світу в обмін на дієву підтримку свого режиму (Повідомлення «Daily Telegraph»); хабарі давалися у формі певних нафтових квот."

  З Росії там були — офіційні установи – МЗС та адміністрація президента Росії, Ліберально-демократична партія Володимира Жириновського і Російська православна церква Московського патріархату.

  З України - КПУ, СПУ, СДПУ, і знається УПЦ МП. - ось вам і складові одного ланцюга. Хто з ким і як повязаний.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.03.01 | zmej_gorynych

   Re: УПЦ МП фінансує та контролює ФСБ

   Інформація цікава.
   Проте в даному конкретному випадку мова йде про УПЦ Київського Патріархату :-(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua