МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А ось і позов РУЕ (л)

03/09/2009 | Shooter
Брак якого так всіх хвилював.

Позов проти Нафтогазу. Не у Шевченківському чи Київськоум окружному адмінсуді.

http://www.pravda.com.ua/news/2009/3/8/90993.htm

Відповіді

  • 2009.03.09 | ak1001

    а може у Рейдерюші и там абонемент?

  • 2009.03.09 | Чучхе

    Стокгольмський суд - прикольна штука

    Юля ж там воювала з Ванко Прикерченська http://www.newsru.ua/finance/31jul2008/zashita.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.09 | Shooter

      Re: Стокгольмський суд - прикольна штука

      Чучхе пише:
      > Юля ж там воювала з Ванко Прикерченська http://www.newsru.ua/finance/31jul2008/zashita.html

      Вірніше, лише починає. І вся війна ведеться виключно за одне: що Юліна братва не в долі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.09 | ak1001

        так юліна братва вже і нового переможця приглядєла

        на шельф - Газпром
  • 2009.03.09 | Анатоль

    Це поки-що не ті позови. Заявлено тільки намір подати позов з

    приводу забирання газу РУЕ.
    Питання лишається чи буде такий позов від РУЕ.
    Чи підтримає такий позов російська сторона РУЕ.
    Якщо буде, от тоді Юля залетіла, тоді ясно буде, що Газпром її кинув.
    Це поки-що лише тиск на Юлю: "будеш погано себе вести - подамо і за газ".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.09 | Shooter

      Я би не переоцінював вплив Газпрому на РУЕ

      Як і, звісно, би його не недооцінював :)

      Сам факт наявности позовів свідчить про те, що РУЕ, як таке, швидше підконтрольне Фірташу, ніж Газпрому.

      Ну і якщо хтось сподівався, що Centrogaz (50% РУЕ) віддасть згруба 2,5 млрд доларів "просто так", то, думаю, він дещо прорахувався. Плюс, у принципі, Газпром від евентуального виграшу позову РУЕ за 11 млрд. кубів газу лише здобуде - йому належатиме половина прибутку від нього, а проблем/збитків - жодних.

      Єдиний можливий шлях відмови РУЕ від позову - якась компенсація для нього, найшвидше з боку Газпрому. Проте будь-яка компенсація з боку Газпрому для РУЕ вимагатиме відповідної "компенсації" з боку України для Росії. І зняття Огризка на такому фоні виглядатиме невинними дитячими пустощами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.09 | Анатоль

        РУЕ 100% підконтрольне Газпрому. І Юля це добре знає.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.03.09 | Shooter

          Не думаю.

          Більше того, позови РУЕ проти Нафтогазу та відмова "фірташовського" директора РУЕ підписати угоду в Москві (хоча й не зрозуміло - чому РУЕ мала фігурувати в угоді про продаж боргу РУЕ перед Газпромом Нафтогазу) показують, що таки не 100%.
      • 2009.03.09 | 123

        Від імені РУЕ мають вчинити документ два директори

        Один газпромівський, інший фірташівський. Про це повідомляв один з керівників РУЕ (Воронін, здається).

        Тобто без підпису Газпрому такий позов, в принципі, не зміг би з*явитися. Хоча можливі й варіанти, звісно (наприклад - повноваження подавати такого типу позови були надані обома директорами фіршевському юристу ще до того, як трапився цей конфлікт, і зараз ці повноваження Фірташем використано).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.03.09 | ak1001

          можливо вони навмисно доводять Нафтогаз до повного банкрутства

          Тюля разом з Газпромом
          якщо Стокгольм ще повісить на Нафтогаз мільярди, то їм буде легше продати москалям трубу
  • 2009.03.09 | Tatarchuk

    з чим всіх і вітаю

    Цей позов був поданий ще ДО скінчення газової війни, і мав забезпечити в суді заяви Кремля та Газпрома що "Україна тыріт газ" (с).
    Тепер вчасно одумавшиєся від патріотичних гасел відповідальні прихільники Фіррташа вітають цей позов. Ну що ж, слід дійсно їх вітати, з чемпіонством у можливості змінювати думку до подій в залежності від доцільності для Високих Планів Президента.

    Окремий респект Анатолю, від якого я не чекав чесно кажучи послідовності.
    Так, рейдери "фірташів" діють в групі одного з газпромівських крил, а саме РУЕ. Виконують ролю злого слідчого, причому завдяки старанням Валєри Х-ого термін "злий слідчій" виглядає буквально :) У свою чергу Газпром грає ролю "доброго слідчого".
    На місці Кремля я б робив так само - переніс невигідну диспозицію у газовій війні з кордонів на терени держави, в якій Президент радо втопив би в газі Конкурентку, якби тільки зміг.
    Батиєві онуки любили видавати одразу по кілька ярликів на велике князівство :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.03.09 | 123

      Вінігрєт - смачна штука

      Яка газова війна? Газова війна була між Україною та Росією - коли вони не могли домовитися про умови транспортування та купівлі Україною імпортного (російського) газу, через що подача газу була припинена.

      Це була газова війна.

      Вона вже скінчилась.

      Наразі йдеться про те, що Юля сотоваріші нахабно спіздєла, перепрошую, майно, яке їй не належить. Ющ та СБУ її за це мочать. То газової війни це не має стосунку.

      Ви ж дивитесь на події з позиції - оці були проти нас в газовій війні, значить воні погані хлопці. Значить спіздити в них - не западло, а ті, хто проти такого пізження - ті теж погані хлопці, бо вони на боці поганих хлопців.

      Це не має ніякого стосунку до права. Право власності є однаковим для всіх - і для хороших хлопців, і для поганих хлопців.

      Правомірність цієї оборудки з газом Фірташа доводив Портнов у своєму інтерв*ю - на мою скромну думку, ці його аргументи свідчать що він або дурак, або прикидається (швидше частково обидва фактори мають місце).

      Анатолій, цілком імовірно, є правий щодо того що Юлю Газпром підсадив на гачок - можливості РУЕ протидіяти Юлє контролюються Газпромом, і він в будь-який момент може дати РУЕ можливість подати до суду та, природньо, виграти цей позов. Разом з Юлею на цьому гачку виситиме і Україна - бо суд буде арештовувати українське майно, а не юліне.
    • 2009.03.09 | Чучхе

      Re: з чим всіх і вітаю

      Tatarchuk пише:
      > У свою чергу Газпром грає ролю "доброго слідчого".

      Це той самий Газпром, що з подачі ЮВТ буде тепер освоювати замість Венко прикерченські нафтові родовища?
    • 2009.03.09 | ak1001

      татарчук став послідовним комуністом

    • 2009.03.09 | Shooter

      З тим, що Юля, зазіхнувши на чужу приватну власність,

      ..., уклала невигідний для України газовий контракт з Росією?

      З цим БЮТ та його прихильників можна дійсно привітати.

      Натомість, Юля могла замість того, щоб воювати з Фірташем, повоювати трішки з Газпромом. І залишити, можливо, Фірташа ще на рік на укр. ринку, і навіть "допустити", щоб фінансував "єя врагов",зате Україна мала би нормальний газовий контракт - на умовах, прописаних у все тих же директивах Президента (чи +- ).

      Натомість, маємо відверто занижену ціну на транспорт газу; відверто завищену ціна на рос. газ - вже в наступному році буде дорожче ніж в Німеччини; чомусь "австрійську" замість "української" формули обрахунку ціни на газ; take or pay, проте ship or pay - нема (що означає - кожен рік Україні доведеться "випрошувати" в Росії не штрафувати Україну/Нафтогаз - як Ви розумієте, Росія "за так" це не погоджуватиметься робити. Не виключаю, що зняття БЮТом Огризка було такою платою за 1кв. цього року). + 25% укр. "промислового" газового ринку для Газпрому.

      І все це - за надану Газпромом Юлі можливість ВКРАСТИ ЧУЖУ ВЛАСНІСТЬ. А ще й як вкрасти не вийде (надіюсь, навіть Рейдерюші знайома різниця між Шевченківським районним та Стокгольмським арбітражним судами), то ситуація стане взагалі катастрофічною. З великим шансом "консорціума под опєкой Россі над нєумними хохлами с трубой".

      А тепер можемо порівняти дії "непрофесіонала" Івченка: газ тоді для України був одним з найдешевших в Європі, ціну на транспорт підвищили, в Україну запустили спільне підприємство Нафтогазу та РУЕ, себто доля Газпрому була суттєво менша, ніж сьогодні.

      Так, при цьому Україна не могла експортувати - себто, українські бандюки від газу (приватні та державні) не заробляли "свою копійку", лише Фірташ. Натомість, тепер Україна експортувати може, дякуючи мудрости проФФесіоналів Юлі, Мудведчука та Бакая...і як компенсацію маючи в наявности всі вище описані "газові прєлєсті".

      За государство ж бо пєрєжівают. Ототожнюючи чомусь чи то себе, чи то свої "природні хапальні інстинкти", виброблені в ЄЕСУ, з державними інтересами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.03.09 | 123

        Re: З тим, що Юля, зазіхнувши на чужу приватну власність,

        Shooter пише:
        > Так, при цьому Україна не могла експортувати - себто, українські бандюки від газу (приватні та державні) не заробляли "свою копійку", лише Фірташ. Натомість, тепер Україна експортувати може, дякуючи мудрости проФФесіоналів Юлі, Мудведчука та Бакая...і як компенсацію маючи в наявности всі вище описані "газові прєлєсті".

        на перепродажі газу можна було наварювати, коли Україна газ дешево закупала. і тепер вона закуповуватиме дорого - перепродавати не вийде.

        хоча можна імпортувати місцевий газ. раніше це було заборонено?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.03.09 | Shooter

          Re: З тим, що Юля, зазіхнувши на чужу приватну власність,

          123 пише:
          > Shooter пише:
          > > Так, при цьому Україна не могла експортувати - себто, українські бандюки від газу (приватні та державні) не заробляли "свою копійку", лише Фірташ. Натомість, тепер Україна експортувати може, дякуючи мудрости проФФесіоналів Юлі, Мудведчука та Бакая...і як компенсацію маючи в наявности всі вище описані "газові прєлєсті".
          >
          > на перепродажі газу можна було наварювати, коли Україна газ дешево закупала. і тепер вона закуповуватиме дорого - перепродавати не вийде.
          >
          > хоча можна імпортувати місцевий газ. раніше це було заборонено?

          Cаме так. Раніше (угода Івченка) Нафтогаз не мав права взагалі експортувати газ. Тепер, згідно угоди, Натогаз не має права реекспортувати російський газ. А "дешевий" український - може. І варто Росії таки аплікувати принцип "take or pay", як ті ж самі юльки репетуватимуть: давайте таки споживати російський газ, натомість "втрати компенсіруєм експортом дєшового укрАінского газа".

          + на 98% відсотків впевнений, що при такому експорті буде якийсь швейцарський "оператор", який й продаватиме газ далі. "спасая страну от лавіни нєплатєжєей", як це робило ЄЕСУ в буремні 90-і.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".