МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

через фортелі Луценка почали страждати рядові кримські мєнти(\)

02/28/2009 | kotygoroshko
В квартирі міліціонера знайшли 1260 капсул трамадолу


У Севастополі в квартирі співробітника міліції знайдено і вилучено 1260 капсул трамадолу на суму понад 25 тис. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила інтернет-газета «Новий Севастополь». За її інформацією, в одному з барів міста співробітники відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю управління СБУ і відділу внутрішньої безпеки ГУБОЗ МВС України провели спецоперацію по затриманню на місці злочину Ганни М., 1985 року народження, яка намагалася збути понад 200 капсул трамадолу. Наступним кроком в спецоперації стала зустріч із співробітником підрозділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків одного з районних відділень міліції Севастополя Віталієм М., який потрапив у поле зору спецслужби восени минулого року.

За інформацією газети, співробітники Севастопольського управління СБУ виявили канал незаконної доставки трамадолу із Запорізької області. Як з`ясувалося, залежно від замовлення, кур`єр привозив в місто від 2 до 5 тисяч капсул наркотичного засобу.

В ході оперативних заходів було виявлено всю схему діяльності зловмисників. Збутом наркотика займалася Ганна М., а зберігався трамадол вдома у міліціонера, близького друга жінки. Це підтвердив і огляд його квартири, де було знайдено і вилучено 1260 капсул трамадолу на суму понад 25 тис.грн.

За збут наркотичних засобів в особливо великих розмірах відносно Ганни М. і співробітника правоохоронних органів Віталія М. прокуратурою Нахімовського району Севастополя порушено кримінальну справу.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-303348.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua